Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
bylam w 1miesiacu jak skonczyla mi sie umowa i mi jej nie przedluzyl i prosto w oczy mi powiedzial ze by musial mi teraz dac na stale i tylko dlatego mi nie da, zebym mogla miec zasilek macierzynski

czyli Ci się niestety nie należy przedłużenie "Umowa o pracę zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy albo na okres próbny przekraczający jeden miesiąc, która uległaby rozwiązaniu po upływie trzeciego miesiąca ciąży, ulega przedłużeniu do dnia porodu"
kiszka
joannawisn ja słyszałam że na kupke dobry jest lakcid, te ampułki osłonowe bo to te dobre bakterie, tylko że np przy skazie to ryzyko je stosować


lakcid zazwyczaj lekarze zalecają osłonowo na żołądek przy antybiotykach

nom dobre bakteria na zoładek i jelitka, mi znajoma mówiła ze jej lekarka poleciła i pomogło,
co do chrzcin to ja nie robie imprezy bo wyliczyłam ze wyjdzie małe wesele, 70zł od osoby u nas to troche kasy by poszło, a teraz zapłaciłam 100zł za lekarza, dojazd kolejne 100, recepta 200,a to jeszcze nie wszystko na dwa leki czekamy, a za chwile szczepienie i kontrolna wizyta,
własnie jem jogurt z musli i sie boje, wczoraj mała dostała lakcid, zawiera mleko ale niby nie płakała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, po wczorajszym dniu prawie bez spania, pawełek spał od 19.30 do 7.30 i potem o 8.20 znów zasnął 😁 🤪 co do chrzcin, to my chyba zrobimy w maju lub czerwcu, bo w maju to nie wiem czybedzie gdzie, bo komunie są..Ja już nie moge sie doczekac, zeby wyjsc z domu, mam nadzieje, ze dzis bedzie cieplej. Milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, odnośnie główki, to u nas pomogło jak przekręciliśmy poduszkę i w ogóle go w łożeczku, bo nic innego nie pomagało, chyba Nina, że masz jakiś sposób z tą pieluszką, bo u nas wkładanie pieluszki z boku nie pomagało, bo Pawełek mimo to ją przesuwał, a na boczku nie chce leżeć i już 🙂 ale nadal dużo przekręca w lewo; a w ogóle to synuś odkrył rączkę (tylko lewą 🙂 i wkłada ją ciągle do buzi - nie jest głodny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wredniaki 😜 😜 😁 😘
Adus te dzieci twoje to biedne są , za co one tak cierpią ????????????? Aż żal serce ściska jak ty opisujesz co im dolega i co one przechodza 😞 😞 😞
U mnie na słońcu jest -3 , ale na dwór idę z Olą - niech się chartuje 🙂.
Ja dziś do pediatry na 16 jadę bo Ola cały czas ma krosty, a teraz na uszkach schodzi jej skórka - tak się obiera 😠 😠
Był u nas dziś koleś od rolet antywłamaniowych i krzyknął na wszystkie okna 1800 zł. 😮. Drogo jak cholera , ale to i tak nie są te prawdziwe anty... , bo te prawdziwe anty... rolety to 9,500 tys u nas. 😮Masakra , ale one zabezpieczaja troche przed złodziejem a my na parterze mieszkamy i parter bardzo niski jest 😠. No i musimy wziąść. No dobra ide z Ola na spacer zajrzę pózniej do waś
😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki!
U mnie noc ładna, ale zanim Ala zasnęła to dała wycisk bo taka marudna była, że myślałam, że wyjdę z siebie i Bóg wie o co Jej chodziło 😮 🤔
My dzisiaj na szczepienia aż się boję jak Ala je zniesie 🤨
U mnie dzisiaj ładnie także pewnie potem spacerek 🙂
Aduś, ale biedny ten Sebuś 😞 Ale może lepiej, że miał to zrobione za małego i nie będzie nic pamiętać niż później jako starszy chłopiec i by miał to w pamięci 🥴
Gocha no to musisz się za kieszeń trzymać nie ma co !! 😮
Aga2010 Twój Aniołek śpi tak ślicznie jak moja Alusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wogóle jak mówicie o podnoszeniu główek, moja nic nie podnosi teraz, lekarka ją podnosiła a ona nic nie trzyma i kazała ją na brzuchu kłaść żeby sie mała wyćwiczyła, a mała sie złości i niechce podnosić głowe tylko płacze krzyczy i ślini podloże, jak ją zmobilizować żeby się ćwiczyła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
a wogóle jak mówicie o podnoszeniu główek, moja nic nie podnosi teraz, lekarka ją podnosiła a ona nic nie trzyma i kazała ją na brzuchu kłaść żeby sie mała wyćwiczyła, a mała sie złości i niechce podnosić głowe tylko płacze krzyczy i ślini podloże, jak ją zmobilizować żeby się ćwiczyła??


