Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Też wczoraj dostałam zdjęcie Gabi i też się śmiałam, że taka drobna, a policzki ma takie hihi 🙂 I faktycznie podobna do Marty 🤪 🤪
Dzisiaj chyba następna ruszy........... tylko która?? 😉


Miniatura, Ty kolaż uzupełniaj i zmieniaj, bo w tabelce jest 18 osób, a tam gdzie dzieci jest za mało miejsca 😉 Jesteś bossem, ale takim nieogarniętym 😜 Aż Kierownik Ci musi uwagę zwrócić 😉

ale buziaczek jaki w podkówke, zła że ją wyjęli od mamusi, tam jej się chyba bardziej podobało 🙂
a ja stawiam że dzisiaj to kropka coś zmajstruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Też wczoraj dostałam zdjęcie Gabi i też się śmiałam, że taka drobna, a policzki ma takie hihi 🙂 I faktycznie podobna do Marty 🤪 🤪
Dzisiaj chyba następna ruszy........... tylko która?? 😉


Miniatura, Ty kolaż uzupełniaj i zmieniaj, bo w tabelce jest 18 osób, a tam gdzie dzieci jest za mało miejsca 😉 Jesteś bossem, ale takim nieogarniętym 😜 Aż Kierownik Ci musi uwagę zwrócić 😉

ale buziaczek jaki w podkówke, zła że ją wyjęli od mamusi, tam jej się chyba bardziej podobało 🙂
a ja stawiam że dzisiaj to kropka coś zmajstruje 🙂


Marta pisała, że już nie chce więcej dzieci hahaha 🙂
Mała ma taką minkę, bo faktycznie jej tam lepiej było i dlatego Marta się musiała tak namęczyć 😜
Przydałoby się Kropce urodzić 🙂
Sylwia, już Ci zazdroszczę obżarstwa 🙂

Wiecie co tak sobie pomyślałam.... ciekawe czy któraś urodzi w styczniu?? 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Też wczoraj dostałam zdjęcie Gabi i też się śmiałam, że taka drobna, a policzki ma takie hihi 🙂 I faktycznie podobna do Marty 🤪 🤪
Dzisiaj chyba następna ruszy........... tylko która?? 😉


Miniatura, Ty kolaż uzupełniaj i zmieniaj, bo w tabelce jest 18 osób, a tam gdzie dzieci jest za mało miejsca 😉 Jesteś bossem, ale takim nieogarniętym 😜 Aż Kierownik Ci musi uwagę zwrócić 😉

ale buziaczek jaki w podkówke, zła że ją wyjęli od mamusi, tam jej się chyba bardziej podobało 🙂
a ja stawiam że dzisiaj to kropka coś zmajstruje 🙂


Marta pisała, że już nie chce więcej dzieci hahaha 🙂
Mała ma taką minkę, bo faktycznie jej tam lepiej było i dlatego Marta się musiała tak namęczyć 😜
Przydałoby się Kropce urodzić 🙂
Sylwia, już Ci zazdroszczę obżarstwa 🙂

Wiecie co tak sobie pomyślałam.... ciekawe czy któraś urodzi w styczniu?? 😮 😮

Na mnie nie licz ja dopiero na wiosne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ty i Zofia nie jesteście już brane pod uwagę 😉 hahahah 🙃 🙃
jak nasze dzieciaczki będą już duże, to wtedy dopiero z nory wyjdzie Zosia 🤪 🤪 I będziemy świętować 🙂
Ciekawe jak będzie wyglądał Twój brzuch do tej pory 😮 😮 I ciekawe którędy wyjdzie takie wielkie dziecko 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Ty i Zofia nie jesteście już brane pod uwagę 😉 hahahah 🙃 🙃
jak nasze dzieciaczki będą już duże, to wtedy dopiero z nory wyjdzie Zosia 🤪 🤪 I będziemy świętować 🙂
Ciekawe jak będzie wyglądał Twój brzuch do tej pory 😮 😮 I ciekawe którędy wyjdzie takie wielkie dziecko 😮 😮

myśle że jak pcha sie tak do góry na moje żebra to może ufem zechce wyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm nie wiem Agata, ja tak nie mam, albo przyzwyczaiłam się, że mam stale skurcz i napiętą skórę... nie wiem 😮

