Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nadrobiłam w końcu 😜 Sylwia- dużego synka już masz!- Agaty córcia chyba też taka duża jeśli dobrze pamiętam 🤔 Nina- co do łóżeczka to daj zdjęcie jak już będziesz miała rozłożone bo jestem ciekawa 🤪 Ja prasowałam rzeczy i będę to robić do 1 roku życia małej 🙂 Moja siotra ma córkę 1,5 roku i nadal prasuje rzeczy. Myślę, że to nawet dużo przyjemności sprawia ( u nas też położna mówiła w Szkole Rodzenia, że przynajmniej do 1 roku życia dziecka trzeba prasować). No kwestia oczywiście czysto indywidulana bo są osoby które nie prasują w ogóle i jest ok 🙂 Kasiu- Ty może jednak urodzisz szybciej skoro już spać po nocach nie możesz 🤔 🙂 Fajnie, że tabelka poprawiona- widzę, że dwie mają termin na 24, a dwie na 25 grudnia 😁 Podejrzewam, że wszystkie przed świętami urodzą 😉 No chyba ja przenoszę bo ani mi się brzuch nie obniżył ani żadnych dolegliwości nie mam! 🤪 Lecę póki co bo siostra przyszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja to nawet nie myślę co to będzie nie spać kilkanaście godzin i do tego odczuwać potworny ból 🤨 Kurcze u mnie znów cały dzień ciemno taka brzydka pogoda jest 🤨 Ja też piorę rzeczy Alusi i pracuję i długo będę na pewno prasować. Tym bardziej, że pogniecone nie będą na niej tak ładnie wyglądać jak wyprasowane 🙂 Dzisiaj też czeka mnie prasowanie jej rzeczy bo mama zakupiła chyba cały H&M i mi przysłała ha ha ha Do tego na pewno spakuję torbę musowo bo jak źle się czuję to myślę tylko o tym, że torba nie spakowana a tak to dusza będzie spokojna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Dziewczyny, uspokujcie się z tym pakowaniem toreb bo w końcu wyjdzie na to, że ja jedyna niespakowana zostanę i jeszcze pierwsza urodzę 😞

niestresuj się, ja też nie pakuje, mam paranoje okołoporodową i torbe upchałam pod fotel żeby jej nie oglądać na oczy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Nadrobiłam w końcu 😜 Sylwia- dużego synka już masz!- Agaty córcia chyba też taka duża jeśli dobrze pamiętam 🤔

no kluseczka urosła 🙂 jak dotrwam do terminu to 4 powinna osiągnać ale z drugiej strony to nie jest zbyt wiarygodne że może się okazać że w rzeczywistości jest dużo lżejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Dziewczyny, uspokujcie się z tym pakowaniem toreb bo w końcu wyjdzie na to, że ja jedyna niespakowana zostanę i jeszcze pierwsza urodzę 😞

Wiesz Iwonka ja mam już wszystko to po co ma się to walać po mieszkaniu włożę do torby i już 🙂 Ale Nina ma rację, że powinnaś już zacząć coś kupować chociażby rzeczy potrzebne tylko do szpitala. Wiesz nie wiem jak jest Twój mąż bo go nie znam, ale nie sądzę, że wiedział jakie podkłady poporodowe wybrać dla Ciebie czy będzie znał wielkość stanika do karmienia albo będzie wiedział jakie wkładki laktacyjne są najlepsze. Mój by prędzej usiadł w sklepie i zaczął płakać niż coś wybrał 😁 Ciuszków dla Dziecka nie musisz mieć bardzo dużo, ale o rzeczach do szpitala już sobie pomyśl, bo jestem pewna, że najlepszy mąż a będzie miał problem z wybraniem tych wszystkich rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Dziewczyny, uspokujcie się z tym pakowaniem toreb bo w końcu wyjdzie na to, że ja jedyna niespakowana zostanę i jeszcze pierwsza urodzę 😞

niestresuj się, ja też nie pakuje, mam paranoje okołoporodową i torbe upchałam pod fotel żeby jej nie oglądać na oczy 🤪[/qu

czekać? pakować? nie wiadomo co robić. Najlepiej o tym nie myśleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Dziewczyny, uspokujcie się z tym pakowaniem toreb bo w końcu wyjdzie na to, że ja jedyna niespakowana zostanę i jeszcze pierwsza urodzę 😞

