Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No bo dziewczynki najbardziej lubią różowyyyyyyyy 😁 Też bym te wybrała 😁
Aga ja Ci mówię, Ty lepiej od razu strzel z liścia tej lafiryndzie, tak na początek 😉 Żeby wiedziała, że nie warto z Tobą zadzierać 😁


mój mówi że ona ma męża i 2 dzieci...ale na pytanie - przeleciał byś ją odpowiedział "nie wiem." 😠


Szczery ten Twój mąż ... 😜 Zabić go za tą szczerość. Ja muszę jutro uzupełnić lodówkę, bo już nie ma nic ciekawego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
No bo dziewczynki najbardziej lubią różowyyyyyyyy 😁 Też bym te wybrała 😁
Aga ja Ci mówię, Ty lepiej od razu strzel z liścia tej lafiryndzie, tak na początek 😉 Żeby wiedziała, że nie warto z Tobą zadzierać 😁


No a Oliwka robi się jak barbi 😁 chce zabawkowe malowidła,ubiera moje buty na obcasie,sukienki i uwielbia samochody i róż 😁 🤪 oby wyrosła na porządną kobiete a nie lafirynde 🤪


O jaaaaaaaaaa będzie mała blachara 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Ooo fuck 😮 Aga ja nie chcę Cię tu nakręcać, ale jak facet odpowiada na pytanie czy by babę przeleciał ”nie wiem ” to ja bym go z oka nie spuszczała, a z ta panią porozmawiałabym na osobności bez świadków 🤪


I jeszcze w ciemnej bramie 😉 I tak przypadkiem bym miała kij w torebce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 W tej całej przeprowadzce nie mam czasu usiąść i cokolwiek napisać ale mąż w pracy więc wykorzystuję okazję na chociażby przywitanie 🙂 Znaleźliśmy super mieszkanie 50 m z balkonem za 125 tyś do negocjacji także byliśmy oglądać i prawie się zdecydowaliśmy. Oczywiście widzieliśmy jeszcze inne ale te najbardziej nam przypadło do gustu. Jutro kolejne oglądanie- aż dosyć się ma tego wszystkiego ale skoro to decyzja na całe życie to trzeba się pomęczyć 😉 Ok nadrabiam co tam napisałyście od wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia cena bardzo fajna !! na dzisiejsze realia cenowe za nieruchomości to nie jest dużo jak za 50m2. A ile pokoi ? Ja już się nie mogę doczekać kiedy my zaczniemy wszystko załatwiać i oglądać mieszkanie 🙂 Lubię takie rzeczy pamiętam jak 3 lata temu kupowaliśmy babci mieszkanie 🙂 Oglądanie mieszkań, kupowanie mebli, remont ach... lubię to 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No problem jest w tym, że to dwupokojowe ale przestronne i duża kuchnia- co dla mnie ważne bo uwielbiam w niej przebywać 🙂 Póki co będziemy mieć sypialnie z pokojem małej a później jak podrośnie to przeniesiemy się do salonu a Gabi będzie miała swój pokój. Powiem Ci Kasiu, że patrzeliśmy na 3 pokojowe ale nie mammy takiej zdolności kredytowej bo ja nie mam pracy a ceny tak koło 150 tyś najtaniej 🤨 Wiadomo, że 3 pokojowe by się bardziej przydało więc jeszcze szukam 😉 P.S. Jak Ci wczorajsza zupka warzywna wyszła bo ja dzisiaj gotuję właśnie 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ja to mam jakąś depresje przed porodową 😞 załamać się idzie 😞 co najgorsze to nawet nie potrafię się powstrzymać z płaczem przy Ewci a widzę że jest wtedy strasznie przejęta... a to mnie jeszcze gorzej załamuję... Jeszcze co to jestem z tym sama i nie potrafię , nie chcę nikomu głowy zawracać z moimi nastrojami , tym bardziej że z mężem ostatnio dogadać się nie mogę...
Ach poużalałam się i idę na poprawę nastroju posprzątać coś, bo jakoś spać mi się nie chce 😞
dobranoc kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusia pycha była 😉 Mąż nawet do pracy wziął sobie 😉 Dzisiaj gotuje fasolkę po bretońsku 😁 Dwa pokoje to i tak dużo a najważniejsze, że swoje !! 😉 I tak dobrze, że w ogóle macie jakąś zdolność kredytową bo wiem, że teraz jest ciężko dostać tak duży kredyt. Na pewno będzie jeszcze się Wam należało dofinansowanie ,, Rodzina na swoim,, o ile bank, z którego bierzecie pożyczkę się wlicza w to dofinansowanie z UE. My będziemy chcieli wziąć maksymalnie 170-180 tysięcy chyba, że dostaniemy za 200 tysięcy jakiś domek jednorodzinny to wtedy weźmiemy więcej. Marzy się nam własny domek tak z 80m2 nie musi być większy 🙂

