Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem i ja. Kiedy nie zajrzę to wy o seksie gadacie, mój mąż wcześniej ze mną trochę poczytał i stwierdził, że baby są gorszę od facetów, bo mówią że to oni ciągle o seksie, a prawda jet taka, że to nam wiecznie mało 😁 Nie mogę mu dawać waszych wypowiedzi do czytania,bo się jeszcze przestraszy 🙂[/quote

Ale baby tylko gadaja a faceci to robia i to nie zawsze z zonami haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jezdem 😜
Ninka no zgadza się mam nadzieję zę te okna coś ruszą ha ha ha i będę pierwsza 😉
Już posprzatalam i obiad gotowy tylko teraz na Paulę czekam z obiadem 🙂Aga a mój az się pali do bzykanka 🤪 🤪. Juz się nie boi , bo i on też chce już Olę 🤪



Gosia będziesz pierwsza ale od końca 😁



Ooooooo NIE !!!!!!!!!!!! Nie zgadzam się !!!!!!!!!! Na samym końcu to ja nie chce być 😠


Nie martw się, na samym końcu to będę ja, bo oprócz wczorajszych kilku skurczy to ja żadnych objawów nie mam, będę chyba w ciąży tyle co słonica chodzić 😞



OOOO TO DOBRZE ZE JEST CHETNA I TO BEZ BICIA ABY W KOLEJCE OSTATNIA BYC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
hahaha zboczki 😁
😮 🤪 ALICJA NAKAZUJE WYJŚC CI CÓRECZKO... MUSIMY RUSZYC TE LENIWE KROWY I KOLEJKE ZACZAC 🤪


Jak się komuś śpieszy to może spróbować chodzić po schodach, moja siostra rodziła w październiku i musiała iść do szpitala dwa tygodnie przed terminem bo miała słabe płytki, była na 5 piętrze i tak codziennie po pare razy chodziła na dół i w górę, a tydzień przed porodem śmiała się jak ze mną gadała, że już chyba dziesiąty raz tak idzie, no i jeszcze tego samego dnia ją ruszyło, tak wychodziła poród 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Jestem i ja. Kiedy nie zajrzę to wy o seksie gadacie, mój mąż wcześniej ze mną trochę poczytał i stwierdził, że baby są gorszę od facetów, bo mówią że to oni ciągle o seksie, a prawda jet taka, że to nam wiecznie mało 😁 Nie mogę mu dawać waszych wypowiedzi do czytania,bo się jeszcze przestraszy 🙂[/quote

Ale baby tylko gadaja a faceci to robia i to nie zawsze z zonami haha


A niechby mi tylko pomyślał mój o jakimś skoku w bok, to ręka, noga i mózg na ścianie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Jezdem 😜
Ninka no zgadza się mam nadzieję zę te okna coś ruszą ha ha ha i będę pierwsza 😉
Już posprzatalam i obiad gotowy tylko teraz na Paulę czekam z obiadem 🙂Aga a mój az się pali do bzykanka 🤪 🤪. Juz się nie boi , bo i on też chce już Olę 🤪



Gosia będziesz pierwsza ale od końca 😁



Ooooooo NIE !!!!!!!!!!!! Nie zgadzam się !!!!!!!!!! Na samym końcu to ja nie chce być 😠


Nie martw się, na samym końcu to będę ja, bo oprócz wczorajszych kilku skurczy to ja żadnych objawów nie mam, będę chyba w ciąży tyle co słonica chodzić 😞



OOOO TO DOBRZE ZE JEST CHETNA I TO BEZ BICIA ABY W KOLEJCE OSTATNIA BYC


Chętna to ja aż tak bardzo nie jestem, jakby któraś bardzo chciała 😉 to ja jej ten przywilej oddam, ale czuję, że ostatnia będę, synek lubi mnie tak od środka męczyć, to mu się pewnie nie będzie śpieszyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
ja siedze na staniku tak mi gorąco,a mąż śpi a cyce takie spragnione pieszczot 😁



Pojezdzij mu po twarzy sutkami to szybko sie obudzi i .........popiesci 🤪 🤪 🤪


Ha ha ale Oliwia nie śpi 😁


Mhhhhh to nie wiem co tu zrobić możesz, a może Oliwcia zmęczona jest i by się przesoała troszeczkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hahaha zboczki 😁
😮 🤪 ALICJA NAKAZUJE WYJŚC CI CÓRECZKO... MUSIMY RUSZYC TE LENIWE KROWY I KOLEJKE ZACZAC 🤪


