Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka 🙂
Znowu pierwsza jestem i pewnie znowu Wy będziecie jak ja już pójdę 😞

Beatko co się stało znowu,taka zła 😞?

Wczoraj nie miałam jak napisać a dzisiaj jadę na 12 do chirurga,bo muszę meża zarejestrować,lekarz dopiero jest od 15 😞,a ja od 14 ma laryngologa i pewnie dostanę antybiotyk 😞,głowa mi pęka nadal 😞
A jutro od 7 u gina,przyjmuje od 9,więc też się nasiedzę,no ale się doczekac nie mogę 🙂

Trochę wytchnienia od upałów 🙂

Jak Wasze dzidzie???? Kopią???
Jakby co to życzę miłego dnia mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Oczywiście nasz naczelny ranny ptaszek już coś napisał 🙂 Ja doprowadzam się do stanu używalności 😉 Moje dziecko jeszcze nie wstało, ale wczoraj to cały dzień mnie pukało 😁 Ada, napisz jak tam po jutrzejszym połówkowym 😘 Na pewno będzie wszystko dobrze 🙂 Beata teraz pewnie myśli tylko o przeprowadzce do Anglii i zaczęła męża namawiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja według Brzuszek.net zaczęłam 19 tydzień 🙂 Wg suwaczka to 18 tydzień i 4 dzień, a według strony edziecko.pl to 19 tydzień i 4 dzień 🙂 I Także wybieram opcję Brzuszek.net 😁 Bo jest tak pośrodku 😁 Tu macie linka do fajnego kalendarza 🙂
http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Nina 🙂
Ach ktoś wreszcie dołączył...ja popołudniu już nie mam jak siedzieć tu,bo spacer,obiad,potem maż marudzi,ze ciągle na brzuszku siedzę 😞
mój maluch mnie przed chwilą solidnie kopnął a Oskar maruda straszna,bo się nie wyspał i czekam z utęsknieniem aż pójdzie na drzemkę...lada chwila 🙂
no napisze koniecznie po usg...już się doczekać nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie tylko babcie, ale też nasze mamy. Moja mama miała ze mną 1 usg, a to i tak dużo jak na tamte czasy 🙂 A poza tym jaki mamy komfort, jeśli chodzi o zaopatrzenie sklepów. Nawet głupie pieluchy kiedyś były marzeniem... 😁 A i tak się wychowało dzieci 😁 W XXI wieku naprawdę mamy wszystko dla dzieci czego trzeba i nie mamy co narzekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja,ja nie wiem jak moja mama 😞
Półki sklepowe aż się uginają i nie wiadomo co wybrać,no i nie musimy tetry używać 🙂i mamy kaszki błyskawiczne itd... 🙂

ufff zasnął 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby racja,ale jak np.Andrzej Dragona przytuli to Oskar zaraz leci zazdrosny 😁
Ale co będzie to będzie,najważniejsze teraz,żeby nasze dzieciaczki były zdrowe 🙂
nic mi się nie chce a jak pomyślę,ze mam tyleczasu siedzieć w poczekalni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja od wczoraj mam wojnę z dzieciorobem. Wnerwił mnie wczoraj do granic możliwości więc powiedziałam ze śpi sam. Wiedział ze boli mnie od rana głowa i nic nie pomaga więc nawet nie miałam sił robic obiadu. Mówię ze na szybko moge zrobić ziemniaki z jajkiem ale zeby obrał pyty bo jak się schylę to tym bardziej zacznie boleć ale nie, zraz usłyszałam ze on nie lubi obierać więc więc sie wnerwiłam i powiedziałam ze obiadu nie ma i nie będzie. Ale dobił dopiero potem. Jak puscila wreszcie glowa to postanowiłam zrobic sobie moja ukochana kukurydze która wreszcie kupilam bo była w promocji, jest po 3 funty 😲 więc nie kupuję a tym razem upolowałam. Zrobiłam tak jak lubie z sola i masłem zostawiłam do ostygnięcia na chwile w kuchni. Ten dupek polazł szukajc żarcia ( mając pełna lodówkę ) po chwili wchodze do kuchni a kukurydza zeżarta tylko kawałek został 😠 😠 😠 Dupek nie pomyślal ze kradnie kobiecie w ciąży a po co. Zeżre ostanie. Jest takim egoista ze naprawde takiego drugiego nie spotkałam, ja nie wiem o czym jego matka myślała zamiast wychowania. Ja mam brata o 9 lat młodszego a nauczona jestem dzielić się, nigdy nie wezmę tego co ktos inny może chcieć a ten ma 4 rodzeństwa prawie w tym samym wieku i ma w dupie potrzeby innych. On we wszystkim taki jest, w dupie ma czy ja potrzebuje odpoczynku, idzie sobie w cholerę a ja się mecz z Maksem, czy boli mnie glowa lub brzuch czy nie. Więc możecie sobie wyobrazić jak będzie wyglądać moje życie po porodzie. Maks z adhd, dzieciorób egoista i ja z noworodkiem nie dożywionym bo niby z czego mam mleko produkować jak nie będe nic jeśc z braku czasu na robienie obiadów. Naprawdę żałuje ze sie pospieszyłam z dzieckiem, trzeba było przy tym jednym zostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,Beata ale masz skaranie boskie z tym swoim mężem 😞
Szkoda,ze jesteś w Szkocji a nie w Polsce,tu jeszcze rodzina by ci pomogła a tam nic 😞
Faceci to naprawdę nieraz nie pomyślą,a najłatwiej jest zrobić dziecko tylko wychowac nie ma komu i pomóc 😠
Biedna sama musisz sobie radzić,po części Cię rozumiem,choć mój jeszcze mi trochę pomoże.

Ja mam oczywiście Bioparox już 3 raz w ciąży 😞 przez tydzień mam brać.
Mąż jutro do PZU z polisą i potem czeka go komisja po tej złamanej ręce i odszkodowanie.

Mój ojciec jedzie do nas,bo sprzedałam jego pistolet do malowania na Allegro i obiecał,ze małemu rowerek kupi...ciekawa jestem,bo do tej pory jeszcze Oskar nic do niego nie dostał 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za pogoda dzisiaj u mnie... masakra deszcz i pochmurno masakrycznie sie czuje cały dzionek głowa mnie boli i mi niedobrze bleee... ale pocieszam się że jutro zobaczę moją królewnę na ekraniku usg... Ciekawe co lekarz powie... ale nie zamartwiam sie na zapas musi być good... tylko te skurcze macicy mnie trochę drażnią... są delikatne i nie bolą ale drażnią... też je macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...