Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hey dziewczynki co tam?? ja się zbieram do tesciów... mąż mnie podkurwił wiec chyba se sama pojade do teściów a go zostawie i jak sie obudzi to niech sie o mnie pomartwi
😁


Ola zlej go! 😁 ja też się nie długo będe szykowała w odwiedzinki 🙂


dostał po ryju... skurwiel jeden... teraz śpi a najgorsze jest to że chyba zapodział tel i niewiem gdzie on go ma i chyba musze karte zablokowac;/


Naprawde mu wtłukłaś?? 😮 🤪


A CO JESTEM AGRESOR...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
macica mnie boli ale jak... i do tego krocze strasznie...;/


Jedziesz rodzić? Masz piłke do skakania? poskacz i jedź już możesz 🙂


nóg podniesc nie moge hahaha:P to nie sieszne... piki nie mam...;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
macica mnie boli ale jak... i do tego krocze strasznie...;/


Jedziesz rodzić? Masz piłke do skakania? poskacz i jedź już możesz 🙂


nóg podniesc nie moge hahaha:P to nie sieszne... piki nie mam...;p


Jak będziesz jechała to daj mi znać...a zresztą pewnie skurczy dostane a ty urodzisz 😁


brzuch mi sie nie stawia ale pipa boli i macica na dole jakby szyjka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
macica mnie boli ale jak... i do tego krocze strasznie...;/


Jedziesz rodzić? Masz piłke do skakania? poskacz i jedź już możesz 🙂


nóg podniesc nie moge hahaha:P to nie sieszne... piki nie mam...;p


Jak będziesz jechała to daj mi znać...a zresztą pewnie skurczy dostane a ty urodzisz 😁


brzuch mi sie nie stawia ale pipa boli i macica na dole jakby szyjka...


postymuluj się troche 😁 nie bój się poród nie boli... 🤪


postymulować jak?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 jestem na niego tak zła że normalnie bym my jebnełą jeszcze raz... ale co to da 😁


Ola Faceci to świnie mój jest grzeczny,ale nie raz słowa gorzej bolą... 🥴 nie chce by mnie okłamywał ale jak mi powie prawde to i tak źle...wczoraj żażartowałąm że "ruda" jest pewnie bardziej kobieca a ja mam ciało jak dziewczynka,nie licząc piersi i tyłka... no i mi przytaknął... 😞 moja wina że w wieku 23 lat wyglądam nie jak żona i matka ale dziewczynka??


w mojego wstepuje cos jak popije wtedy niewiem komu prubuje udowodnic ale co tez nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 jestem na niego tak zła że normalnie bym my jebnełą jeszcze raz... ale co to da 😁


Ola Faceci to świnie mój jest grzeczny,ale nie raz słowa gorzej bolą... 🥴 nie chce by mnie okłamywał ale jak mi powie prawde to i tak źle...wczoraj żażartowałąm że "ruda" jest pewnie bardziej kobieca a ja mam ciało jak dziewczynka,nie licząc piersi i tyłka... no i mi przytaknął... 😞 moja wina że w wieku 23 lat wyglądam nie jak żona i matka ale dziewczynka??


w mojego wstepuje cos jak popije wtedy niewiem komu prubuje udowodnic ale co tez nie wiem...


NIe stety z nimi tak już jest,mówią że kochają a ranią...nie raz bym chciała tak mojemu dokopać że szok...


ja sie modliłam żeby zaczac rodzićź dla niego najwieksza kara by było nie byc przy porodzie córki... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ale z jednej strony tak chciałam zeby go to spotkało a z drugiej jakos tak niewiem bałam sie... eh faceci jak bym my wjebała tak że by go do gipsu włozyć musieli... jebany skurwiel...

ale go kocham i sie martwie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie myslałam że jak Alicja sie urodzi to już nic i nikt inny nie bedzie mnie obchodził... tak bym chciała... ale wiem że ten palan zawsze bedzie w moim sercu i martwic sie o niego bede i wogóle;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
no wiem ale z jednej strony tak chciałam zeby go to spotkało a z drugiej jakos tak niewiem bałam sie... eh faceci jak bym my wjebała tak że by go do gipsu włozyć musieli... jebany skurwiel...

ale go kocham i sie martwie....


Bo my jesteśmy takim cholernie głupim stworzeniem ze pozwalamy im zawładnąć naszymi sercami,i myślami,a oni serce i myśli mają dopóki nie ma obok innej baby albo kumpla z piwem 😞


alkohol i baby to dlafacetów jakas niewiem co... mieszzanka dengerous 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
no wiem ale z jednej strony tak chciałam zeby go to spotkało a z drugiej jakos tak niewiem bałam sie... eh faceci jak bym my wjebała tak że by go do gipsu włozyć musieli... jebany skurwiel...

ale go kocham i sie martwie....