Ja myślę, żeby jednak próbować i kłaść, jak jest w dobrym humorze - położyć jej jakieś fajne zabawki przed oczami albo "zejść do niej do parteru", żeby Cię widziała; tak myślę. Kasia, to prawda, że Alusia też śpi superowo 🙂 a ja wystawiłam Pawełka na balkon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem już po spacerze , ja zmarzłam a Ola ciepła jak po wysuszeniu suszarka hihihihi.
No Aga 2010 i Kasia waszae dzieci to aniołeczki nocne 🤪Tylko pozazdrościć 😉
Agatka koniecznie kładz ją na brzuszku, ona musi ćwiczyć kręgosłup. Tak jak napisała Aga kładz ją przodem do swojej buzi i ja zabawiaj, może nie będzie płakała i kładz ją często w ciągu dnia. Moja Ola lubi na brzuszku leżeć i często na brzuszku zasypia 🙂.
A ja dziś mam lenia i nie robiłam obiadu. hahahaha usmażę jaja sadzone i ryż ugotuję + ogórek = obiad 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 🙂 Ninka- dziękuję za info...spróbujemy coś tym zrobić 😉
Aduś- szkoda dzieciaczków ale ważne, żeby wyszło im na zdrowie 🙂 Kurczę Gośka, ależ się wykosztujesz no ale bezpieczeństwo najważniejsze 🙂 🤪 Agatka, moje dziecko też nie chce główki podnosić i się wkurza no ale ćwiczyć trzeba- Agi pomysł mi się podoba 🙂 My po wizycie na bioderkach i wszystko dobrze także nie idziemy na kolejną wizytę. Lekarz tylko powiedział, żeby ją kłaść na brzuchu żeby tłuszczyku trochę spaliła ha ha 🤪 😜 Chciałam dodać zdjęcie ale nie chce mi się otworzyć program, dajcie mi jakiś link żebym mogła sobie wklepać 🙂 Dzięki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się Oink oink 😁
Byłyśmy na szczepieniu 🙂 Alusia tylko troszeczkę płakała w trakcie bo aż w dwa uda dostała 🤨
Później dostała butlę i już ładnie spała na spacerze i zakupach 🙂 Teraz też śpi jeszcze w kombinezonie w łóżeczku bo nie chciałam Jej budzić rozbieraniem 🙂 U mnie Gosia dzisiaj obiad to pomidorowa z ryżem haha Też mi się nie chce nic szykować. Poprasowałam Ali ciuszki, odkurzyłam i już mi się nic więcej nie chce haha 🙃
Moja Alusia ślicznie trzyma głowę w górze ale ogólnie na brzuszku nie lubi leżeć za długo może dlatego, że nie jest przyzwyczajona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ola to my obydwie po szczepieniu 😉
Szukam odpowiedniej sukienki na chrzest i ta bardzo mi się podoba 🙂 Co myślicie ??
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300516036685&var=600009991182&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
I do tego tak myślałam pomarańczowe albo zielone dodatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a dziś Pawełek przewrócił się brzuszka na plecy 🤪 🤪 to chyba wcześniej?? ale ja go ciągle turlam w ramach ćwiczeń 🙂 Kasia - sukienka, wow, ja myślałam, że dla Ali, a tu patrzę, a taka sexi sukienka - bardzo ładna, nie wiem czy nie za odważna jak na chrzest;-) - ale z żakietem? Pawełek śpi, a mnie dziś pół dnia bolała głowa, już zapomniałam jak to jest jak tak boli 😞 dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Hej, a dziś Pawełek przewrócił się brzuszka na plecy 🤪 🤪 to chyba wcześniej?? ale ja go ciągle turlam w ramach ćwiczeń 🙂 Kasia - sukienka, wow, ja myślałam, że dla Ali, a tu patrzę, a taka sexi sukienka - bardzo ładna, nie wiem czy nie za odważna jak na chrzest;-) - ale z żakietem? Pawełek śpi, a mnie dziś pół dnia bolała głowa, już zapomniałam jak to jest jak tak boli 😞 dobrej nocy


