Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mrowka1990 napisał(a):
Ale nic nie bolą to jeszcze czas.... 😉 😉 A może ja się wyłamię i dopiero na początku stycznia urodzę 😉


Oby tylko w Sylwestra Ci się nie zachcialo rodzić ha ha ha ha


W Sylwestra, o nie nie chcę, będę wtedy trzymać do północy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mam 15 kg. na + 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A jak w święta będe miala jeszcze brzuszek to z 5 gk. dojdzie ha ha ha ha 😠
Kasia chyba nie chciala byś w szpitalu leżeć w sylwestra. Najlepiej przed świętami mówię Wam


Ja to bym chciała tak na serio urodzić tak 15. grudnia max tego 19. ale jak to będzie to nie wiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Jestem i nadrabiam co naskrobałyście 😉


Martuś jak zawsze nic mądrego 😁


Że nic mądrego to wiadomo ha ha ale myślałam, że któraś z pierwszej tury poszła rodzić po Oli 😁 Na marginesie dobrze by było, żeby się foka nie męczyła i już urodziła a nie czekali do niedzieli 😉 A co z Adą i Mini?? Może się wbiły w kolejkę ? Ja też wolałabym przed Świętami tak najlepiej 8 albo 18 grudnia 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mam 15 kg. na + 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A jak w święta będe miala jeszcze brzuszek to z 5 gk. dojdzie ha ha ha ha 😠
Kasia chyba nie chciala byś w szpitalu leżeć w sylwestra. Najlepiej przed świętami mówię Wam


Ja to bym chciała tak na serio urodzić tak 15. grudnia max tego 19. ale jak to będzie to nie wiem 🤨



Kasia ja już jestem gotowa na poród !!! Od poniedziałku już czekam z torbą w ręku jaaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mam 15 kg. na + 😠 😠 😠 😠 😠 😠
A jak w święta będe miala jeszcze brzuszek to z 5 gk. dojdzie ha ha ha ha 😠
Kasia chyba nie chciala byś w szpitalu leżeć w sylwestra. Najlepiej przed świętami mówię Wam


Ja Sylwestra będę szaleć z moim synkiem, czy to jeszcze w brzuchu czy już nie 😉 Będzie szał Sylwestrowej nocy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia- Ty się nie wbijaj w kolejkę bo niby w drugiej turze jesteś ale masz termin po mnie i Kasi 😁 😁 😁 Moja torba też już spakowana i czeka... 😉 Iwonka- będziemy wszystkie szaleć czy z maluchami czy bez ha ha 🤪 😜 A widzę, że Kasia tu najbardziej naszykowana bo już dwie torby spakowała więc poczekaj chociaż do niedzieli do 37 tyg hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znowu nadrabiałam a jak przyszłam to już nikogo nie ma 😠
ja zmęczona przez to choróbsko, a jeszcze tak mnie starsznie pachwiny bolą ledwo chodze, a żeby mi przyjemniej było Zośka jak zawsze pupe na moje żebra, jak kaszle to jakby mi ktoś żebra obuchem potraktował 😠
zapisałam sobie numer Agi kropeczki i Marty 🙂 dla rewanżu podam swój 691257955
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Gosia- Ty się nie wbijaj w kolejkę bo niby w drugiej turze jesteś ale masz termin po mnie i Kasi 😁 😁 😁 Moja torba też już spakowana i czeka... 😉 Iwonka- będziemy wszystkie szaleć czy z maluchami czy bez ha ha 🤪 😜 A widzę, że Kasia tu najbardziej naszykowana bo już dwie torby spakowała więc poczekaj chociaż do niedzieli do 37 tyg hehe


Martusia ja torby to już dawno spakowałam 😁 Ale do porodu mi się nie spieszy 😉 jakby się zaczęło to by się zaczęło nóg bym nie zacisnęła ale wole poczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Agata i Marta puszcze Wam sygnał będziecie wiedzieć że to mój bo zagraniczny będzie.


No właśnie dostałam strzałeczkę i od razu o Tobie pomyślałam 😁 Już zapisuję numer 😉 Agatka Twój już też zapisałam 🙂

no to teraz możemy rodzić wszystkie na raz bo jakby co komunikacja zapewniona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, co do kolejności, to ja też mysle, ze bede w ostatniej turze, chociaz po tym co pisala ostatnio Renatka, ona moze mnie wyprzedzic 🙂. Mi to w sumie wszystko jedno, oby nie leżeć w Świeta w szpitalu...a znajoma mi mowila, ze dziewczyny, ktore byly w sylwestra w szpitalu, to wszystkie tak sie psychicznie zaparly, zeby urodzic juz w Nowym Roku, ze po polnocy jedna po drugiej sie posypaly 😁. Ja jutro do gina, ciekawe co powie. Może Aga Mini z Adą przygotowują się do porodu i zbierają siły 🙂 dobranoc, ja idę dziś wcześniej spać, bo głowa mnie wciąż boli, oszaleć można..acha, mi tez brzuch twardnieje, więc jeśli to są skurcze, to ja też czuję skurcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już lece spać, śpiąca jestem suszy mnie nieziemsko do tego zgaga męczy, mąż zajęty kompem, moje nowe rozstępy nie robią na nim wrażenia bo stwierdził że wrażenie na nim robi naga kobieta więc mu powiedziałam ze mi przykro bo w domu tylko inkubator ma, brzuch jak kamien normalka i oczywiście pupa-żebra, głowa-pęcherz, moja Zosia daje mi popalić
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 🤪 ale tu puchy 😞 😞 😞 😞 😞
Myślałam że będę miała mnóstwo stron do nadrobienia a tu tylko dwie.
Ja sie popłaczę jak okaże się że te które chcą już rodzić będą ostatnie łeeeeeeee.
Ninka nie zaglądasz tu , mam nadzieję że się nie obraziłaś 🤔
Aga Nini i i Aduś co z Wami ??? Od dłuższego czasu się nie odzywacie - czyżby coś się dzieje 🤪 🤪 🤪 🤪
Tak tu pusto że że mówię już Wam dobranoc. Śpijcie dobrze mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...