Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Śpij Iwona póki możesz 🙂 hihi

Aga dała komuś znać co i jak??

Widzę, że każdej dzisiaj coś dolega... Mnie w krzyżu łupie pierwszy raz, pachwiny, krocze, wszystko mnie rwie. Nie przeszkadza mi ten ból, mimo że jest silny, ale bardziej mnie martwi, bo panikuję, że to już 🤪 🤪 A jeszcze nie chcę 😜

Byłam dziś łóżeczko zamówić... Ja to mam pecha 😠 Bo przewoźnik z innego miasta już wyjechał i następnym razem będzie za 3 tygodnie 😠 😠 I nie mogłam sobie koloru wybrać 😞 Mam jasne meble, a łóżeczko weźmiemy brązowe, bo tylko takie zostało na sklepie. Także jestem zmuszona je wziąć, bo nigdzie indziej już takiego nie mogę znaleźć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mam takie pytanko do was, jak to jest z tym prasowanie ubranek, trzeba je prasować? Jeśli tak to do jakiego wieku dziecka? spotkałam się z różnymi opiniami. Ja jak na razie nie mam co prasować 😞

nam tłumaczyli na szkole rodzenia ze to po to gdyby sie nie wypłukał jakis detergent zeby uczulenia nie było, ja piore w pralce wiec takie cos jest mało prawdopodobne a poza tym moja pralka ma specjalne programy do prania rzeczy dla dzieci i dodatkowo funkcje płukanie extra kids wiec ja wogóle nie zamierzam prasowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kila mam: 3 body, pajacyk, 2 śpioszki, 2 bluzeczki, 2 cienkie czapeczki, 1 grubszą czapeczkę, 3 pary skarpetek, niedrapki, śpiworek, małą paczkę najmniejszych pieluch, szczoteczkę do włosków, gruszkę do nosa, nożyczki do paznokci, smoczek uspokajacz i butelkę ze smoczkiem. Ale co prasować to w sumie nie ma, za mało rzeczy i tak nowe trzeba uprać więc poczekam aż będzie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Kila mam: 3 body, pajacyk, 2 śpioszki, 2 bluzeczki, 2 cienkie czapeczki, 1 grubszą czapeczkę, 3 pary skarpetek, niedrapki, śpiworek, małą paczkę najmniejszych pieluch, szczoteczkę do włosków, gruszkę do nosa, nożyczki do paznokci, smoczek uspokajacz i butelkę ze smoczkiem. Ale co prasować to w sumie nie ma, za mało rzeczy i tak nowe trzeba uprać więc poczekam aż będzie więcej.


Ja CI radzę, żebyś kupowała to czego Ci brakuje 🙂 Ja się świetnie czułam, aż nagle trafiłam do szpitala z zagrażającym przedwczesnym porodem i wtedy bym miała problem, bo tylu rzeczy mi brakowało... Także różnie to może być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W grudniu jadę do domu i siostry mi zapowiedziały że mają dla mnie jakieś rzeczy dla maluszka więc może jeszcze poczekam, a potem dokupię czego nie będę mieć. Mam nadzieję że żadnej niespodzianki mi mój synuś szybciej nie sprawi, a wózek i łóżeczko to allegro zamówimy i po 3 dniach powinny być więc mąż mówi że to dopiero w grudniu można zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Kila mam: 3 body, pajacyk, 2 śpioszki, 2 bluzeczki, 2 cienkie czapeczki, 1 grubszą czapeczkę, 3 pary skarpetek, niedrapki, śpiworek, małą paczkę najmniejszych pieluch, szczoteczkę do włosków, gruszkę do nosa, nożyczki do paznokci, smoczek uspokajacz i butelkę ze smoczkiem. Ale co prasować to w sumie nie ma, za mało rzeczy i tak nowe trzeba uprać więc poczekam aż będzie więcej.


Ja CI radzę, żebyś kupowała to czego Ci brakuje 🙂 Ja się świetnie czułam, aż nagle trafiłam do szpitala z zagrażającym przedwczesnym porodem i wtedy bym miała problem, bo tylu rzeczy mi brakowało... Także różnie to może być.


To widzę że muszę Przemka pogonić w końcu żebyśmy się na zakupy z prawdziwego zdarzenia wybrali, bo potem może być problem, choć on powtarza, że nawet jakbym wcześniej urodziła to on by sobie z zakupami dał radę, ale wolę przy nich być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mam takie pytanko do was, jak to jest z tym prasowanie ubranek, trzeba je prasować? Jeśli tak to do jakiego wieku dziecka? spotkałam się z różnymi opiniami. Ja jak na razie nie mam co prasować 😞

nam tłumaczyli na szkole rodzenia ze to po to gdyby sie nie wypłukał jakis detergent zeby uczulenia nie było, ja piore w pralce wiec takie cos jest mało prawdopodobne a poza tym moja pralka ma specjalne programy do prania rzeczy dla dzieci i dodatkowo funkcje płukanie extra kids wiec ja wogóle nie zamierzam prasowac


W naszej pralce też jest taki specjalny program do prania dziecięcych ubranek więc ja chyba też prasować nie będę, no chyba, że tylko te rzeczy które na prawde będzie trzeba żeby dobrze wyglądały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh nic nie posprzatane, próbowałam ale Zośce się to nie podoba, kopie mnie jak sie za dużo ruszam, co za mała terrorystka 🤪
kupiłam za to kołdre, w końcu będzie cieplej w nocy bo mamy normalna a teraz taką wielką 200 na 220 i chciałam sobie kupić pościel taką jak bodajże Sylwia, tak kochanie/nie kochanie, no ale w tym rozmiarze braki na magazynie, zoabczymy co odpiszą mam nadzieje że bedzie można ją dostac, bo mi się taka przyda i będzie non stop na stronie dzisiaj nie kochanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dwupaki 🙂
Nawet nie chciało mi się nadrabiać co napisałyście ale jakoś zmęczyłam te 21 stron 🤪 Noc miałam koszmarną aż tak, że mąż nie poszedł do pracy bo się bał o mnie !! 🤪 Położyłam się o 23:00 a zasnęła dopiero po 8:00 rano !!!!!!!!! 🙃 🤨 Już nawet nie będę wymieniać co mi było bo chyba wszystkie złe nocne objawy jakie są możliwe. Wyobraźcie sobie jak było źle, że aż mąż nie poszedł do pracy tylko wziął dzień chorobowego a o 6:00 rano robił mi herbatkę i biegał nade mną i masował plecy. Jestem pewna, że przy porodzie będzie niezastąpiony 🙂 Uciekamy chyba idę jeszcze poleżeć bo mam trochę rzeczy do zrobienia dzisiaj a czuję się tak jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł 🤨
POPRAWIŁAM TABELKĘ 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę że niezłe pokolenie się szykuję, mój też mały terrorysta 🙂 chciałam pozmywać i wziąć się za obiad a tu nie da rady, on kopie, a mnie takie duszności złapały i zawroty głowy że nawet stać nie mogłam i muszę znów poleżeć. Do tej pory to mnie tylko na spacerach czasem łapało a tu taki niefart, ja i tak mam cały czas okno uchylone w pokoju bo mi ciągle gorąco, nawet jak śpie to się nie przykrywam 😉 Ale niedługo i ja będę musiała o takiej kołdrze dużej pomyśleć bo jak się przeprowadzimy to chcemy wreszcie sobie duże łóżko kupić, to i pościel duża się przyda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...