Jak się komuś śpieszy to może spróbować chodzić po schodach, moja siostra rodziła w październiku i musiała iść do szpitala dwa tygodnie przed terminem bo miała słabe płytki, była na 5 piętrze i tak codziennie po pare razy chodziła na dół i w górę, a tydzień przed porodem śmiała się jak ze mną gadała, że już chyba dziesiąty raz tak idzie, no i jeszcze tego samego dnia ją ruszyło, tak wychodziła poród 😉


na mnie schody z Oliwią nie działały ale ledwo wsadził mimąż termometr to czop odszedł 😁 tylko że wtedy nie doświadczona jak zobaczyłam krew to zaczęłam krzyczeć że mi małą zabił 😁 🤪


Taki gorący interesik ma że az rozpuścił Ci czop i krew się polała 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
ja siedze na staniku tak mi gorąco,a mąż śpi a cyce takie spragnione pieszczot 😁



Pojezdzij mu po twarzy sutkami to szybko sie obudzi i .........popiesci 🤪 🤪 🤪


Ha ha ale Oliwia nie śpi 😁


Mhhhhh to nie wiem co tu zrobić możesz, a może Oliwcia zmęczona jest i by się przesoała troszeczkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Właśnie na to czekam 😁 ale się troche boje bo jak byłam na tronie to mnie skurcz złapał że nie wiedziałam jak wstać,poza tym mi duszno i podbrzusze boli...


Aga mi też ostatnio wiecznie gorąco jest, a ja zawsze zmarzluch byłam. Czasem mam wrażenie że wylewa się na mnie gorąca woda, a skurcze to ja mam od mycia okien ale bezbolesne , tylko brzuchol twardy jak skała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
ja siedze na staniku tak mi gorąco,a mąż śpi a cyce takie spragnione pieszczot 😁



Pojezdzij mu po twarzy sutkami to szybko sie obudzi i .........popiesci 🤪 🤪 🤪


Ha ha ale Oliwia nie śpi 😁


Mhhhhh to nie wiem co tu zrobić możesz, a może Oliwcia zmęczona jest i by się przesoała troszeczkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Właśnie na to czekam 😁 ale się troche boje bo jak byłam na tronie to mnie skurcz złapał że nie wiedziałam jak wstać,poza tym mi duszno i podbrzusze boli...


To już nie masz co zwlekać, budź męża na zaloty i na porodówkę 😁
Mój też śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
ja siedze na staniku tak mi gorąco,a mąż śpi a cyce takie spragnione pieszczot 😁



Pojezdzij mu po twarzy sutkami to szybko sie obudzi i .........popiesci 🤪 🤪 🤪


Ha ha ale Oliwia nie śpi 😁


Mhhhhh to nie wiem co tu zrobić możesz, a może Oliwcia zmęczona jest i by się przesoała troszeczkę 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Właśnie na to czekam 😁 ale się troche boje bo jak byłam na tronie to mnie skurcz złapał że nie wiedziałam jak wstać,poza tym mi duszno i podbrzusze boli...


Aga mi też ostatnio wiecznie gorąco jest, a ja zawsze zmarzluch byłam. Czasem mam wrażenie że wylewa się na mnie gorąca woda, a skurcze to ja mam od mycia okien ale bezbolesne , tylko brzuchol twardy jak skała.


Przyłączam się do was, mi też ostatnio wiecznie gorąco, całe dnie i noce muszę mieć uchylone okno tuż obok łóżka bo wytrzymać nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Aga mi też ostatnio wiecznie gorąco jest, a ja zawsze zmarzluch byłam. Czasem mam wrażenie że wylewa się na mnie gorąca woda, a skurcze to ja mam od mycia okien ale bezbolesne , tylko brzuchol twardy jak skała.


No ja kołdry używam tylko do wsadzenia pod brzuch i między nogi aby mi było wygodnie 🙂


U mnie jest to samo , nie wiem czemu, ale jak mierzę temperature to jet normalna????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Jak narazie z Pusią się bawie 🙂 lepszy króliczek niż piesek 🙂 wychodzić nie trzeba,reagaje na imie,tak fajnie liże po rękach i wskakuje na łóżko sama i spi 😁


A w czym ty trzymasz tego króliczka? Bardzo brudzi? Ja też chciałam króliczka ale mąż nie chce zwierząt po naszych ostatnich doświadczeniach z naszym psem, to był szczeniak beagle i nie mogłam go opanować, jak zaszłam w ciążę to musiałam go sprzedać bo czasem bałam się że coś odwali. Fajny był tylko nieposłuszny strasznie i teraz mąż ma uprzedzenia do zwierząt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):

To już nie masz co zwlekać, budź męża na zaloty i na porodówkę 😁
Mój też śpi 😉


nie bo się boje bo boli mnie w krzyżu czyli bóle będą napewno krzyżowe...poza tym bym chciała do niedzieli wytrzymać a jak da rade to do środy lub czwartku 🙂


Oj, ja nawet nie wiem jakie to bóle krzyżowe... niedoświadczona jestem 😞
Na mnie tam na razie sex nie działa, za wcześnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Aga mi też ostatnio wiecznie gorąco jest, a ja zawsze zmarzluch byłam. Czasem mam wrażenie że wylewa się na mnie gorąca woda, a skurcze to ja mam od mycia okien ale bezbolesne , tylko brzuchol twardy jak skała.


