Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam na rynku za 15 zł 🤪...nową oczywiście i majtki po 2 zł sztuka 😁...przeciez to tylko do szpitala,ja nienawidzę koszul 😠

Wczoraj kupiłąm pastę i żel pod prysznic,jeszcze maszynke kupię i chyba wsio do szpitala,torba już spakowana czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Kupiłam na rynku za 15 zł 🤪...nową oczywiście i majtki po 2 zł sztuka 😁...przeciez to tylko do szpitala,ja nienawidzę koszul 😠

Wczoraj kupiłąm pastę i żel pod prysznic,jeszcze maszynke kupię i chyba wsio do szpitala,torba już spakowana czeka

Ale tanio muszę też się przejść na rynek może coś znajdę
Chciałam kupić małej kombinezon, ale jak zobaczyłam cenę to mi się gorąco zrobiło 177zł u Wójcika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Aduś napisał(a):
Kupiłam na rynku za 15 zł 🤪...nową oczywiście i majtki po 2 zł sztuka 😁...przeciez to tylko do szpitala,ja nienawidzę koszul 😠

Wczoraj kupiłąm pastę i żel pod prysznic,jeszcze maszynke kupię i chyba wsio do szpitala,torba już spakowana czeka

Ale tanio muszę też się przejść na rynek może coś znajdę
Chciałam kupić małej kombinezon, ale jak zobaczyłam cenę to mi się gorąco zrobiło 177zł u Wójcika


tanio,taka babka wyprzedawała,ale i tak za 20 zł powinnaś dostać 🙂
A kombinezony firmowe niestety są zabójczo drogie 🤪,mąż kupił Oskarowi w zeszłym roku po kryjomu w H&M kombinezon za 169 zł,jak przyniósł to powiedziałam,ze śliczny a jak cenę zobaczyłam to aż usiadłam i myślałąm,ze go zabiję 😠 🤪...ale opłaciło się,bo wtedy był trochę za duży i mu rękawy podwijałąm a teraz będzie akurat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
OMG ile??? jaaa... ja mam 3 kombinezony 😁 od koleżanki jenki całe szczescie że mi te ciuchy pożyczyła bo szok ile to kasy za wszystko ...


Ja dla Alanka mam 2 kombinezony,jednen od kumpeli pożyczony a drugi kupiłam za .... 1 zł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,ja podejrzewam,ze tez kupię jeszcze jeden jak juz maluszek będzie,bo mam na 56 i na 60 a zima długa i mogą się okazać za małe później 😞,na wiosnę mam po Oskarze z C&A właśnie taki misiowaty,kochany 😁,rozm 80 ale wypada mniejszy,bo dziwna rozmiarówkę mają,jest długi ale wąski 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
co do kombinezonów to dla Ewci mam ,a dla Adusi nie będę kupować bo mam śpiworek trochę za duży ,ale i tam ma być zima stulecia więc i tak nie będzie się za dużo z dzieciakami wychodzić.


A Ewcia juz lepiej,nie ma wstrząśnienia mózgu?????
No zima ponoć do -30 🤢 😮...masakra,ale akurat dobrze,bo przesiedzimy w domu z dzieciaczkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka brzuchatki 🙂
Sylwia, dziękuję za zaproszenie na NK- już zaakceptowałam 🙂
Z tym kombinezonem to u mnie też ciężka sprawa bo czas ponagla a ja jeszcze nie kupiłam, poza tym szkoda wydawać dużo kasy bo maluch pochodzi w tym 3-4 miesiące. Ok- póki co lecę dokończy.ć obiad i pozmywać bo mąż do pracy na 14 i zaś zajrzę 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
co do kombinezonów to dla Ewci mam ,a dla Adusi nie będę kupować bo mam śpiworek trochę za duży ,ale i tam ma być zima stulecia więc i tak nie będzie się za dużo z dzieciakami wychodzić.


