Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂 Właśnie usiadłam i chyba też się Ola dzisiaj przeforsowałam bo cały dzień na nogach 😞 No ale wszystko poszykowane do jutrzejszego transportu tj. meble bo pralkę i lodówkę muszę jeszcze umyć, a parę rzeczy drobniejszych dzisiaj już przewieźliśmy 🙂 Mimo wszystko to jeszcze tyle roboty że głowa mała 😞 Znów mnie skusiło na Kit Kata Karmelowego i musiałam zjeść haha 😁 😁 A weekend się zaczął i wszystkie męczą swoich mężów 😜 Mój gra w Playa a ja trochę posiedzę na necie poszukując mieszkania 🙂 Może uda mi się znaleźć coś przyzwoitego 🙂 Trzymać kciuki heh 😁 😉 I tak nikogo nie ma ale mówię wszystkim dobranoc i spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂 Dzisiaj jak nigdy jestem pierwsza 🤪 Pewnie się już to nie powtórzy a więc otwierać szampana 😁 Nie mogę spać 🤨 Budziłam się w nocy kilka razy aż w końcu się podniosłam na dobre. Mąż też nie śpi także siedzimy sobie razem 🙂 Dzisiaj wieczorkiem mam gości 😉 Znajomi byli na Kanarach i coś mi przywieźli a ja kocham prezenty ha ha 😁 Muszę też dzisiaj wyjść po prezent bo znajoma co przychodzi też miała urodziny w poniedziałek i prezent musi być 😉 Moja Ala jednak się trochę obróciła bo znów ma czkawkę i na dole, ale po lewo się rusza 🤔 🙃 Ma jeszcze czas do wizyty, żeby się znów dobrze ułożyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
nie uwierzycie, skompletowałam już całą wyprawką, sama, nie wysługując się mężem, przełamałam się i jest git, tylko jakoś źle się czuje, znaczy lekko mi sie oddycha, nie czuje się ociężała, ale jestem śpiąca, jest mi niedobrze,a noce są najgorsze, po pierwsze całą noc brzuch jak kamien, po drugie 5 razy w ciągu nocy do toalety wstaje a potem jak się kłade spowrotem zaczynają się skurcze takie jak na @, zgina mnie z bólu, normalnie rwie od kręgosłupa, w przyszłym tyg na kontrole zobaczymy co mi gin powie, ale pewnie to co zawsze do 10 takich skurczy to normalne i nie ma się co przejmować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuncie 🤪
Kasia szampan juz powinien sie lać hahahaha.
A ja dopiero wstałam , boże juz nie pamietam kiedy tak długo spałam. Wczoraj wieczorem(zresztą cały dzień)Mała tak mi dokuczała że nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić hihihi. Natomiast dzis rano spała jak suseł i dzięki niej ja też 🤪 🤪 🤪
Agatka mozesz być dumna z siebie 😆 A czapeczkę i szaliczek na zime kupiłaś????????
A ja mam jutro gości na obiedzie 🙂 I idę upiec serniczek z orzechami 😜 Ładna pogoda więc Tomek okna pomyje 🤪 🤪 🤪
Będę zagladała do Was , ale na pewno będzie tu cichut 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Agata to super że się przełamałaś i masz już wszystko dla maleństwa 😉
Noce i ja mam ciężkie może nie aż tak bolesne ale też się budzę do wc z 10 razy !!! Acz kol wiek dziś mnie strasznie w dole ciągnęło i było nie przyjemne uczucie jak przed samym porodem...