Tak z żakietem ale mam kupiony nowy wisi w szafie 😁 Nie jest za wcześnie na takie przewracanie ja jak miałam dwa miesiące to turlałam się po wersalce 😉 Kurcze ja lubię tylko takie sukienki nie lubię wyglądać jak zakonnica haha musi być seksi hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kłade ją w ciągu dnia ale ona sie drze i ssie i liże to podłoże, oczywiście zagaduje ją leze z nią próbuje z zabawkami ale ona ma to gdzieś, nie lubi tego a ja bym chciała żeby polubiła, żeby to nie była walka a miło spędzony czas, Mini moja na moim brzuchu już dawno spać niechce, woli brzuszek do brzuszka ale w pionie jak chodze i może wszystko oglądać, czasem się zastanawiam po kim ona taka cwaniara jest, wszystko na mnie wymusi, ha ale uwielbia patrzeć na książki i kwiatki 😁 😁 próbowałam to przemycić i mate kupiłam z palmą http://allegro.onet.pl/muzyczna-mata-gimnastyczna-fisher-price-l1664-i1466076779.html ale to nie to samo, woli ręce albo chuste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Kasia sukienka super, bardzo mi się podoba. Musi być sexi 😉.Alusia bedzie dumna z mamusi 😁 😁
Martus chciałam podejrzeć fotkę Gabi ale nie mogę się dostać 😞
Przywiezli mi już meble i mam komplet 🙂,ale stół i szfka do łazienki inne 😠. No cóż już zostawiliśmy za niższą cenę.
No to teraz ide się myć i do wyra lecem 😁
Do jutra pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Hej Ola to my obydwie po szczepieniu 😉
Szukam odpowiedniej sukienki na chrzest i ta bardzo mi się podoba 🙂 Co myślicie ??
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300516036685&var=600009991182&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
I do tego tak myślałam pomarańczowe albo zielone dodatki 🙂

W O W !!! no szalejesz, ja dzisiaj też zaszalałam, kupiłam sobie kolejne książki do czytania, bo jak musze się z małą bujać to udaje mi się czytać, włąsnie skonczyłam czytać nielegalne związki, a teraz wziełam się za kolejna literature, ostatnio idą tematy erotyczne, haha a cały czas jestem aseksualna dla męża, jakoś ochoty nie mam, no chyba że czytać, a i koszulke sobie kupiłam, prawie dorównuje Twojej sukienkce http://allegro.pl/show_item.php?item=1473481891
a i umówiłam się do gin na srode dopiero termin i się wybiore chyba że znowu okres dostane, ale kurcze ciągle plamie na różowo i mnie boli szew w wejściu, az się boje myśleć co tam się dzieje.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3486937/c_1/1|category_root|Nursery|14417537/c_2/2|14417537|Baby+toys|14417556/c_3/3|cat_14417556|Playmats+and+gyms|14417567.htm
1
My chcemy Alusi kupić taką matę bo wiem, że będzie uwielbiała się na niej bawić. W łóżeczku lubi kołyskę a jak jeszcze na takiej macie będzie widzieć co się dzieje do około to już w ogóle bomba dla Niej 😁
Sukienka tez mi się bardzo podoba i jak nic innego nie znajdę to kupię tą i chyba zielone dodatki do niej- szpilki, pasek itp. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie,
Kasia - sukienka- wymiatasz normalnie - wow, 🤪 🤪, mata tez bardzo fajna.
dziewczyna, jeszcze raz gratuluje, ze tak wam sie udaje uwiecznik usmiechy malenstw.

wczoraj wieczoraj przylecial do nas ojciec, bo jeszcze na zywo wnuczki nie widzial 😁
wczoraj wieczorem po wieczornym spacerze na lotnisko mala byla kapana troszke pozniej, bo o 21, za to spala jak kamien do 6 rano!!!! 🤪 az sie budzilam kilka razy w nocy i sprawdzalam czy wszystko ok, bo to do niej niepodobne. no ale : skonczyla dzis 2 miesiace i chyba taki prezent mamie zrobila 😁
dzis u nas byla piekna pogoda, sloneczko, temp. +10 - marzenie - caly prawie dzien na spacerku 🤪
jutro tez ma byc tak pieknie, ach - cudownie ze juz wiosne czuc w powietrzu 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no dziewczyny bajerancko!! I sukienka i koszulka 🤪 Agata- to chyba my tylko aseksualne jesteśmy w tym gronie, ja też nie mam ochoty w ogóle na seks i ani mi się myśleć na ten temat nie chce ha ha 😜 Rafał trochę struty chodzi ale co mu się dziwić jak to facet...ma swoje potrzeby ale ja zmuszać się nie chcę 🥴 😮Idę wypić Karmi Malinowe i zjeść Chipsy z Pieca 😉 AAaa i siostra mnie winkiem poczęstuje choć z pół lampeczki 😁 Taka impreza , że hej- piwo bezalkoholowe %% i "zdrowe" chipsy 🤪 😁 😁 Spokojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...