Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Grube !! 😁
Ja na 13:00 umówiłam się ze znajomą jedziemy do centrum na zakupy 😁 😁 Ja nie spałam do 4:00 🤔 bo Alicja znów dała mi popalić 🙂 Ja o 2 w nocy jadłam chleb z mielonką turystyczną ( kocham ją hihi ! ), zielonego ogórka i sałatkę z marchewki i groszku na masełku 😁 😁 A wczoraj znów o 3:00 w nocy jadłam dwa hamburgery hihihi 🤪 😁 My czujemy się super 😁 Dzisiaj zaczęłam 30 tydzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁

Kasiu masz piękny zgrabny brzuszek 🙂 ja tez bym chętnie cos w nocy przekąsiła najlepiej pizze albo makaron ze szpinakiem, ale wszystkie restauracje zamknięte i mogę tylko smakiem się obejść hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejku a co tu taka cisza ??!! Dziękuje Aga 😘 😘 😘 Każdy brzuszek jest śliczny 😁 Ale swój kocham najbardziej hi hi 😁 Ja dzisiaj zrobiłam duuuuuuużo kilometrów na nogach bo z koleżanką wybrałyśmy się do centrum na piechotę i jeszcze po nim połaziłyśmy sporo także teraz nie mam siły palcem ruszyć hi hi hi 😁 Na obiadek mam naleśniki z dżemem truskawkowym mniam mniam 😁 Dzisiaj kupiłam Alicji znów ciuszek i wielkie opakowanie Sudokremu także jeszcze paczka z Polski i już mam wszystko dla Alicji 😁 😁 😁 😁 Sobie kupie tylko dwie koszule i papcie i po bólu kupowania wyprawki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 😁
Miałam aż 2 strony do nadrobienia 😉 No nie wierzę 😉
Wy tak nie się nie szlajajcie po tych centrach handlowych, bo się zawalą 😁 hahaha
Kasia, ale Ciebie wydęło 🤪 🤪 Za dużo śliwek się najadłaś 😉
My dziś mamy latania po urzędach itd. ledwo wstałam dziś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey królewny 🙂
wczoraj zaobserwowałam coś niedobrego... cały dzień miałam na wkładce tak jakby pławy ale to nie było to strasznie sie przestraszyłm że mi wody się sączą...dzis też bede obserwowac... bo jak co do lekarza pójdę...ehhh...upławy są gestrze niz to a pozatym mała mi obija strasznie o miednice... niewiem czemu... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mysle Olu, że wszystko będzie ok, ale obserwuj.Ja też czasem strasznie się boje czy mi się wody nie sączą, ale narazie wszystko jest ok. Mi maluch też dziś daje troche popalić i bolało mnie rano strasznie podbrzusze z prawej strony ale to chyba wszytsko się tam naciąga, aż chodzic nie mogłam ale już jest ok. Dziś zaczynam powoli ciuszki prać i segregować miałam z tym poczekać, aż zamkniemy góre bo przy tych remontach co chwila sprzątania pełno, ale wole juz mieć część chociaż przygotowaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
hey królewny 🙂
wczoraj zaobserwowałam coś niedobrego... cały dzień miałam na wkładce tak jakby pławy ale to nie było to strasznie sie przestraszyłm że mi wody się sączą...dzis też bede obserwowac... bo jak co do lekarza pójdę...ehhh...upławy są gestrze niz to a pozatym mała mi obija strasznie o miednice... niewiem czemu... 😞

Witajcie 🙂
Jeżeli dzidzia się rusza i nie masz skurczy lub twardego brzuszka to się nie stresuj może tak być, że urodzisz trochę przed terminem(macica przygotowuje się pomalutku do porodu), ale jeżeli coś cię stresuje to lepiej zadzwoń do lekarza on na pewno wszystko ci wyjaśni, a co najważniejsze uspokoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu mi też się wydaję że to nic poważnego oczywiście obserwuj 😉 Mnie też łapią schizy że coś może być nie tak bo przedwczoraj mała szalała prawie całą noc i naprawdę było to intensywne kopanie, a wczoraj i dziś to tylko minimalnie się od czasu do czasu poruszy 😞
Ja pranie dla Adusi zacznę w następnym tygodniu 🙂
Na dziś mam stertę prasowania i czekam jak Ewcia pójdzie spać teraz właśnie ogląda daleko od noszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Jałóweczki !!! 😁 Ja mam dzisiaj do lekarza na 11:20, ale ja to nic ciekawego się nie dowiem a więc odbębnię co swoje i wrócę do domku 🙂 Ola ja miałam już kilka razy tak, że wstawałam i aż mi po nogach pociekło dosłownie ! Taka woda i to były upławy a więc nie martw się po prostu teraz duuużo więcej tego wydzielamy. Jeśli chcesz sprawdzić czy to wody płodowe położna dała na szkole rodzenia sposób: Połóż się na lewym boku między nogi poducha i poleż tak z pół godziny jak nie będzie lecieć to nie wody płodowe ponieważ w takiej pozycji dziecko przesuwa się na bok i robi miejsce w szyjce macicy i wody mają jak uciekać 🙂 Tak ostatnio tutaj jest za spokojnie 🤨 Już chyba znudziło się Wam forum Leniuchy jedne !!! Ja idę się szykować do lekarza będę jak wrócę 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też się nic dzisiaj nie chce pomimo iż pogoda ładna 🙂 Idę na zakupy z mężem po połowa lodówki opustoszała 😜 Zakupy poprawią mi humor aczkolwiek nie chce mi się z dupą ruszyć, za ciężka już jestem heh 😜 A dzisiaj jeszcze do tego szkoła rodzenia- kolejne zajęcia 🙂 Ok idę bo mąż ponagla poza tym mam ochotę na coś słodkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...