No ja kołdry używam tylko do wsadzenia pod brzuch i między nogi aby mi było wygodnie 🙂


U mnie jest to samo , nie wiem czemu, ale jak mierzę temperature to jet normalna????


moja też tylko ciśnienie słabe.a kołdre cholera wie czemu musze pod brzuch kłaść ale jakoś mi tak wygodniej w nocy 😁


Ja wałkuje i miedzy nogi wkladam 😁 😁 a brzuch sam spi hahaha. A tak marze aby położyć się na brzuchu 🙂, usypiam na brzuchu i na podłodze lubie oglądac tel. na brzuchu 😉. A jak bylismy nad morzem w lipcu to mialam już brzuszek to kopałam sobie dołek i tak leżałam albo spałam na plazy ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Jak narazie z Pusią się bawie 🙂 lepszy króliczek niż piesek 🙂 wychodzić nie trzeba,reagaje na imie,tak fajnie liże po rękach i wskakuje na łóżko sama i spi 😁


A w czym ty trzymasz tego króliczka? Bardzo brudzi? Ja też chciałam króliczka ale mąż nie chce zwierząt po naszych ostatnich doświadczeniach z naszym psem, to był szczeniak beagle i nie mogłam go opanować, jak zaszłam w ciążę to musiałam go sprzedać bo czasem bałam się że coś odwali. Fajny był tylko nieposłuszny strasznie i teraz mąż ma uprzedzenia do zwierząt.



Bo beagle są niesfornymi psami i nieposłusznymi ha ha ha. Ja mam kundelka i jest aniołem ten psiak , Tylko małych dzieci nie lubi, ale Ole pokocha | 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):

Aga mi też ostatnio wiecznie gorąco jest, a ja zawsze zmarzluch byłam. Czasem mam wrażenie że wylewa się na mnie gorąca woda, a skurcze to ja mam od mycia okien ale bezbolesne , tylko brzuchol twardy jak skała.


No ja kołdry używam tylko do wsadzenia pod brzuch i między nogi aby mi było wygodnie 🙂


U mnie jest to samo , nie wiem czemu, ale jak mierzę temperature to jet normalna????


moja też tylko ciśnienie słabe.a kołdre cholera wie czemu musze pod brzuch kłaść ale jakoś mi tak wygodniej w nocy 😁


Nie jesteście same, ja też kołdrę pod brzuch kładę, a poduszkę między nogi, bo tak mi wygodnie. Choć muszę przyznać że czasem tak trochę bokiem ale na brzuchu jak leżę to mi najwygodniej, nie wiem czemu, ale dzidzi też tak jest dobrze to czasem tak śpimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):

To już nie masz co zwlekać, budź męża na zaloty i na porodówkę 😁
Mój też śpi 😉


nie bo się boje bo boli mnie w krzyżu czyli bóle będą napewno krzyżowe...poza tym bym chciała do niedzieli wytrzymać a jak da rade to do środy lub czwartku 🙂


Oj, ja nawet nie wiem jakie to bóle krzyżowe... niedoświadczona jestem 😞
Na mnie tam na razie sex nie działa, za wcześnie



Mhhh Iwonka bóle krzyżowe bolą jak cholera 🤨 Ale da się przeżyc ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):

A w czym ty trzymasz tego króliczka? Bardzo brudzi? Ja też chciałam króliczka ale mąż nie chce zwierząt po naszych ostatnich doświadczeniach z naszym psem, to był szczeniak beagle i nie mogłam go opanować, jak zaszłam w ciążę to musiałam go sprzedać bo czasem bałam się że coś odwali. Fajny był tylko nieposłuszny strasznie i teraz mąż ma uprzedzenia do zwierząt.

ja mam mieszanca z beaglem, ale charakter odziedziczył po beaglu, to dość specyficzne pieski i zanim się ktoś na nie zdecyduje musi wiedzieć co kupuje i mieć mocny charakter bo wyszkolić beagla to nie lada sztuka, mój żyje na dworze, ja jestem miekka wiec ze mną robi co chce, wogóle sie mnie nie słucha, ale mojego męża tak, uwielbia spacery ten pies potrzebuje intensywnego spaceru (luzem najlepiej po lesie bo to pies myśliwski i tam sie najlepiej czuje) min 2 godz dziennie i codzienna tresura, ogólnie te pieski starsznie lubią dzieci, traktują je jak swoje stado, niestety mój ma uraz do dzieci i się starsznie broni szczekaniem i warczeniem przed nimi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Jak narazie z Pusią się bawie 🙂 lepszy króliczek niż piesek 🙂 wychodzić nie trzeba,reagaje na imie,tak fajnie liże po rękach i wskakuje na łóżko sama i spi 😁