Dziś mąż dał mi pospać i wstał o 7 z Ewcią biedna markotna cały czas 😞 nie daje noska wycierać bo już ją pewnie mocno boli 😞
A forumowiczki muszą czekać na naszą Agę żeby było co czytać na grudnióweczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey babinki... wstałam przed chwilą ... mała ma ciągle czkawkę 😁 i skacze mi w brzusiu 😁 ide na sniadanko i czekam na męża bo o 15 wróci z pracy... hihih buziaczki cmok... bede zaglądać a Aga niedługo wróci.... i wtedy siedziać na forum będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 😁 🙂
Agata, fajnie że masz już wyprawkę 😁
Ja przy okazji zakupów kupuję drobne rzeczy i lista się zmniejsza 🙂 Ostatnio znalazłam Linomag, ale były dwie wersje i nie wiedziałam którą wybrać hehe, ale wybrałam z filtrem 😉 Powolutku i do grudnia będę miała wszystko. Tylko nie mogę się przełamać do koszuli do rodzenia, wczoraj jakieś oglądałam z daleka, bo aż mnie wstrząsa jak pomyślę, że mam w tym chodzić i od razu wyobrażam sobie pobyt w szpitalu. Muszę w końcu ruszyć dupę i pojechać do mojego szpitala i wypytać co mi będzie potrzebne, a co nie... 😮 A tak mi się spieszy, że .... 😜
Wiecie, że w moim Rossmannie nie mają wkładek laktacyjnych?? 🤪 🤪 Szok 🤪
Czuję się nadal źle, ale łykam czosnek i mam nadzieję, że się polepszy 😁
Kasia, ja już otworzyłam swoje Piccolo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też jestem z siebie dumna, czapeczki mam takie cieplusie różowe 3 i jedną białą z kompletu do chrztu, a szalika nie mam ale szalik mojej zosi moja mama a jej babcia (kurcze moja mama babcią ale szok:blink 🙂 na drutach zrobi, taki jak mi, milusi i cieplusi 😉
dziewczyny nie wiecie czy w ciąży można stosować bandaż elastyczny na kolana?? bo moja siostra mi to doradziła (heh jest masażystka i prawie juz fizjoterapeutka), tylko nie wiedziała czy w ciąży można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm niewiem Agatko można chyba ale nie za czesto nie cały dzień bo ci nogi puchnąć bedą... jak krew słaby przepływ bedzie miała... ale nie zaszkodzi jesli założysz na jakis czas ... jezu jak widze buraki to mi niedobrze... bleeee... nie chce mi sie dzisiaj nic dzień lenia robie sobie chyba.. hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja tak reagowałam na buraki na początku ciąży, chociaż w ciązy ich nie jadłam 😁
a i wczoraj uprałam pościel do łóżeczka, bo mi nowością tak jechała że aż się nie dało, teraz musze jakoś wymodzić żebym mogła sobie pralke wstawić do siebie na góre i sobie móc sama prać bo do tej pory moja pralka stała u teściowej i ona prała, bo że coś tam...wiecie 100 powodów wynalezionych było, teraz wiem że na pewno w kuchni moge postawić, ale wolałabym w łazience, tylko tam nie zrobili przyłącza na pralke jak robili łazienke, bo mój szwagier stwierdził że po co jak mama i tak na dole pierze, ale podobno jest przyłącze na wanne zostawione i zamierzam jakoś ich przekonać żeby pod to przyłącze podłączyć, ale to będzie bardzo trudne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, a łykasz żelazo?? Jak nie możesz patrzeć na buraki to nie wciskaj ich na sile, zrób sobie może przerwę i nie jedz ich przez parę dni. A jaki miałaś wynik hemoglobiny??
Agata, jak będzie mała na świecie, to będziesz dużo prała, także sama wiesz najlepiej gdzie byś chciała aby pralka stała, więc nie patrz na teściową 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Aga... a myślisz, że ludzie mają ochotę oglądać taką kobyłę?? HAhahahaha 😁 Oszczędź im tego widoku 😉
Jejku... jak te tygodnie ciąży szybko lecą... 🤪 🤪 Pomyśleć, że niedawno patrzyłyśmy na dwie kreski na teście, a tu zaraz poród 😉

Hahahaha dobre 😁 nie ma mowy takiego dnia nie odpuszczę musze iść na wypas 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tylko że to teściowej dom, a ona na każdym kroku swoim zachowaniem i uwagami podkreśla to, nie wiem czy robią to świadomie czy nie, ale każdy nasz krok musimy konsultować z nimi, dla mnie to męczące, ale mój mąż na to przystaje i za bardzo go to nie rusza...
