Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Obserwuj mała co sie bedzie działo bo moja ola miała tego psełdokrupa[ to jest zapalenie krtani]jak miała połtora miesiaca i tez w przychodni mi powiedzieli ze to zwykłe przeziebienie i jak przyjechałam do domu to zaczeła mi sie dusic i pojechalismy prywatnie i dostała zastrzyk na rozszezenie oskrzeli i tez ona miała taki szczekajacy kaszel i powiem ci ze do 1,5 roczku przy kazdym przeziebieniu jej sie to wracało tak ze Bagira obserwuj mała co sie bedzie działo miejmy nadzieje ze to zwykłe przeziebienie trzymam za was kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tutaj taka juz jest "opieka" zdrowotna. Prywatnie nie ma szans bo prędzej na UFO trafie niz na gabinet prywatny 😠 Syn kolezanki wyladowal na ostrym dyzurze z odwodnieniem bo tez wlasnie mial zapalenie krtani i nie jadł a lekarz nie chcial nic przepisac -skandal!!!
To jest jakis wirus bo u syna taz sie zaczelo nagle od szczekajacego kaszlu a wczesniej nawet nie mial kataru. Uprzedzalam meza zeby uwazac bo mala moze sie zarazic ale to zbagatalezowal 😠
Co bym dala zeby byla zdrowa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Agnieszka Mini, byłas ostatnio przeziebiona, Majeczka się zaraziła czy ja ominęło ? Pytam bo moja jest strasznie zaziębiona, ledwie moze oddychać i ten koszmarny szczekający kaszel. Chociaż health visitor odradzała , dzwonie jutro do lekarza bo nie daj Bóg na płucka pojdzie. Mam np sol w spraju ale jak raz jej użyłam to powiedziałam koniec, ma zasięg chyba kilku mertowy. Maks tak płakał ze nie szło go uspokoic , teraz az sie boje. Co mozecie od siebie doradzic ? Mam co nieco ale moze akurat o czyms zapomniałam.
Beata ja byłam wtedy ostro zaziębiona bo miałam nawet 38,7 gorączki,plus katar kaszel...nawet Oliwke dopadło mimo że była szczepiona przeciwko grypie i mojego męża....a Majeczke ominęło 🙂 jedynie delikatny katarek miała....

