Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Hej to ja dzisiaj trzecia jestem 😉
Kafinka- hmm kolka to na pewno nie jest..., pokarm na pewno masz dobry, chyba, ze mało leciało Ci mleko i malutka się denerwuje bo głodna 🤔 Trudno powiedzieć na prawdę ale mam nadzieję że to było jednorazowe zdarzenie 😉 Aga ja między karmieniami nie ściągam pokarmu bo nie mam takiej potrzeby, czasem czuję takie mrowienie jak pisała Aga, że już mam dużo i trochę pocieknie na wkładkę laktacyjną ale nie na tyle, żebym musiała ściągać nawet w nocy kiedy odstępy między karmieniami są większe. Aduś- na pewno nie ma się co martwić , mnie się wydaje, ze po postu leniuszek z niego a ćwiczenia mu tylko w tym pomogą 😉 Wczoraj Gabrysia poszła spać po 21, chwilkę się napiła mleczka jak ją do łóżka przekładałam jak szliśmy spać przed 12 ale w konsekwencji spała do ok. 5 zjadając sporo mleczka i wstaliśmy około 8 🙂 🤪 Także jedna z udanych nocy 😆 Katarek lepiej wiec pewnie się lepiej oddychało stąd dłuższy i głębszy sen 😉 Wczoraj byłam z nią na spacerze, dzisiaj Rafał a jakieś stare sąsiadki klekotały, że za zimno dla dziecka i że zmarznie..co za stare pruchwy 😠 Ale mnie wkurzyły 😠 Idę mężowi chleb do pracy naszykować więc zajrzę później 🙂 Miłego dnia 🙂


Martuś, Antyki się nudzą, za rzadko puszczają "Modę na sukces" i im nudno, więc szukają sensacji 😁 😁 Powiedz im, żeby trenowały skoki do trumny, a nie interesowały się tym co robisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też kiedyś oglądałam, pewnego czasu się wkręciłam, może dwa lata temu haha 😜
Brooke to brała ślub kościelny chyba z 50 razy 🤪 🤪 🤪 Każdy z każdym robi dzieci, biorą śluby, rozwodzą się 🤪 matka córce faceta odbiera... Patologia 😜
No ciekawe czemu Maja płacze hahah 🙂 Oliwka jest urocza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A właśnie... miałam spytać. Czy mają Wasze dzieci naczyniaki płaskie?? Mój Łukasz ma jednego na czubku głowy. Wyszło mu takie coś jak miał miesiąc.
Lecę do Rossmanna po pieluchy 😜 hahaha


a co to jest? 😮


🤨 😮 co to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
A właśnie... miałam spytać. Czy mają Wasze dzieci naczyniaki płaskie?? Mój Łukasz ma jednego na czubku głowy. Wyszło mu takie coś jak miał miesiąc.
Lecę do Rossmanna po pieluchy 😜 hahaha


a co to jest? 😮


takie czerwone plamki, pawełek ma z tylu glowy od poczatku, mowili, ze to przejdzie samo; za to ostatnio b sucha buzie, czym smarujecie??

🤨 😮 co to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabrysia też ma naczyniaka na powiece i lekarz powiedział, że się wchłonie sam także nie mamy powodów do obaw 😉 Mini u nas -10 stopni więc tylko na 20 minut dosłownie mąż wyszedł z małą bo nie ma co przesadzać 🙂 My mieszkamy w południowej Wielkopolsce więc mamy cieplej niż u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z malym tez nie wyszlam ani wczoraj ani dzis nie ide bo straszny mroz u nas nawet mi samej nie chce sie ruszac z domu 😁 wydaje mi sie ze Dominik ma naczyniaka na glowce z tylu chociaz mowia roznie hehe polozna ze naczyniak a niektorzy że to z wysilku po porodzie takie plamki ale maja sie wchlonac mi tam sie wydaje że to naczyniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja Pawełka wystawiam na balkon, opatulonego, bo balkon mamy od południa, więc jest słońce, a on w kilku warstwach i w śpiworku i w folii 🙂. A naczyniak to u nas takie ciemno czerwone kropki, jakby krew była pod skórą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala ślini się na swojego męża 😉 hahah
Ale jestem załamana... mój mąż jednak nie dostanie pracy 😞 w kadrach się zorientowali, że on to on i już go nie chcą przyjąć i nie da się nic zrobić 😞 ahhh aż mnie brzuch z nerwów rozbolał 😞 pierdolone życie .. 😞
U Łukaszka naczyniak to taka wypukła narośl czerwona. Niby do dwóch lat może się utrzymywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ala ślini się na swojego męża 😉 hahah
Ale jestem załamana... mój mąż jednak nie dostanie pracy 😞 w kadrach się zorientowali, że on to on i już go nie chcą przyjąć i nie da się nic zrobić 😞 ahhh aż mnie brzuch z nerwów rozbolał 😞 pierdolone życie .. 😞
U Łukaszka naczyniak to taka wypukła narośl czerwona. Niby do dwóch lat może się utrzymywać.


