Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ale mnie to nie interesuje !! 😠 😜 Czekać i tyle !! Ja tam będę czekać cierpliwie do 19. grudnia 😁


😜 to sobie czekaj 😁 ja naprawde nie moge 😞 nawet jak bym chciała...Bo później Paweł nie da rady mi pomóc,bo będzie miał sezon świąteczny i będzie w pracy od 1-2 w nocy do nawet 18-20 wieczorem 😞 a ja sama z dwójką małych dzieci...


A no tak pisałaś o tym. Mój Mariusz ma wolne do 23 grudnia aż do 6 stycznia 🙂 A później 5 albo 6 styczeń mama przyleci chociaż na tydzień 😁 Także pomoc będę miała 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jednak trochę popisałyście 🙂
Kasiu, ta tabelka nie jest aktualna, jak będziesz miała ochotę to wykreśl parę osób, a zostaw te co zostały, żeby było wiarygodnie 🙂
Aga, jeśli Ty nie chcesz mieć dziecka z pod znaku Skorpiona, to ja bym chciała mieć dziecko z pod znaku Wodnika (tak jak ja), bo to najlepszy znak ze wszystkich i niech ktoś mi tu zaprotestuje 🙃 🙃 To ja się nie pcham w kolejkę, tylko zakładam pas cnoty i przetrzymuję poród do 20-21 stycznia, żeby był Wodnik hahahaha 😁 Może zamiast w wyścigi pobawmy się w to która dłużej wytrzyma?? 😁 hahaha.

Miałam spakować torbę, ale oczywiście z moich zamiarów nic nie wyszło, bo cały dzień leżałam i czytałam książkę z przerwami na inne rzeczy 😁

A co do gospodarności mężów, to u mnie jest odwrotnie, bo mój mąż częściej patrzy na cenę i co się opłaca niż ja ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór mimo że nikogo nie ma haha 😁 Weszłam zobaczyć co nastukałyście ale niewiele więc odetchnęłam z ulgą bo nie muszę dużo nadrabiać 😜 Zmykam oglądać Katakumby na TVN-ie 🙂 Jutro pewnie taka sama cisza jak dzisiaj 🤔 Kasiu - tabelka super więc dziękuję w imieniu wszystkich bo nikt na to nie wpadł by podziękować haha 😁 😁 😁 A na serio to rzeczywiście chyba ze dwie osoby nie zaglądają do nas wcale... Szkoda, że się wyłamały ale trudno. Dobra lecę...Spokojnej nocy dwupaki i do jutra 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ja dziś jako pierwsza 🤪 co za noc miałam to szok !!! do teraz nie wiem co to było !!!! wstałam w nocy o 2:30 na siku załatwiłam się wróciłam do łóżka a mi coś leci !!!! ja szok do łazienki a tu nadal się coś sączy !!! Położyłam się na jakiś czas i znowu wstałam zrobiłam jeszcze raz siku co się dało obudziłam męża i nic cisza !!! położyłam się a tu znowu coś poleciało !!! i stwierdziłam że odczekam chwilę poleżę na boku i zobaczę , ale już potem się nic nie działo !!! wstałam też wszystko ok więc sama nie wiem co to było !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Cześć dziewczyny ja dziś jako pierwsza 🤪 co za noc miałam to szok !!! do teraz nie wiem co to było !!!! wstałam w nocy o 2:30 na siku załatwiłam się wróciłam do łóżka a mi coś leci !!!! ja szok do łazienki a tu nadal się coś sączy !!! Położyłam się na jakiś czas i znowu wstałam zrobiłam jeszcze raz siku co się dało obudziłam męża i nic cisza !!! położyłam się a tu znowu coś poleciało !!! i stwierdziłam że odczekam chwilę poleżę na boku i zobaczę , ale już potem się nic nie działo !!! wstałam też wszystko ok więc sama nie wiem co to było !!!


miałam podobnie pod koniec ciąży, zwiększa się produkcja śluzu.
aczkolwiek warto było by się upewnić czy to wody się nie sączą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Cześć dziewczyny ja dziś jako pierwsza 🤪 co za noc miałam to szok !!! do teraz nie wiem co to było !!!! wstałam w nocy o 2:30 na siku załatwiłam się wróciłam do łóżka a mi coś leci !!!! ja szok do łazienki a tu nadal się coś sączy !!! Położyłam się na jakiś czas i znowu wstałam zrobiłam jeszcze raz siku co się dało obudziłam męża i nic cisza !!! położyłam się a tu znowu coś poleciało !!! i stwierdziłam że odczekam chwilę poleżę na boku i zobaczę , ale już potem się nic nie działo !!! wstałam też wszystko ok więc sama nie wiem co to było !!!