Wiesz Iwonka ja mam już wszystko to po co ma się to walać po mieszkaniu włożę do torby i już 🙂 Ale Nina ma rację, że powinnaś już zacząć coś kupować chociażby rzeczy potrzebne tylko do szpitala. Wiesz nie wiem jak jest Twój mąż bo go nie znam, ale nie sądzę, że wiedział jakie podkłady poporodowe wybrać dla Ciebie czy będzie znał wielkość stanika do karmienia albo będzie wiedział jakie wkładki laktacyjne są najlepsze. Mój by prędzej usiadł w sklepie i zaczął płakać niż coś wybrał 😁 Ciuszków dla Dziecka nie musisz mieć bardzo dużo, ale o rzeczach do szpitala już sobie pomyśl, bo jestem pewna, że najlepszy mąż a będzie miał problem z wybraniem tych wszystkich rzeczy 😉


Ja nawet się z niego śmiałam, że jak bym w razie czego wcześniej urodzić miała to musi mi ktoś nakręcić film z jego rajdu po sklepach w poszukiwaniu rzeczy, bo na pewno byłoby się z czego pośmiać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez już spakowana jestem !!!!!!!!!! Czekam tylko na moją Olę 🙂 🙂 🙂 🙂
Mrówka ty nie czekaj tylko się pakuj, ja tak zwlekałam w pierwszej ciąży i okazało się że wylądowałam w szpitalu w połowie 8 miesiąca 😞
Także nie czekaj tylko pakuj się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Ja tez już spakowana jestem !!!!!!!!!! Czekam tylko na moją Olę 🙂 🙂 🙂 🙂
Mrówka ty nie czekaj tylko się pakuj, ja tak zwlekałam w pierwszej ciąży i okazało się że wylądowałam w szpitalu w połowie 8 miesiąca 😞
Także nie czekaj tylko pakuj się 🙂


Ale mnie straszycie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też spakowana i torba czeka na szafie 😉 Iwonka- najgorzej się do tego zabrać, ale później jest spokój i nie myślisz już o tym 🙂 Jeśli nie chcesz teraz pakować to przynajmniej w 37 tygodniu powinnaś być gotowa w razie czego więc męża na zakupy i pakowanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Widzę że co do pościeli bedę musiała poczekać na sylwie bo Agata przegapiła mój post i tylko mi nie odpisała :unsure uciekam gotować drugie danie bo mąż się upomina ...

przepraszam Cie ale ja coś zwalonego mam z przeglądarką, nie widze wszystkich postów na forum, jak coś widze na tzw 1 stronie to widze, jak biorę drugą to pokazują mi się np wiadomości z wczoraj , więc jak nie wiem czego szukać to mi ciężko, ale już znalazłam Twoje zapytanie http://sklep.zwoltex.pl/images/Produkty/Posciel_satyna/dzisiaj_tak_kochanie.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Szukam właśnie na allegro jakiegoś biustonosza do karmienia, może coś znajdę i zamawiam, macie rację, biorę sprawy w swoje ręce, faceci się nie znają 😁

jak już jesteśmy w temacie faceci kontra wyprawka dla noworodka musicie to przeczytać:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,27909891,,nie_uwierzycie_co_myslal_sobie_moj_maz_.html?v=2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
jak mi sie nic nie chce laski jezuuu...

mi też nie ale ja się Zośka zasłaniam 😁 znowu wypieła tyłek na moje żebra i naciaga mi cały brzuch, kurcze jakoś tu dziwnie spokojnie bez Agi Mini 😞


czekam na ska od niej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...