Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny 🙂
Iwonka Ty masz problem z brakiem kupki u Małej ,ja z źle wyglądającymi i do tego strasznie rzadkimi ....na razie odstawiłam herbatkę na próbę ,ale już drugi dzień a kupa taka sama...po niedzieli idę zrobić posiew kału- nie ma wyjścia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

Dziewczynki - mam prośbę 🙂 koleżanka z czerwca 2010 bierze udział w konkursie 😉 więc w imieniu jej i Zuzinki proszę o głosy - link mam w podpisie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki, widze ze sie wypiełyście na nasze forum i wolicie inne, np o diecie dukana czy październik 🙂 tam Was wyczaiłam, szkoda.
Gosia ta dieta działa? bo jak skończe karmić piersią to muszę spróbować jakiejs diety i tak sobie o niej pomyślałam ale nie wiedziałabym co jak gotować. Skąd masz przepisy....?
Jak masz jakies fajne przepisy to prześlij mi proszę na maila: [email protected] albo Która z Was jak ma jakieś dietetyczne przepisy to prześlijcie mi proszę.
Jak ja jakieś będe miała to też Wam prześle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonaa napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
Iwonka Ty masz problem z brakiem kupki u Małej ,ja z źle wyglądającymi i do tego strasznie rzadkimi ....na razie odstawiłam herbatkę na próbę ,ale już drugi dzień a kupa taka sama...po niedzieli idę zrobić posiew kału- nie ma wyjścia

Hej Iwonka, ja bym sie tak nie martwiła tymi luźnymi kupkami, moja jak zrobi choc rzadko sie zdarza to tez robi luźne kupki. Oczywiście badanie kału nie zaszkodzi, także zrób bedziesz spokojniejsza.
Ja zawierzam Madzi i czekam aż sama zrobi, znowu 5 dzień nie robi chociaz bierze te leki nadal, ja juz głupieje, boje sie zeby skretu kiszek nie dostała ale chyba ją brzuszek nie boli bo sie nie prezy i czesto sie usmiecha wiec czekamy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka dieta naprawdę skuteczna 🙂 efekty widać już po pierwszym dniu!
Więcej Ci napiszę w wolnej chwili bo teraz mój mi kompa zabiera...

A i proszę o głosy na Zuzkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Iwonka dieta naprawdę skuteczna 🙂 efekty widać już po pierwszym dniu!
Więcej Ci napiszę w wolnej chwili bo teraz mój mi kompa zabiera...

A i proszę o głosy na Zuzkę 🙂
'
Juz po pierwyszym dniu? niemożliwe żeby schudnąć w ciągu jednego dnia 🙂 to był żart rozumiem ale niezmienia to faktu ze chce ją zastosować tylko nie wiem co i jak zeby było dobrze i nie zachorować. Możną stosować tą dietę podczas karmienia piersią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwonka1 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Iwonka dieta naprawdę skuteczna 🙂 efekty widać już po pierwszym dniu!
Więcej Ci napiszę w wolnej chwili bo teraz mój mi kompa zabiera...

A i proszę o głosy na Zuzkę 🙂
'
Juz po pierwyszym dniu? niemożliwe żeby schudnąć w ciągu jednego dnia 🙂 to był żart rozumiem ale niezmienia to faktu ze chce ją zastosować tylko nie wiem co i jak zeby było dobrze i nie zachorować. Możną stosować tą dietę podczas karmienia piersią?


NIe można podczas karmienia i to nie był żart 🙂
oczywiście nie widzisz efektów w lustrze - ale na wadze tak 🙂
Jedząc praktycznie samo białko organizm potrzebuje duuużo energii żeby je strawić 🙂 dlatego na wadze spadasz już od początku 🙂 Jedne szybciej drugie wolniej 😉 Ja w pierwszy dzień straciłam 2 kg 😉 dopiero od drugiego zaczęłam tracić w mniejszych ilościach:P
Dieta jest super ale nie jest najzdrowsza.. ja np. kończąc pierwszą fazę zaczynam odczuwać nerki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! 😉
Madzia mój też dziś wrócił z urlopu 🙂 od środy był w domu 😉 czy nas za dużo nie łączy 😉? 😜
Gosiu pij więcej wody 😉 to Ci będzie dodatkowo oczyszczać organizm 🙂 i uchroni trochę nerki 😘
Iwona a jak u Ciebie? Majeczka nie złapała nic od Ciebie? Melka już wróciła do szkoły?
Iwonka1 i jak z kupką? Nie dawałaś czopka? Wytrzymałaś? Bo jak by nie było to środki przeczyszczające... Czyli nie najlepsze wyjście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny 🙂
Gosiu głos oddany 🙂
Madziu Melka ma jeszcze tydzień ferii ,ja już na szczęscie się wykurowałam, w sumie wszyscy byliśmy przeziębieni ale na szczęście Majcia się trzyma i nic od nas nie złapała-oby tak dalej 🙂
co do mojej diety 1000 kal to oczywiście wczoraj byli goście , trochę mnie poniosło i zjadłam dwa kawałki ciasta ... ☺️ i tak moją dietę trafił szlag 😠
od dziś znów próbuję ale mam już dosyć samej siebie ...
po raz kolejny odłożyliśmy chrzest bo miał być w minioną sobotę ,najbliższa data 19 luty zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

Gosia jeśli znalazłabyś chwilkę to byłabym wdzięczna gdybyś opisała mi nieco jak Ty tą dietę stosujesz tzn ile i co jesz...wiem że są jakieś określone przepisy dla tej diety Dukana, ale czy się ich tak do końca trzymasz tu masz mojego maila [email protected] 🙂 może i ja się przekonam do tej diety ,szukałam na necie ale nic konkretnego tam nie znalazłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka ja o tej diecie przeczytałam w pani domu;p i mnie przekonała.. tu sobie możesz trochę poczytać 🙂
http://www.dukanadieta.pl/

Przepisów nie mam ☺️ ja tak na szybko coś wykombinuję - nie rozczulam się zbytnio nad sobą:P:P
Ale zaglądnijcie na wątek http://www.brzuszek.net/forum,odp_mamuski_na_diecie_dukana,17,630648.html,str=0#631318

Tam dziewczyny coś pichcą, mają więcej doświadczenia w temacie niż ja 🙂
I oczywiście dołączajcie do nas jeśli tylko macie ochotę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonaa napisał(a):
Gośka czytałam i ja pitole 😮 zjada się to wszystko co tam pisze w przykładowych przepisach i się chudnie? 🤪 to ja też tak chce... 😉 😜


Tak 🙂 bo jak jesz samo białko to organizm potrzebuje dużo energii zużyć żeby je strawić 🙂 i stąd takie efekty 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my



Kamilek przed kapielą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...