No widzisz ile miała szczescia. U nas tylko dzieci 😞 Wsciekła jestem na moejgo bo mowiłam mu ze powinnam z mała unikac Maksia a ten to bagatalezował. Wymyslił sobie ze samochód idzie myć i mam zostać z Maksiem no i zostałam... a wieczorem mała juz miała katarek. W kółko powtarzałam ze boje się zarazic zeby na Anabelle nie przeszlo to jak na złosc ja zdrowa on, zdrowy a mała chora. Widac karmienie piersią nie chroni tak jak sie mowi. Najbardziej się boje tego ze odeslą nas z kwitkiem jutro. Nie jestem za faszerowaniem dzieci lekami ale taki charczacy kaszel u niemowlaka to nic normalnego. Pomyslec tylko ze teraz akurat mielibysmy ja szczepic na rotawirusy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 a tu wczoraj temat zabobonow sie rozkrecil 😁 ja tam nie wierze w takie rzeczy i juz 🙂 Dzis mialam calkiem niezla nocke tylko maly znowuu jak wstal po polnocy to prawie dwie godziny nie chcial spac 🤢 no ale jakos dalismy mu rade 😉 lece zrobic sobie sniadanie poki jeszcze spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja czekam na kolezanke, wiec tylko na chwile. Ale Maja juz duza! Dzis noc ok, chociaz Pawelkowi coraz wiecej sie ulewa i musze taki klin pod materacyk zdobyc i wlozyc, poza tym tak jakby mu sie cofalo jedzenie 😞 cyz to moze byc refluks? U nas dzis znow ponuro i pochmiurno, ale cieplo, wiec wyjde na dwor jak nie bedzie padac. Acha, co do smierci lozeczk, to ja o tym nie mysle i b rzadko sprawdzam czy Synek oddycha. Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale słodka Maja 🙂 a ja moja kruszynke musze zaczac do butelki przyzwyczajac boje sie ze nie bedzie chcial pozniej cycka ale ja musze w nastepna niedziele jechac na studia pozaliczac troche 😮 jak sobie pomysle że pół dnia nie bede widziała mojego Skarba to juz mnie serduszko boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
u mnie nzowu ponura pogoda ale moze uda nam się na spacer wyjść 🙂
Sylwia ja też mam studiowy dylemat, od początku marca zjazdy, mąż chce żebym znowu dziekanke wzięła albo chociaż indywidualny tok a ja wiem, ze jak nie bede jeździc na zjazdy nie bede mieć sie kiedy uczyć bo moja mała całymi dniami nie spi a nocą ja padam i ona coraz gorzej i w nocy śpi i nie wiem co zrobie, chciałam butle ale mój mąz ma inne zdanie na ten temat i rodzina też..same mądre z kompleksami bo nie mogły cyckiem karmić to mnie zmuszają do wyłączności 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bede karmila butla ale moje mleko bede sciagala tylko boje sie że sie przyzwyczai. Ja ogolnie musze jechac na niedziele i pozniej na egzamin ale to juz w lutym wiec bede juz mogla malego nawet zabrac ze soba ale teraz nie chce go ciagnac 120 km 🤢 ja juz mam koncowke ostatni semestr bedzie i mam insywidualny tok nauczania dlatego nie jezdzilam teraz i nie bede musiala juz dalej tez bo wlasciwie nic nie bede miala poza przygotowaniem do magisterki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪 🤪
My juą po spacerze 😉 U nas też paskudna pogoda szaro,ponuro,wilgotno i chłodno i cały czas pada malutki deszcz. Ale my codziennie wychodzimy na spacer.
U mnie noc super. Ola zjadła o 22 z minutami i nastęone karmienie było o 4 z minutami 🤪 🤪 🤪A pózniej obudziła sie o 7 gotowa do pogaduszek ha ha ha ha.
Sylwia moja od początku jest na butli z moim mlekiem , ale cyca też dostawała. Wczoraj dałam jej cyca i zrobiła taką awanturę. Krzyczała prężyła się i wypluwała cyca, dopiero jak dostała butlę to zjadła spokojnie. Więc dzieci się przyzwyczajają szybko.
Mini Maja przeurocza 🤪 🤪. Ma takie poliki jak moja 🤪i brodę też hihihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki!
Sorry ale Was nie nadrabiam bo nie mam czasu. Mała zdrowa przybiera na wadze jak dzika hihi. Wczoraj ważyła już 4150kg a miała 17 dni 🙂 Ale niestety mi kolkuje 😞 Daje jej herbatkę koperkową, przed każdym mlekiem INFACOL bo tak kazała położna i zobaczymy czy się wszystko unormuje 😞 Ja czuję się super pipa już nie boli w ogóle i zaczęłam gubić kawałki szwów haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia to ładnie mała przybiera na wadze 🙂Pyzunia malutka hihihi. I kolejne biedactwo będzie cierpiałao z powodu kolkek 😞 i dobrze że już pipka zdrowiutka jest ha ha ha ha .
Beata lekarze się zlitowali nad bezbronnym dzieckiem i przepisali lek , Aby szybko wyzdrowiała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Moja złośnica 🤪 🤪

[URL=http://img200.imageshack.us/i/sam0406zlosnik.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6474/sam0406zlosnik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



Do twarzy Jej z tym płaczem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Kasia to ładnie mała przybiera na wadze 🙂Pyzunia malutka hihihi. I kolejne biedactwo będzie cierpiałao z powodu kolkek 😞 i dobrze że już pipka zdrowiutka jest ha ha ha ha .
Beata lekarze się zlitowali nad bezbronnym dzieckiem i przepisali lek , Aby szybko wyzdrowiała 😉