Agusia ja też ostatnio miałam takie dwa dni do dupy !!!! 🤨 Nic mi humoru nie mogło poprawić. Na hormony nie mamy wpływu niestety. Jeszcze troszkę i się wszystko unormuje. Może przytłacza się codzienność i monotonia i powinnaś coś zrobić dla siebie ? Chociażby długa kąpiel przy świecach. Mi to pomaga 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne- domek to byłoby coś 🙂 Ale ja całe życie w bloku nauczona mieszkać więc jest ok 🙂 Na jedną osobę pracującą mamy zdolność na 120 tyś także nie jest źle,a rodzina na swoim też brana jest pod uwagę w banku w którym bierzemy kredyt- mąż już był u doradcy finansowego i on nam wszystko wyliczył. A i cieszę się że zupka wyszła pyszna. Ja zbieram swoją ciężka dupę i idę zjeść i się położyć bo przy kompie niewygodnie zważywszy, ze leży na podłodze a ja na niej siedzę bo już mebli tu nie mamy haha także dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po prostu zdałam sobie sprawę, że nie stać nas będzie na domek więc akceptuje to co mam dane 😜 A rodzina na swoim podobno do końca roku ma być dla ryku wtórnego, później tylko na zakup nowych mieszkań ale nie wiem ile w tym prawdy 🤔 Mała ma czkawkę- idę w końcu bo mi już nogi zcierpły 🙂 Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Baby !! 😁
U mnie jest 5:39 właśnie odprawiłam męża do pracy 😉 Ale oczywiście nie zrobiła bym tego tylko musiałam wstać i coś zjeść a męża to przy okazji odprawiłam 😁 Obudziłam się i miałam ochotę na cienką parówkę i chleb z serkiem topionym 😁 Zjadałam dwie kanapki i dwie parówki 😎 😜 Teraz idę spowrotem do łózka bo co ja będę robić przed szóstą rano 🙃 🤪 😮 😜 Nie pisać mi tu dużo pojawię się niedługo bo z psem trzeba wyjść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 Widze, że wczoraj tu ciekawie było. Aga zniszcz tą zołze!!! Niech się swoją rodziną zajmie 😠 Kurcze ja dziś muszę przysiąść i pozukać w necie materiałów do napisania referatu, a jutro pewnie biblioteki odzwiedzić, a już się odzwyczaiłam i mi się nie chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piłeczki 😆
Wczoraj nawet się nie pożegnałam ☺️,ale zasnęłam jak dziecko 😜
Idę się ogarnąć troszkę hihi, i zupkę jakąś ugotować,może pomidorową z ryżem 😜
Ma przyjść koleżanka do mnie i pomalować mi włosy bo odrosty już mam ogromne 😲
Sylwia współczucia 😞Ślęczeć przed kompem godzinami a pózniej jeszcze w bibliotece z takim brzuchem.Ale dasz radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😁
Nie wiem czy to hormony, czy może przez tą pogodę mamy takie doły... Musimy zacisnąć zęby i czekać na następny dzień, bo będzie lepszy 🙂
Ja dziś zaczęłam 8 miesiąc, proszę o drinka Bacardi + Coca Cola + Limonka, a do tego parasolka 😉 hahaha Jak ładnie rymuję 😉
Ja zaraz jadę do sklepu, by uzupełnić lodóweczkę 😁 Zapasy słodyczy mi się skończyły ☺️ Ja wciągam je jak odkurzacz ☺️ Wczoraj patrzę na siebie w lustrze i zauważyłam jak mnie wywaliło 🤪 Jaki wielki brzuch mam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He he he Ninka ja tez mam brzuchol wielki 😜 I w ogóle cała duża sie robię 😞 😞 😞. Ale co tam po urodzeniu znów na dietę cud HA HA HA HA.
A te doły to też przez pogodę, jest wstrętna 😞 Oczywiście hormony też dużą rolę tu odgrywają.
Idę sprzatać bo bałagan mam jakby stado koni przebiegło hihihihi.
Aga a z małą może lepiej iść do lekarza aby infekcja dalej nie posuwała bo będzie biedulka się męczyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey kochane wstalam wlasnie... moja zabka mnie obudziła czkawe ma i skacze po brzucholu mi... musze do miasta dzis czekam na komode 3 tydz ide opierdolic faceta z brw zajde do poloznej... i mezowi recepty wykupic... eh...i biedronke wykupic ze słodyczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...