Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jak Wam się zawiesza, to wtedy mi chodzi szybciutko 🙂 haha
Mnie aż głowa boli gdzie ja to wszystko dla dziecka pomieszczę w jednym pokoju, jak już teraz mamy ciasno. Będę musiała wyrzucić fotele, wynieść stolik. Jak ktoś ma osobny pokój dla dziecka, to tylko pozazdrościć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Jak Wam się zawiesza, to wtedy mi chodzi szybciutko 🙂 haha
Mnie aż głowa boli gdzie ja to wszystko dla dziecka pomieszczę w jednym pokoju, jak już teraz mamy ciasno. Będę musiała wyrzucić fotele, wynieść stolik. Jak ktoś ma osobny pokój dla dziecka, to tylko pozazdrościć 🙂


nina ja mam osobny pokój ale za to malutki i aż dla dwójki,trzeba będzie potem pomyśleć,zeby jakoś zaplanować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ważne, że będzie ciasno, najważniejsze byśmy były szczęśliwe i razem ze swoimi rodzinkami - mężem i dzieciaczkami 😁
Coraz częściej łapię się na tym, że myślę jakie będzie moje dziecko, z wyglądu i z charakteru 😁 to takie cudowne. I wiecie co sobie obiecałam?? 😁 Że wychowam mojego synka na dżentelmena w stosunku do kobiet, żeby był dobry i pomocny dla przyszłej synowej 🙂 hiihi ciekawe ile z tego wyjdzie 😜
Aga, a Twój ginekolog coś chyba nie jest skory do usg, co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiecie co najbardziej wspominam jak po raz pierwszy poszłam do lekarza żeby potwierdził ciążę i wtedy ja zapomniałam mu zapłacić bo prywatnie poszłam ale się cofnęłam i dałam pieniążki a on do mnie że ma tak bardzo często że kobiety w tak ważnym momencie zapominają o kasie.. 😁 haha wiecie niby byłam przerażona ale taka szczęśliwa że szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego ja właśnie tych chwil się nie mogę doczekać 🙂 I tak myślę dlaczego niektórych facetów to nie rusza i jak odchodzą od swoich partnerek, to odchodzą również od dzieci...
Cześć Renata 😁 Ale dawno Cię nie było, ponoć w szpitalu byłaś. Już wszystko dobrze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba najpiękniejsze jest jak się urodzi co dziewczyny to jest dopiero szok... i szczęście i wszystko naraz... ja narazie za najpiękniejsze uważam ruchy gdy czuje moje maleństwo to wiem że jest tam w środku i że jest blisko mnie... jak urodze to pewnie zmienie zdanie ale narazie to jest moim priorytetem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam do Was takie pytanie 🙂 Możecie się śmiać hihi 😁 Czy jak leżycie na plecach i patrzycie na swój brzuch, to on tak chodzi (nie chodzi mi o ruchy dziecka), tylko że cały brzuch skacze jakby od bicia serca dziecka?? Nie wiem od czego to zależne i myślę czy przed ciążą też tak miałam ale nie zauważyłam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Mam do Was takie pytanie 🙂 Możecie się śmiać hihi 😁 Czy jak leżycie na plecach i patrzycie na swój brzuch, to on tak chodzi (nie chodzi mi o ruchy dziecka), tylko że cały brzuch skacze jakby od bicia serca dziecka?? Nie wiem od czego to zależne i myślę czy przed ciążą też tak miałam ale nie zauważyłam?


Nina a to nie czkawka???
Mi tak brzuch chodzi jak mały ma czkawkę właśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie, właśnie nie. Mi chodzi o takie pulsowanie. Nie wiem czy to ma każdy człowiek, czy to przez to że mieszka tam dziecko 😉 Nie wiem jak to wytłumaczyć 🙃 🙃
Jak czkawkę ma, to to czuć, a jak patrzę na brzuch, to to tylko widać. Nie chodzi mi o kopanie i wyskakiwanie brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj mam dzień piękności 🙂 Maseczka na twarz, malowanie pazurków 🙂 Szkoda, że nikt tego nie robi, tylko sama, ale co tam 😜
Nie wiem czy lubicie takie klimaty, ale może komuś wpadnie w ucho. Jak ja bym chciała być tam w tłumie 🙂 ahhh
http://www.youtube.com/watch?v=XXPlNuvYEf0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...