od poniedziałku mi kabel przeciąga żebym w pokoju dziennym tv miała, ciekawe czy dzisiaj w koncu to zrobi czy nie 😮niedługo zaczne obstawiać zakłady 🤪 mój mąż lubi wszystko na ostatnią chwile odkładać, a ja nie bardzo wiem jak go tego oduczyć,może wy macie jakiś pomysł... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola, a łykasz żelazo?? Jak nie możesz patrzeć na buraki to nie wciskaj ich na sile, zrób sobie może przerwę i nie jedz ich przez parę dni. A jaki miałaś wynik hemoglobiny??
Agata, jak będzie mała na świecie, to będziesz dużo prała, także sama wiesz najlepiej gdzie byś chciała aby pralka stała, więc nie patrz na teściową 🙂


Ninka mam początki anemii mam przepisane żelazo... w tabletach i mama moja mi wiesz mikstury z buraków robi a ja juz na nie patrzec nie moge... bleeee a i mam zaczątek zatrucia ciązowego wyniki musze zrobić teraz jestm na lekach do jutra... i w poniedziałek mocz musze zbadac i doniesc lekarzowi... jak sie mi nie poprawią wyniki to do szpitala ... a jak bede puchnąc to na wywołanie porodu cholera...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola, moja mama miała zatrucie ciążowe z moją siostrą, 2 tyg wywoływali poród, a ona niechciała wyjść, wyszła o terminie, bez żadnych skutków ubocznych i jest najzdrowszym dzieckiem w rodzinie 🙂


mam nadzieje ze moje też bedzie zdrowiutkie i nie odczuje tego 🙂 jestem dobrej mysli 😉
hihi nie chce mi się nic ide obiad zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 🙂 Szczerze to porobiłam kilka rzeczy w domku i jeszcze się położyłam 🙂 Nie spałam, ale musiałam poleżeć bo nerka mnie troszkę bolała 🤨 Olu u mnie sok z buraków stoi i go nie piję. Nie mogę się przełamać ma tak ohydny smak !! Zjadłabym buraczki ale takie przesmażone na patelni z masełkiem b takie lubię ale tutaj nawet buraka czerwonego ciężko jest dostać 😮 🙃 A wiecie co wygrałam łóżeczko na licytacji 😁 😁 Nowe najtańsze kosztuje 80 funtów a ja kupiłam za 28,59 funta dokładnie 😁 Teraz tylko muszę jechać je odebrać i do tego celu będę musiała wykorzystać kolegę 😁 😁 😎 Łóżeczko ładne, duże bo 140 na 70 i można później z niego normalnie łózko zrobić tylko, że boki ma całkiem zakryte 🤨 No ale za te pieniądze to się nie zastanawiałam nawet 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daj linka do tego łóżeczka 😁 Ja tez jednak kupuję 140 na 70 i takie żeby można było normalne łóżko z tego zrobić, żeby najdłużej starczyło 😁
Olu, oni nie chcą dopuścić do stanu przedrzucawkowego, na szczęście jesteś pod opieką lekarzy 🙂 Więc na pewno będzie wszystko dobrze 😘 Nasze dwie foczki muszą być zdrowe 😁
Agata, współczuję Ci takiej sytuacji, bo pewnie czasami czujesz się jak intruz we własnym domu 😞 Nie daj sobie wejść na głowę, bo będzie jeszcze gorzej 😘

Wiecie co?? Weszłam na forum majóweczek 2011... Dziewczyny piszą, że ich maleństwa mają np. 2,5 cm. Jejku... kiedy tak u nas było, co?? 😉 Lata świetlne temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...