A tak w ogóle to czemu jesteśmy same?? 😮 😮 Czyżby reszta rodziła?? 😮 😮 Czuję lekki niepokój 😜 Proszę się pojawić na forum... 🙃 🙃 hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tez sie melduje. ale Gabrysia slodka i taka chudzinka raczej a ma takie policzki 🙂. dzis znow wstawalam co chwila na siku, chyba Pawelek mi tak glowka naciska na pecherz - hmm zastanawiam sie czy brzuch mi opadnie i tak, jesli on jest juz tak b nisko jak powiedzial gin?? bo chyba opada jak glowka sie obniza, a ja u mnie jest juz tak mega nisko, to chyba bardziej nie wypadnie 😁 😜. Do nas dzis wpadaja znajomi, wiec musze sie jakos ogarnac. Milego dzionka, bede zagladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga, ja też mam tak jak Ty brzuch wysoko, a dziecko nisko 😉
Wypaść, nie wypadnie 😉 Wtedy porody byłyby bezbolesne hihi.

Ada pisała, że mały ma kolki. Jest na karmieniu mieszanym, ale niestety woli butlę... 😉 We wtorek będą znać wyniki i wtedy się okaże czy wyjdą 🙂 Pozdrawia Was 🙂

A gdzie mamuśki, tj. Foczka i Krowa?? 🙂 Czyżby się w końcu swoimi dziećmi zajęły?? 😮 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Aga, ja też mam tak jak Ty brzuch wysoko, a dziecko nisko 😉
Wypaść, nie wypadnie 😉 Wtedy porody byłyby bezbolesne hihi.

Ada pisała, że mały ma kolki. Jest na karmieniu mieszanym, ale niestety woli butlę... 😉 We wtorek będą znać wyniki i wtedy się okaże czy wyjdą 🙂 Pozdrawia Was 🙂

A gdzie mamuśki, tj. Foczka i Krowa?? 🙂 Czyżby się w końcu swoimi dziećmi zajęły?? 😮 🙃 🙃 🙃


ale ja się łudzę, że jak tak nisko główka, to może szybciej wyjdzie 😉 zobaczymy...
Oby Sebusiowi sie poprawiły wyniki, bo ile można w szpitalu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj Dominik tez ma bardzo nisko główke ale to już dosyć długo teraz już się przyzwyczaiłam ale na poczatku to mi troche przeszkadzał bo sie bałam że wypadnie hehe 🙂 ja dzis przed 5 miałam pobudke bo małemu zachciało sie bawić w brzuchu i wypinał się i wiercił nogi prostował a tak mi żebra okopał, że szok! Boje sie że on naprawde długi jest bo śpi z nożkami pod cyckami mi hehea brzuch przeciez juz mi opadł 😮
a wogole to ja dzis powinnam urodzic bo tak mojej siostrze sie jakies trzy tygodnie temu sniło hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdem 🙂 moje dziecko śpi 😁 dziś mąż ma wolne to bede rzadko:P ale u nas pogoda masakra... wieje i sypie śnieg... a moja potówki dostała bo mamusia ja przegrzała w nocy bo tatus krzyczał że zimno... a jednak jej nie było zimno 😮 ale to nic dziś nocka dobrze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchacze 😉
Ooooo jaka Gabrysia jest fajniutka , czarne włosy, pulchne poliki - miodzio.
Kurde tak się zachwycam "waszymi" maluchami, że juz nie mogę się doczekać aż zabaczę swoje 😜 i będę się zachwycać 🤪
Agata to Ty od stycznia musisz przenieść się na marcówki 2011 he he he he he . Chyba że jednak zmienisz zdanie i zdecydujesz się wypuścić Zośkę w grudniu hahahaha.
Kropek i Kafinka noooooo do rodzenia , bo się ociągacie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ada pozdrawia Wszystkich i przeprasza, że nie odpisała, ale nie ma z czego, a do mnie ma pakiet 😎 😎 😎

Ola, dawaj jakąś fotkę Ali 😁 😁

Gosia, a ja myślałam, że Ty coś kombinujesz 😉 Ja mam termin dzień po Tobie i depczę Ci po piętach hahah. A Agnieszki mogłyby się ruszyć, bo brzuszek się przez nie zawiesza hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img529.imageshack.us/i/20101210116.jpg/][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7660/20101210116.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img510.imageshack.us/i/20101208109.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7422/20101208109.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zakochany Tatuś:P
[URL=http://img401.imageshack.us/i/20101207104.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/954/20101207104.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak mi dali ją jak odcioł tatuś pępowinkę 🙂
[URL=http://img842.imageshack.us/i/dsc01576tq.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4374/dsc01576tq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z otwartumi tylko to ale to już widziałyście 🙂 🤪
[URL=http://img834.imageshack.us/i/20101201084.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9222/20101201084.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...