Kurwa to chujowo 🤨 😞 😞 😞 Przykro mi i nie wiem co powiedzieć...Zresztą na temat pracy to nie chce mi się gadać bo kurwa wykształcenie wyższe magisterskie mam a pracuje jako konsultant ds obsługi klienta call center multimedia polska i chuj 😠 Trzeba mieć w tej Polsce mieć szerokie plecy i dużo szczęścia żeby mieć dobrą pracę... No ale Nina musisz żyć nadzieją bo inaczej dupa za przeproszeniem, mi też to tylko pozostało...
To moja GABI chyba nie ma naczyniaka bo to na powiece nie jest wypukłe tylko po prostu widać żyłki czerwone jakby niteczki. W ogóle śpi dzisiaj jak zając bo 5 minut po czym się budzi, popatrzy i idzie spać dalej ha ha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj złożyliśmy w jednym banku dokumenty i czekamy za decyzją, najprawdopodobniej będzie w piątek. Teraz mam umowę na zastępstwo i większość banków jej nie akceptuje stąd problem z kredytem pomimo że z zarobków wynika że mamy zdolność kredytową. A ten bank w którym złożyliśmy ponoć bierze pod uwagę moją umowę no ale się okaże. Popieprzone to wszystko. A to na powiece Gabi też już prawie nie widać bo po porodzie miała bardziej widoczne a teraz już coraz lepiej 🙂 Wczoraj odezwałam się na NK do Agaty ale nie odpisała a u nas już nie zagląda wiec chyba na serio się obraziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo jak ostatnim razem pracował, to miał taką sytuację, że firma wynajmowała mieszkania. I pewnego dnia mój mąż był z kolegą, który spał, bo reszta poszła na miasto i ktoś zapukał do drzwi i mój mąż otworzył, bo myślał że to oni wrócili, a to jakiś obcy gość, wsadził nogę w drzwi i wpadł do mieszkania, zrzucił telewizor, połamał stół i oczywiście się zaczął do Mirka rzucać, no to tak to się skończyło, że Mirek naderwał mu ucho w bójce, tamten spadł ze schodów, bo był zamroczony a w Niemczech wiele nie trzeba i od razu jest policja nie wiadomo skąd. No i spisali dane i potem była sprawa w sądzie, ale mój mąż nie musiał jechać. Ale napisali, że jest umorzona i że nie jest posądzony o pobicie, bo to było w obronie i wtargnął do mieszkania. I mój Mirek sam się zwolnił z tej firmy, bo nie chciał mieć problemów. Jutro pojedzie do tej firmy i pokaże papiery z sądu, że jest niewinny i może to coś pomoże... No bo już nie wiemy co robić. Nie wiadomo co ta firma myśli...
Marta, to prawda, że trzeba mieć plecy i tylko to się liczy 😞 albo niesamowite szczęście. Widzisz, ludzie po studiach zamiatają ulice, takie czasy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Te czekanie na wszystko też dołuje człowieka...mojemu dziś wkońcu przysłali papiery z zusu,i będzie mógł pit złożyć i odliczyć na Oliwke tysiąc złotych