A w czym ty trzymasz tego króliczka? Bardzo brudzi? Ja też chciałam króliczka ale mąż nie chce zwierząt po naszych ostatnich doświadczeniach z naszym psem, to był szczeniak beagle i nie mogłam go opanować, jak zaszłam w ciążę to musiałam go sprzedać bo czasem bałam się że coś odwali. Fajny był tylko nieposłuszny strasznie i teraz mąż ma uprzedzenia do zwierząt.


Iwonka nic nie brudzi 🙂 Kochany miły pluszaczek typowy,lubi jak się ją głaska,reaguje na imie,biega po całym domu tylko na noc idzie do klatki a w dzień wchodzi się tam najeść napić i dalej kica...Bobki nie śmierdzą bo są zupełnie suche jak trociny bo je dużo sianka poza tym są tak małe jakgłówka od zapałki,z klatki też nie śmierdzi tym bardziej jak kupisz zamiast trocin wałeczki pochłaniające zapachy...nasz biega po całym domu,rzadko kiedy bobek mu "ucieknie" bo zazwyczaj widze że leci z potrzebą do klatki,siusiu ani razy mi nie zrobił nigdzie. Poza tym fajnie się tulą i mają mięciutkie futerko i zero agresji w sobie 🙂


Mój królik tez taki był, nazywał się NIUCHNIUCH he he he ale teraz biedaczek jest w króliczym niebie 🤢. Tylko mój bobki zostawiał wszędzie 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Jak narazie z Pusią się bawie 🙂 lepszy króliczek niż piesek 🙂 wychodzić nie trzeba,reagaje na imie,tak fajnie liże po rękach i wskakuje na łóżko sama i spi 😁


A w czym ty trzymasz tego króliczka? Bardzo brudzi? Ja też chciałam króliczka ale mąż nie chce zwierząt po naszych ostatnich doświadczeniach z naszym psem, to był szczeniak beagle i nie mogłam go opanować, jak zaszłam w ciążę to musiałam go sprzedać bo czasem bałam się że coś odwali. Fajny był tylko nieposłuszny strasznie i teraz mąż ma uprzedzenia do zwierząt.



Bo beagle są niesfornymi psami i nieposłusznymi ha ha ha. Ja mam kundelka i jest aniołem ten psiak , Tylko małych dzieci nie lubi, ale Ole pokocha | 🙂 🙂 🙂 🙂


Teraz już wiem, ale jak są małe to są takie słodkie, mój zawsze ze mną spał przytulony, nigdy nie narobił, a na święta go do rodziców zawiozłam bo ja z mężem dużo jeździliśmy bo daleko nasi rodzice od siebie mieszkają i tam go rozpuścili, no i moi siostrzeńcy pewnie go tak wyszkolili i się zrobił niedobry 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Jak narazie z Pusią się bawie 🙂 lepszy króliczek niż piesek 🙂 wychodzić nie trzeba,reagaje na imie,tak fajnie liże po rękach i wskakuje na łóżko sama i spi 😁


A w czym ty trzymasz tego króliczka? Bardzo brudzi? Ja też chciałam króliczka ale mąż nie chce zwierząt po naszych ostatnich doświadczeniach z naszym psem, to był szczeniak beagle i nie mogłam go opanować, jak zaszłam w ciążę to musiałam go sprzedać bo czasem bałam się że coś odwali. Fajny był tylko nieposłuszny strasznie i teraz mąż ma uprzedzenia do zwierząt.


Iwonka nic nie brudzi 🙂 Kochany miły pluszaczek typowy,lubi jak się ją głaska,reaguje na imie,biega po całym domu tylko na noc idzie do klatki a w dzień wchodzi się tam najeść napić i dalej kica...Bobki nie śmierdzą bo są zupełnie suche jak trociny bo je dużo sianka poza tym są tak małe jakgłówka od zapałki,z klatki też nie śmierdzi tym bardziej jak kupisz zamiast trocin wałeczki pochłaniające zapachy...nasz biega po całym domu,rzadko kiedy bobek mu "ucieknie" bo zazwyczaj widze że leci z potrzebą do klatki,siusiu ani razy mi nie zrobił nigdzie. Poza tym fajnie się tulą i mają mięciutkie futerko i zero agresji w sobie 🙂


Mój królik tez taki był, nazywał się NIUCHNIUCH he he he ale teraz biedaczek jest w króliczym niebie 🤢. Tylko mój bobki zostawiał wszędzie 🙂 🙂 🙂 🙂

może to był lord królik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...