Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzisiaj pierwszy dzień czuję się naprawdę ciężko,zawsze aktywna a dziś nie mam sił (i to nie przez przeziębienie),jak dłużej chodzę to mnie plecy bolą,brzuch nadęty jak balon 😞...teraz juz sie schody zaczynają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/abc-design-astro-bronze-okazja-i1259749137.html#gallery
Dzisiaj oglądaliśmy taki wózek, ale w bardzo drogim sklepie (tyle, że inny kolor) i myślałam, że na allegro będzie taniej, ale jednak on jest drogi 😞 A tak nam się obojgu spodobał... Mój mąż doznał szoku jak mu powiedziałam ile kosztuje np. laktator i myślał, że jak zwykle przesadzam 😉 I aż się za głowę złapał, bo mówi że 9 lat temu takie coś było po 20 zł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo,czuje się jak stara baba 😞,ociężała 😞
Juz nie zajrzę dzisiaj,jutro na zakupy i do lasku na spacer,pojutrze na cmentarz...jakbym nie zajrzałą to miłego weekendu...choc pewnie chwilę znajdę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas z tego co mi kuzynka mówiła to można mieć majtki po porodzie ale połozne nie polecają tych jednorazowych tylko zwykle bawełniane dosyć luxne takie które oddychają więc ja się w takie reformy zaopatrzę 😉 ja właśnie skończyłam prasowanie i chyba jeszzce leczo z cukini dziś zrobię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś- Tobie również miłego weekendu 🙂
Ja skończyłam sprzątanie i prasowanie także w końcu można poleniuchować 🙂 Jak ja uwielbiam zapach po sprzątaniu i taki komfort psychiczny 🙂 😉 Cudowne uczucie 🙂 Choć wydaje mi się, że teraz jak siedzę w domu to się pedantką zrobiłam 😜 Aaaa Sylwia- ja też o leczu myślałam aczkolwiek bym musiała ruszyć dupę do sklepu i za bardzo mi się nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga przeczytałam to i mi się wierzyć nie chce 🤪 🤪 I do tego nie miała pojedynczych ciąż 🤪 Że jej organizm (i to w tamtych czasach!) wytrzymał tyle porodów. Kiedyś tyle kobiet umierało podczas porodów, a ona tyle ciąż mnogich!
Co jest z Wami?? Już mężów zamęczacie, bo weekend się zaczął?? Oni chcą odpocząć po tygodniu pracy i nie amory im w głowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Grube 🙂 Wróciłam 🙂 U lekarza wszystko dobrze. Dostałam żelazo 3 razy dziennie a lekarz powiedział , że taki nie dobór jeszcze nie jest groźny dla mnie i dla dziecka. Ufff..... ulżyło mi jak to powiedział 😎 ☺️ Dzisiaj przyszły mi skarpetki dla Małej z głowami Hello Kitty ale słodkie 😁 I znajoma przyniosła mi fotelik samochodowy taki ładny czarny w panterkę 🙂 Także Alusie już mam w czym przywieść 😁 A i już wiem jakie łóżeczko kupujemy pod koniec miesiąca :
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320600017078&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
120 na 60 wymiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninka ja taki sam wózek chce... ale zobaczymy jak bdzie 🙂 Aga 😁 hihi coś ty cały dzień robiła??:P mała mi buszuje po brzuchu... idę męża zamęczyć 😁 muszę pród przyspieszać bo Aga chce konkurencje zrobic... mi... pfii nie dam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wróciłam jednak położyłam się spowrotem bo nerka bolała. Aga ( kafinka ) na nerce mam kamienie i dokuczają czasem niestety. Co do kombinezonów to Dziewczyny dobrze rozejrzyjcie się po lumpkach albo nie firmowych sklepach bo jednak ponad 100zł za kombinezon to sporo. Chociaż ja też za swój nowy dałam sporo bo 26 funtów a później znalazłam ten lumpek i tam były duuuużo tańsze a jak nowe ! Kocham ten sklep 😁 Aga Kropeczka ciuszki śliczne i te body są super do zakładania sama mam ten styl tylko, że z H&M. Dziecko kładzie się na nie i zapina i po kłopocie nie trzeba nic przez główkę przeciągać albo coś 🙂 Ja mam domek ogarnięty tylko muszę poodkurzać 🙂 Wczoraj chyba była 22:00 jeszcze myłam szafki w kuchni i lodówkę hihi

lekarz przepisał Ci jakieś leki na to?a masz biłko w moczu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Grube 🙂 Wróciłam 🙂 U lekarza wszystko dobrze. Dostałam żelazo 3 razy dziennie a lekarz powiedział , że taki nie dobór jeszcze nie jest groźny dla mnie i dla dziecka. Ufff..... ulżyło mi jak to powiedział 😎 ☺️ Dzisiaj przyszły mi skarpetki dla Małej z głowami Hello Kitty ale słodkie 😁 I znajoma przyniosła mi fotelik samochodowy taki ładny czarny w panterkę 🙂 Także Alusie już mam w czym przywieść 😁 A i już wiem jakie łóżeczko kupujemy pod koniec miesiąca :
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320600017078&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
120 na 60 wymiary 🙂

