Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kropeczek to ja Cie wyganiam !!!!!!!!!!!!!! Won mi stąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😜 😜 😜 😜 😎 🙃 Nie lubimy Cie i nie chcemy Ciebie tutaj i modlimy się, żebyś urodziła bo wtedy w ogóle do Nas nie zajrzysz 🤪 🙃 😎 😜 😉
A tak serio to ja Ci pozwalam jechać i rodzić 😉
Co do tabelki to rzeczywiście Orzeszek nie zagląda do Nas, ale kiedyś sama napisała dlaczego Jej nie ma w tabelce to Ją wpisałam 🙂
U nas był brat Mariusza i nie mogłam zajrzeć. Byłam w sklepie i kupiłam sobie dużo jogurtów i słodyczy 😁 Alusi kupiłam śliniaczki z Disney-a 😁 No i najważniejsze zamówiłam ciasta na Święta 😁 😁 😜 😜
A tu znów cisza 😜 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ale ta Nina to podła wygania mnie z brzuszka 😁 😁 😁 😁 😁
Wszystkie tak szybko uciekają dziś do łóżka !!! Moja Ewunia nic dziś nie jadła 😞 tylko same lekarstwa!!! właśnie zasnęła no i mam nadzieję że jutro zje śniadanko i będzie o wiele lepiej !!! a ja będę mogła jechać ze spokojną głową na porodówkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A najgorsze, że Biedna nic nie je 😞 Ja się boję, że jak moja Ala ( odpukać ) będzie chorować na jakieś przeziębienie czy coś to ja się zapamiętam i serce mi z żalu pęknie 😞
A Krowa przyszła, poszczuła wymionami i poszła sobie 😮 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Łajzy 😎 😎 Wróciłam 😎 😎 😎 ..... Was podenerwować... 😜

Ale mi szkoda Ewci 😞 Nic nie je biedna 😞


Aga tresuje Kaśkę i ją tuczy, żeby mieć mięcho na Święta 🤪 🤪

odechciało Ci się spania?? bo ja już w łózku lezałam ale sie rpzewracałam i zasnać nie moge chociaż mi się spać chce, Zośka chyba rączkę na buzi trzyma bo na samym dole po lewej stronie czuje ucisk nieprzyjemny jakby mi sie tam coś rozpychało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Dopiero się wykąpałam 🙂 😉 🙂
Na pewno nie zasnę tak wcześnie, będę tv oglądać. Sama 🤨 🤨 smutno mi tak samej 😞
Zosia majstruje przy szyjce haha 😁

Dobranoc Grubasy 😁

droge sobie toruje, pajęczyne usuwa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja nie jestem zwierze tresowane 😜 😜 Za mądra jestem 😜 To tylko do Krowy jak się mówi: Nasuń się !!!!!!!! To posuwa dupę 😁 😁 😁 Albo jak się powiem: NOOOO...!!!!!!! To wie, że ma ogonem nie majdać 😁 😁

ostatnio prowadzono badania że świnki są inteligentniejsze od psów, i ze to strasznie czyste stworzenia, a tarzają sie w błocie w celach ochłodzenia organizmu a nie ubrudzenia się, a wogóle musisz Mini przypomniec że aby mięsko było dobre świnka musi być bezstresowo trzymana i często masowana 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja juz wróciłlam. Ale się umęczylam, nie wiedziałam jak mam siedzieć,nie wygodnie ,a to krgosłup boli, a to żebra 😞 Jaka ta ciąża na koniec jest ciężka i niewygodna 😞. Ja mam już dość .
Jaka już cisza zapadła 😮
Więc dobranoc brzuchate i mamusie 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Dziewczyny pobudka Nina rodzi!!! 🤪

o kurcze 🤪 dobra jest, ja rano skurcze miałam ale teraz minęło jak ręką odjął i zośka znowu szaleje w brzuchu 😞


Hej brzuszki! ale nowinka, piszcie jak będziecie coś więcej wiedziały 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
SylwiaC napisał(a):
Dziewczyny pobudka Nina rodzi!!! 🤪

o kurcze 🤪 dobra jest, ja rano skurcze miałam ale teraz minęło jak ręką odjął i zośka znowu szaleje w brzuchu 😞


Hej brzuszki! ale nowinka, piszcie jak będziecie coś więcej wiedziały 🙂 🙂 🙂

ja wiem tylko tyle że miała w szpitalu 1,5cm rozwarcia a teraz cisza jest więc pewnie rodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...