I na Maję około 100 zł 😁 😁 😁
Ja też czekam na jeden pit i składam, żeby jak najszybciej dostać kasę 🙂 Nie mogę się załamywać, wiem... ech 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Ninka maskra...
no w tym kraju tylko znajomosci sama prace mam po znajomosci ale też w dziadowskiej firmie na linni produkcyjnej wiec sie nie wypowiem... chiała bym w zawodzie jako kosmetyczka pracowac...;/ eh;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
oj Ninka maskra...
no w tym kraju tylko znajomosci sama prace mam po znajomosci ale też w dziadowskiej firmie na linni produkcyjnej wiec sie nie wypowiem... chiała bym w zawodzie jako kosmetyczka pracowac...;/ eh;/


Trzeba mieć nadzieję Olu 😘 😘 Może będziesz miała szczęście i załapiesz się do jakiegoś salonu?? 🙂 a w przyszłości może i swój zakład będziesz mieć?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak póki moje dziecie śpi 😁 a mąz szymona majewskiego ogląda wiec na chwilkę jestem
nie nadrabiam szkoda czasu nadrobie jak bede miała chwilkę 😁 a Agata nie ładnie sie zachowała obrażając na nas... sie chyba pogóbiła w tym co mówiła... mam nadzieje ze zajrzy... a u was co tam oprócz dupa day???:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
oj Ninka maskra...
no w tym kraju tylko znajomosci sama prace mam po znajomosci ale też w dziadowskiej firmie na linni produkcyjnej wiec sie nie wypowiem... chiała bym w zawodzie jako kosmetyczka pracowac...;/ eh;/


Trzeba mieć nadzieję Olu 😘 😘 Może będziesz miała szczęście i załapiesz się do jakiegoś salonu?? 🙂 a w przyszłości może i swój zakład będziesz mieć?? 😁


oj na to kasy trzeba a my nawet sami nie mieszkamy masakra... dziecie mi zgrzeczniało wiecie ładnie zasypia je ładnie bawi sie szalelje smieje ciesze sie ze juz wyrosła z tych płaczków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Dzis cały dzień na nogach 😞, teraz wróciłam od gina pobrał cytologie i dał anty...i kazał zaraz po okresie przyjść na tę nadżerką. Pytałam o spiralę, na 3 lata 400 zł.
Zaraz ma przyjechać do nas koleżanka z mężem obejrzeć mieszkanie 🙂
A od południa cholernie boli mnie żołądek 😞 😠. Aj bardzo mi zle jest.
Nawet Was nie nadrabiam bo mi się nie chce , ide poleżeć . Zajrzę może wieczorem .
Pa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamcie !!
Melduję, że żyję 😉 Wczoraj mieliśmy imprezkę w domu bo zajrzeli znajomy- dwie pary i obydwie babki w ciąży haha. Tak w ogóle zaraziły się ode mnie bo mnie głaskały po brzuchu hahaha 😁
Dzisiaj idziemy na sprawdzenie do lekarza z Niunią 🙂 A później jedziemy kupić.......................... ZMYWARKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😎 😎 😎 😜 😜 😜 😁 😁 😁 Ale się cieszę 😁
Gosiu było super haha a tak póxno bo ja zaraz po połogu dostałam @ i była dupa blada haha 🙃 😮 🤪
Ninka chujowo, że jednak nie ma tej pracy dla Twojego męża bo tak się cieszyliście, że wyjdziecie na prostą 🤨
Krowa Ciebie to chyba swędzą te 4 cycki, że Ty taka nerwowa !! 🤪 A tak serio to jebnij mężowi z wałka , ale nie w głowę bo mu echo oczy powybija !! 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninuś przykro mi,a powiedz co Twój mąż robi,bo szwagier pracuje właśnie na qwyjazdach w Holandii czyFrancji,na rusztowaniach,mogłabym zapytać o tą firmę.
a wyniki posiewu masz??????????

Aga-mini śliczny avatar 🙂
Kasia zazdroszę zmywarki...ja mam już dość zmywania ale mogę pomarzyć 🤨
Ola ile płaciłaś za spiralę,jaką masz i na ile???? u mnie na 5 lat 1 tys 😞,to jak taniej to już wolałabym przyjechać do Twojego miasta 😁
co do pracy po znajomości,moja siora(wykształcenie gimnazjalne!)pracowała w Lukasie 5 lat jako doradca fiansowywoohoo:...i po co studia...teraz też po znajomości jest asystentką w Pollanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...