A Ewcia juz lepiej,nie ma wstrząśnienia mózgu?????
No zima ponoć do -30 🤢 😮...masakra,ale akurat dobrze,bo przesiedzimy w domu z dzieciaczkami 😁

My! kochana nasi faceci będą siedzieć z dzieciaczkami nam chyba coś sie nalezy za te 9mc 😁 przynajmniej raz w tygodniu odnowa biologiczna i oczywiście zakupy 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że dzisiaj dzień na sprzątanie 🙂 Ja też się zabieram, mąż w pracy, a ja sobie zupkę kalafiorową zrobię to na jutro tez będzie 🙂 Najgorsze to jest się ruszyć z dupą...Może po południu placek czeski zrobię bo coś mam ochotę od jakiegoś czasu. Znalazłam przepis ale chyab zropbię po swojemu http://gotowaniecieszy.blox.pl/2009/10/Ciasto-Czeskie-vs-Ciasto-Grysikowe.html Na zdjęciu wygląda apetycznie 🙂 Ok nie marudzę tylko ruszamy do pracy rodacy 😜
P.S. Mąż dostał wypłatę więc muszę w końcu kupić wszystko do szpitala dla siebie bo Wy już macie skompletowane a ja jeszcze zero... Dla dzidzi tylko te chusteczki potrzebuję więc najmniejszy problem:.Aduś- ja też nienawidzę koszul- ach, jak ja to przeżyję 🥴 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/


Ty chyba żartyujesz- 250 m?? Ja bym chyba to ogarniała w 3 dni hehe 😜 Jak dla mnie to ruch się przyda więc nie narzekam ale gorzej z chęciami 😁 Ruszam się z dupą bo czas leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Widzę, że dzisiaj dzień na sprzątanie 🙂 Ja też się zabieram, mąż w pracy, a ja sobie zupkę kalafiorową zrobię to na jutro tez będzie 🙂 Najgorsze to jest się ruszyć z dupą...Może po południu placek czeski zrobię bo coś mam ochotę od jakiegoś czasu. Znalazłam przepis ale chyab zropbię po swojemu http://gotowaniecieszy.blox.pl/2009/10/Ciasto-Czeskie-vs-Ciasto-Grysikowe.html Na zdjęciu wygląda apetycznie 🙂 Ok nie marudzę tylko ruszamy do pracy rodacy 😜
P.S. Mąż dostał wypłatę więc muszę w końcu kupić wszystko do szpitala dla siebie bo Wy już macie skompletowane a ja jeszcze zero... Dla dzidzi tylko te chusteczki potrzebuję więc najmniejszy problem:.Aduś- ja też nienawidzę koszul- ach, jak ja to przeżyję 🥴 😉

Ja jeszcze niczego do szpitala nie mam mała ma już wyprawkę tylko wyprać muszę, ale mam coś lenia ostatnio no i ten kombinezon muszę znaleźć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/

Ile ty masz w tym królestwie pokoi? Ja mam 3 i posprzątanie tego zajmuje mi pół dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska_D napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/


Ty chyba żartyujesz- 250 m?? Ja bym chyba to ogarniała w 3 dni hehe 😜 Jak dla mnie to ruch się przyda więc nie narzekam ale gorzej z chęciami 😁 Ruszam się z dupą bo czas leci 🙂


jak człowiek całe życie mieszka w takiej chacie to już się umie tak zorganizować że posprzata w przeciągu 5 h... kwestia przyzwyczajenia... jeszcze pranko robie i na obiad jaja sadzone ziemniaki i sórówke z ogórków kiszonych... nie chce mi sie robic nic innego... ide na łatwe 😁 jeszcze bym upiekła coś... ale nie umiem zbyt 😁 może znajde w necie coś łatwego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/

Ile ty masz w tym królestwie pokoi? Ja mam 3 i posprzątanie tego zajmuje mi pół dnia


7 pokoi kuchnia z jadaLNIĄ I 2 ŁAZIENKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/

Ile ty masz w tym królestwie pokoi? Ja mam 3 i posprzątanie tego zajmuje mi pół dnia


7 pokoi kuchnia z jadaLNIĄ I 2 ŁAZIENKI 🙂

sporo jak na 2 osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jezu ogarnełm królestwo i ledwie żyje jeszcze obiad;/ zwariowac można z tymi moimi dfomownikami myślą ze z wszystkiego korzystac mogą ale sprzatac to ja mam bo siedze w domu a reszta w robocie szook... 250 m2 i człowiek dostaje szału;/

Ile ty masz w tym królestwie pokoi? Ja mam 3 i posprzątanie tego zajmuje mi pół dnia


7 pokoi kuchnia z jadaLNIĄ I 2 ŁAZIENKI 🙂



sporo jak na 2 osoby


mieszka nas 6 osób 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...