nam polożna tłumaczyła że najłatwiej to sprawdzić ruszając się zmieniając pozycje itd bo jak to wody to nie przestaną się sączyć a jak to wydzielina to będzie przestawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Cześć dziewczyny ja dziś jako pierwsza 🤪 co za noc miałam to szok !!! do teraz nie wiem co to było !!!! wstałam w nocy o 2:30 na siku załatwiłam się wróciłam do łóżka a mi coś leci !!!! ja szok do łazienki a tu nadal się coś sączy !!! Położyłam się na jakiś czas i znowu wstałam zrobiłam jeszcze raz siku co się dało obudziłam męża i nic cisza !!! położyłam się a tu znowu coś poleciało !!! i stwierdziłam że odczekam chwilę poleżę na boku i zobaczę , ale już potem się nic nie działo !!! wstałam też wszystko ok więc sama nie wiem co to było !!!

nam polożna tłumaczyła że najłatwiej to sprawdzić ruszając się zmieniając pozycje itd bo jak to wody to nie przestaną się sączyć a jak to wydzielina to będzie przestawać


w praktyce wygląda to niestety inaczej.
mi wody odeszły w szpitalu, byłam więc pod stałą kontrolą lekarzy.
po około 4godzinach sączenia, ustało na ok.1,5 godz.
wszyscy byliśmy zdziwieni, ale lekarze stwierdzili, że czasem tak się zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
Jak samopoczucie???? Wybaczcie ale nie mam czasu nadrabiać zaległych stron 😞
Wczoraj mieliśmy gości,znajomi z dziećmi...ale było fajnie 😁
Kasiu Twój Synek jest słodki,jeju i juz ma 1,5 miesiąca 🤪

A mój mały coś ospały dzisiaj 😞,próbuję go rozruszać słodkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na razie wszystko w porządku nic się nie dzieje czekam...
Z Ewcią jak mi odeszły wody to się lało po nogach!
Tak sobie pomyślałam że za myce tych drzwi to chyba się dziś wezmę bo jak do jutra nie wytrzymam i zacznę rodzić to nie przeżyję na porodówce że mam brudne drzwi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babki 🙂
Ja miałam dobrą nockę, nic nie dokuczało przed snem 😉
Aga to biedna miałaś stracha, myślę że to nie wody bo chyba saczyły by się cały czas powolutku,a te wycieki ustały. Węc moze to śluz.
U mnie dziś słońce świeci i jest cieplutko 🙂
Wybieramy się dziś na zakupy do marketu uzupełnić braki hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga kobieto bo sobie poród wywołasz 🤪...męża zagoń!!!!!!
Ja mam brudne okna w pokojudużym i czekam,żeby je umyć w tygodniu,tylko nie może być słońca a jakjestłądnie to zawsze mam 😞

Atak ogólnie to Oskar kaszle i kicha jeszcze 😞,od wczoraj lata bez pieluchy i....ciągle latam z mopem i zapasem rajstopek i majtek 🤪 😁,łobuz jak nasiusia to siada na nocnik...mam nadzieję,ze załapie

Martwi mnie ta ospałość Sebastiana 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Na razie wszystko w porządku nic się nie dzieje czekam...
Z Ewcią jak mi odeszły wody to się lało po nogach!
Tak sobie pomyślałam że za myce tych drzwi to chyba się dziś wezmę bo jak do jutra nie wytrzymam i zacznę rodzić to nie przeżyję na porodówce że mam brudne drzwi 🤪

Ha ha ha jak to saczyły Ci się wody to w trakcie mycia drzwi złapią Cię skurcze i na porodówce wyladujesz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Aduś fajnie że udała się gościna 😉 mi to już się odechciewa gościn 🥴


Aga ja wolę jak do mnie przyjeżdzają,boja się już nie nadaję 😞,dzisiaj też mamy gośći,ale dopiero na 16 🙂
A w sobote mały idzie na urodziny na plac zabaw zamknięty 🙂,oczywiście jak wyzdrowieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropeczek napisał(a):
Oj Gonia mało powiedziane że miałam stracha cała się trzęsłam na myśl co mnie czeka 🤢 🤢 🤢


Kochana obserwuj siebie!!!!
ja miałam ciężką noc,pachwiny mnie tak strasznie bolą i biodra,ze spać nie mogłam bo nie miałam jak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Cześć Wam 🙂 Ja znowu poranek miałam spieprzony, bo jak wstanę siku rano, to potem mały mnie maltretuje w żebra i mam po spaniu 😞 To co dziewczyny, myślicie że Agnieszce wody się sączą??

hehe a ja swoją przejrzałam, też tak było, ale dzisiaj Pawła budzik nie dzwonił i nawet się nie przekręciła, to ten budzik ją budzi i denerwuje, a ona w konsekwencji mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...