Kasia ja też brałam żelazo od 5 mc ciąży i jak się mały urodził to też brał przez 3,4 mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie wyniki tak to mam w normie tylko właśnie ta hemoglobina była za niska. Białka też nie mam w moczu. Dostałam tylko żelazo do brania trzy razy dziennie. W poniedziałek mam do położnej to jeszcze się wypytam czy wszystko poza tym jest dobrze ale widziałam wyniki i jest wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Wszystkie wyniki tak to mam w normie tylko właśnie ta hemoglobina była za niska. Białka też nie mam w moczu. Dostałam tylko żelazo do brania trzy razy dziennie. W poniedziałek mam do położnej to jeszcze się wypytam czy wszystko poza tym jest dobrze ale widziałam wyniki i jest wszystko dobrze.

to bardzo dobrze,że wyniki masz ok bo ja mam biłko w moczu, bakterie i gronkowca saprofitycznego brałam furagin, duomox usg nerek też miałam i zobaczymy co będzie po niedzieli robie badania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
http://dzieci.pl/pgid,12736948,title,Czy-mozna-byc-w-ciazy-27-razy,fototemat_ciaza.html

ha ha 😁 27 razy w ciąży 🤪


Witam grudniowe przyszłe mamusie 🙂
Mam nadzieję, że wszystko dobrze, dzidzie i brzuszki zdrowe, czego Wam szczerze życzę 🙂
Macie u siebie jakieś ciąże mnogie?? My (kwietnióweczki 2010) mamy bliźniczki, Nikolę i Gabrysię, ale jak to bywa przy ciąży mnogiej urodzone przed terminem, 13.03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basik napisał(a):
Mini23 napisał(a):
http://dzieci.pl/pgid,12736948,title,Czy-mozna-byc-w-ciazy-27-razy,fototemat_ciaza.html

ha ha 😁 27 razy w ciąży 🤪


Witam grudniowe przyszłe mamusie 🙂
Mam nadzieję, że wszystko dobrze, dzidzie i brzuszki zdrowe, czego Wam szczerze życzę 🙂
Macie u siebie jakieś ciąże mnogie?? My (kwietnióweczki 2010) mamy bliźniczki, Nikolę i Gabrysię, ale jak to bywa przy ciąży mnogiej urodzone przed terminem, 13.03

raczej nie same pojedyńcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś pytałaś się co z Ewcią - wszystko ok 🙂 ale chyba kupie jej kask bo o własne nogi się przewraca !!!
Co do porządków to ja sobie rozłożyłam na cały miesiąc a potem tylko ogarnę...
Od poniedziałku zacznę prać ciuszki i myślę że po 20 kupimy już łóżeczko.
Siostra znalazła sobie pracę więc będzie u nas 2 tygodnie no i pewnie za bardzo nie będę miała czasu zaglądać do was.
Jak bym już się nie pokazała to mówię dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga Kropeczka ja też jestem w trakcie prania rzeczy Alicji. Już dwie tury wyprane jedna nawet poprasowana drugą będę prasować jutro bo męża nie ma do 18:00 bo jest w pracy także akurat będę mieć zajęcie 🙂 Ja mam pomyte okna, szafki w kuchni na glanc w szafkach z ciuchami mam posprzątane a więc zostały mi do pomycia dwa żyrandole, które musi mi mąż ściągnąć i zasłony z dwóch okien do wyprania. Także już dużo nie zostało. A ogólnie mieszkanie ogarniam na bieżąco a więc jakiś generalnych porządków nie muszę robić na szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Aga, ja też mam wizytę u lekarza 20-tego więc dla nas obu sądny dzień bo nie wiem czy mała się obróciła lub obróci do tego czasu jak trzeba- u Ciebie to samo. Daj więc od razu znać co i jak, a póki co udanego wyjazdu 🙂

hahaha ja też mam wizytę na 20 tego na 8 rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...