Oby nie przeszło w zapalenie płuc 😞
A tak pięknie przybierała, juz 5 kilo stuknęło i teraz poleci w dół ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Moja złośnica 🤪 🤪

[URL=http://img200.imageshack.us/i/sam0406zlosnik.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/6474/sam0406zlosnik.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Kolejna modelka 🙂 Jakie długie te Nasze bobaski 🙂Sliczna jest.
Słuchajcie a co sie z Adą dzieje i Sebusiem ? Dawno na gg jej nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😁
Beata, ale ją utuczyłaś na cycu haha 🙂 Jak się zmieniła od urodzenia 🤪 🤪 Szok 🤪 🤪 🙂 🙂 Śliczne te grudniowe śnieżynki 😁 Mój synuś też jest nieźle utuczony na cycu 🙂 we wtorek do pediatry, to się dowiem ile przytył 🙂
Ada będzie miała internet w przyszłym tygodniu. W środę idą do chirurga, bo u Sebusia jest podejrzenie przepukliny. A jak to przepuklina, to czeka go operacja. Oby to nie było to 😞
Czemu tu cisza taka? 😉 Macie roboty przy dzieciach?? hahahaha 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Byliśmy wczoraj prywatnie u pediatry i jednak mała ma kolkę ale lekarz pocieszył, że jeszcze tylko 7 tygodni 🤪 Mam dietę- wypisała mi czego kategorycznie mam unikać i będzie dużo lepiej 🙂 Ogólnie dała nam dużo wskazówek odnośnie kolki, o których nie słyszałam ani nigdzie nie czytałam 😉 Aaa i pocieszające w tym jest to, że dzieci, które mają kolki mają bardzo dobrze rozwinięty system nerwowy także to jakiś plus 🙂 Co do wagi to Gabrysia waży 4520 kg ale nie wiem ile mierzy choć pewnie urosła od urodzenia a już wtedy miała 57 cm 🤪 Lekarz stwierdził, że to waga ciężka ha ha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha i jeśli chodzi o kolki to ponoć występują od 13 do godzin wieczornych ale równie dobrze od rana też mogą być i wynika to właśnie z niedojrzałości układu pokarmowego. A co do studiów to ja mam już parę lat temu za sobą magistra więc teraz tylko praca mnie czeka choć szkoda, że nie w zawodzie 😞 Bo tak zamiast nauczyciela pracuję na Infolinii Multimedii 😠 Mini- Majeczka ma takie same zielone body co Gabi - i chyba w Biedronce zakupiłaś ? 😉 Kasiu, przykro mi, ze Ala kolkuje bo wiem co to znaczy także razem przejdziemy przez to 🙂 Gosiu cieszę się, że zakupy w toku i że jesteś zadowolona 🙂 A c co do Nutramigenu to super, że malutka je akceptuje więc teraz będzie tylko lepiej!! 🙂 Nina- super nowy awatar 😉 Ależ Ty szczupła jesteś! 🙂 Ja zleciałam jakieś 10 kg i nic więcej nie chce mi zlecieć 🤔 Beatak- Anabell już jaka pyza i szybko urosła bo przy urodzeniu miała chyba 10 cm mniej 😉 Oby tak dalej i dużo zdrówka dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka Twoja smerfetka ma pyszne poliki,ja uwielbiam całować takie poliki mniam,mniam. Moja Ola tez ma pyzate poliki i ja męczę całując je ha ha ha , az ona się złości 😞. Moja waży ok.4,5 kg. Też przytyła . Martuś podobnie z Gabrysią - waga ciężka ha ha ha . Niech rosna te nasze maluchy 😉
Oj ta Ada to to biedna jest , tyle nerw .I Sebek tez się biedaczek wycierpi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...