Bo my jesteśmy takim cholernie głupim stworzeniem ze pozwalamy im zawładnąć naszymi sercami,i myślami,a oni serce i myśli mają dopóki nie ma obok innej baby albo kumpla z piwem 😞


alkohol i baby to dlafacetów jakas niewiem co... mieszzanka dengerous 😁


ale wiesz co mnie wczoraj nawet nie ruszyło jak mi przytaknął...owszem byłam smutna,ale nie popłakałam się i nie dałam po sobie poznać że mi przykro...Nie wiem co zrobić żeby wyglądać bardziej poważnie...a poza tym czemu mam się zmieniać?? mówi że mnie kocha to niech kocha taką jaką jestem. co z tego że ruda bardziej dojrzale wygląda,za pare lat jej dojrzałość zamieni się w zmarszczki i siwe kłaki a ja wciąż będe jak dziewczynka... 🤪


no tak wkońcu to Tobie ślubował...
🙃 ide zaraz wróce... ide sie nad nim popastwić 😁 😁 bede go regularnie budzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

ale wiesz co mnie wczoraj nawet nie ruszyło jak mi przytaknął...owszem byłam smutna,ale nie popłakałam się i nie dałam po sobie poznać że mi przykro...Nie wiem co zrobić żeby wyglądać bardziej poważnie...a poza tym czemu mam się zmieniać?? mówi że mnie kocha to niech kocha taką jaką jestem. co z tego że ruda bardziej dojrzale wygląda,za pare lat jej dojrzałość zamieni się w zmarszczki i siwe kłaki a ja wciąż będe jak dziewczynka... 🤪

hehe też mam ten problem, ale na szczęście mojemu męzowi nie przeszkadza i akcetpuje mnie w całości taka jaka jestem, ale mnie to wkurza okropnie bo ja mu mówie że źle mi9 że tak sie roztyłam a on nic nie rozumie i ciągle mówi że dobrze jest a ja czekam aż w koncu powie żono mogłabyś troche schludnac bo wcześniej lepiej wygladałaś i bym była zmotywowana a on nic i jeszcze mnie dokarmia wtedy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taka pora, że znów nikogo nie ma albo mam zwyczajnego pecha... 😜 Poprasowałam parę rzeczy aczkolwiek się zmęczyłam więc mama przejęła inicjatywę 😁 😉 Teraz jem rosołek i buszuję po necie 🙂 Mąż w pracy a po południu lecimy do Galerii pobuszować po sklepach i na spacerek bo ponoć to ostatnie dni ciepła i słoneczka 😉 Teraz to już nie wiem kto wygra wyścig na porodówkę: Ola, Ada, Aga Mini czy Aga Kropeczek 🤔 A z tymi wodami to masakra, ja nie wiem czy będę mogła je rozpoznać- nie jestem jakąś tam panikarą ale w takiej sytuacji nie wiem jak się zachowam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
Ja miałam dobrą noc tylko mnie ta szczęka pobolewa ostatnio 🤨 Nie wiem co to jest bo mam zęby poleczone a i tak szczęka boli. Może to jakiś nerw Aluśka mi uciska czy coś nie wiem sama 🤔 Do mnie dzisiaj przychodzi znajoma na kawkę i ciasto także zajrzę pewnie dopiero pod wieczór.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to miłego popołudnia życzę, a co do szczęki to mam nadzieję, że już przeszło 😉 Cóż nie zniesiemy dla naszych dziewczynek 😆 Ja chyba nie mam wyleczonych zębów choć odpukać nie bolą więc póki co jest ok i oby tak było dalej 🙂 Mąż zaraz z pracy przyjedzie więc zjemy obiad, muszę się standardowo umalować no i ubrać jak człowiek bo do ludzi wychodzę więc trzeba wyglądać haha 😜 Do wieczorka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już gary pomyłam i teraz czekam na koleżankę 🙂 A tu cisza jak makiem zasiał bo niedziela i dlatego 🤪 🙃 Ja dzisiaj zaczęłam 35. tydzień ale ten czas leci. Tydzień za tygodniem mija i niby 5 tygodniu to dużo ale wiem, że moment zleci 😮 🙃 A później będzie się pipka darła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Agusia widzę, że my obydwie takie pedantki tylko sprzątanie nam w głowach ha ha ha ja też chyba złapie za ścierkę i płyn i pomyję drzwi i futryny bo nadal tego nie zrobiłam a już kiedyś o tym pisałam hahaha Ja ciągle myślę, że mam brudno 🤨

dziewczyny co Wy? Wy macie odpoczywać, ścierki w ręce, ale żeby mężów pogonić, my musimy się odźwigać te swoje brzuszki to oni mogą zająć się resztą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia i Aga wy to celowo chyba chodzicie i sprzatacie aby być pierwszymi hahaha, przejrzałam was...
Byłam na zakupach, na spacerze, zrobiłam i zjedliśmy obiad a teraz padłam 🥴Jestem taka zmęczona,boli mnie kręgosłup i w ogóle szkoda gadać 🤢
Idę poleżeć może coś przestanie mnie boleć 🤔 Pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...