Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gUpia KRASULO zazdraszczamy sobie seksiku a Ty taka tępa jesteś, że nie wiesz czego !!! 😁 😁 😜
Ja miałam dwa razy i chce jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!! Ha ha ha 😁 😁
Olu to podajmy sobie ręki bo moja dzisiaj daje popalić. Teraz przysnęła. I w ogóle zauważyłam, że nie chce być noszona na rękach na leżąco tylko na prosto !! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aisak_89 napisał(a):
gUpia KRASULO zazdraszczamy sobie seksiku a Ty taka tępa jesteś, że nie wiesz czego !!! 😁 😁 😜
Ja miałam dwa razy i chce jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!! Ha ha ha 😁 😁
Olu to podajmy sobie ręki bo moja dzisiaj daje popalić. Teraz przysnęła. I w ogóle zauważyłam, że nie chce być noszona na rękach na leżąco tylko na prosto !! 😮


moja od dawna juz tak i jescze chce ciagle mnie po twarzy dotykać i buzi mi daje z otwartymi ustami cała zasiniona wtedy jestem... 😮 😮 i za rce mnie trzyma dzisiaj cały dzień;/ ani odejsc ani nic...zrobić... eh masakra bosz.. to chyba ta pogoda.. moja drzemie.... zje i potem koło 20 spac idzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ale wy jesteście popizgane,zazdraszczacie sobie 😁 ciekawe czego,ani jedna mózgu ani druga,jedynie co to predkości kupki z dupki chyba możecie sobie zazdrościć 😁
i rozrzutu 😁


sama jesteś pizgnieta rozrzut masz większy.... niż my dwie razem wzięte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, jestem na chwile, bo z kompa meza, bo moj komputer zaaataktowala zgraja trojanów 😞 jakas masakra, skanowalam wiele godzin i nic, ciagle wykrywa nowe trojany, a teraz nawet sie nie chce juz odpalic, aaa, 😠 😞 😠 a tam sa zdjecia, pliki , maile...wkurzona jestem maksymalnie, moj brat sie zna, to jak do niego zadzwonilam rano, to mowi, ze nie moze gadac, a po poludniu mowil, ze trzeba bylo od razu wylaczac kompa i internt...shit. A moj Mama tez Grazynka 🙂 a Pawelek spi cale szczescie, dobrej nocy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
a ja mam Oliwke zaziębioną i ma katarek i marudzi,i płacze,dla tego dziś was olewam 😁
Pigi zboczku,ja nie wiem co to banan bo sama unikam bananowego pana 😁

'
mi sie daje ze ty przy nas grasz taka powazna... i nie zboczona a w domu jestes z panem bananem na ty 😮 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
a ja mam Oliwke zaziębioną i ma katarek i marudzi,i płacze,dla tego dziś was olewam 😁
Pigi zboczku,ja nie wiem co to banan bo sama unikam bananowego pana 😁

'
mi sie daje ze ty przy nas grasz taka powazna... i nie zboczona a w domu jestes z panem bananem na ty 😮 🙃 🤪

Co ty ja wogóle nawet nie myśle o seksie 😁 😁 no czasem tylko 😁 a jak już mam ochote to mój wtedy śpi i nie chce mu się 🤪


zazdraszczasz nam i tyle hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wróciłam. Ale naskrobałyście 😲 Ale nie nadrabiam dziś,wpadłam się tylko przywitać i lecę do łóżeczka, zmęczona jestem jazdą w tą dzisiejszą zamulającą pogodę, a jeszcze przez te ostatnie dni mało spałam i teraz chodzę jak zakręcona. Kajtek śpi ale zaraz na butlę wstanie i idę spać. Mąż na noc do pracy poszedł. Juto do was zajrzę i nadrobię. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem,
dzis na szczescie nie bylo wiele do nadrobienia. 🙂
ale dzis sie wystraszylam 🤔 obcinalam malej paznnokcie cazkami i strasznie mi sie wyrywala... zamiast paznokcia obcielam kawalek opuszka ☺️ 😠 ☺️ moje biedactwo jak plakalo.... a mi myslalam, ze serce stanie 😞
na szczescie juz jest w porzadku, ale nerwow sie najadlam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te cazki taz sa dla niemowlat, ale tak jakos mi palca wymsknela... plakala, krew leciala, ale potem juz bylo ok. balam sie, ze w kapieli znowu krew bedzie leciala, ale na szczescie nie leciala. paznokci z drugiej raczki juz jej nie obcielam, mialam dosc na dzis 😮

a , i mamy juz paszport Kayi, wczoraj nam przyszedl 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się 😁
Kasiu ja swojej Alusi obgryza paznokcie bo nożyczkami i cążkami się strasznie boje. Boję się, że nie będę mieć czucia w rękach albo właśnie Jej coś zrobię. Może to głupie co robię, ale w ustach mam wyczucie i jak obgryzam to wiem, że krzywdy nie zrobię bo przecież palca Jej nie odgryzę 😁 Mama powiedziała żebym tak robiła bo mój Tata tez kiedyś nadciął opuszek mojemu bratu takimi cążkami 😮
Co do tych głosowań to mi akurat spam nie przeszkadza niech sobie Dziewczyny wstawiają. Ja wchodzę na link i jak mi się dziecko nie spodoba- sorry, że to mówię, ale przecież nie każde dziecko musi mnie urzekać- to wtedy nie głosuję i już 🙂
Krasula a oglądałaś Sami swoi ?? Tam na początku jest w pociagu rozmowa między Wicią a Pawlakiem:
- Tato, Tato !!!!!!!!!!!!! NASI !!!!!!!!
- Gdzie?????..... Toć to zwykłe bydło !!!
- Tato nie poznajesz przecież to Kargulowa krowa !! Nigdzie takiej nie ma jak tylko w Krużewnikach !!!
😁 😁 😁
Niestety, ale wyszło, że Ty zwykłe BYDŁO jesteś !!! 😁 😁 😎 😎 😎


Ha ha ha ha a ze świni zrobili dzika 😁 😁 😁
I tam jest w lesie sytuacja i Palak ze świnią na sznurku mówi:
- A kto mi zabroni z z pastowaną świnią na sznurku po lesie spacerować 😁 😁


I o kurze tez jest hahahaha:
- Mania !! Kury bić !! Jutro wesele a rosół po podwórku na dwóch nogach lata !!! Ja kury nie zabije za mocno uczuciowy jestem !!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem znów tylko na chwilę 🙂 Jutro Chrzciny- kupiłam w Hokus Pokus Gabrysi sukienkę za 79 zł ale wynosi przy innych okazjach bo nie chciałam standardowej na Chrzest bo mi się nie podobają. Ogólnie na jej strój wydałam 190 zł ale na prawdę warto ! 🤪 Komu jak komu ale dziecku żałować nie będę a poza tym wszystko wynosi więc nie jest to na jeden dzień 🙂 Bo oprócz sukienki jest białe body, buciki, rajstopki, sweterek i czapeczka 🙂 Stresuję się jak nie wiem chociaż nie powinnam 😜 Miłego weekendu wszystkim a ja pewnie zajrzę w niedzielę 🙂 Pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga 🙂
Nocka super,znowu ładnie śpi 🙂,od 19 do 3 i do 6 🙂
Teraz zjadł miseczkę kaszki i marudzi w kołysce,bo śpiący a Oskar właśnie usnął 🙂
miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tez jestem i wciaz z kompa meza, moj wylaczony i czeka na kolesia, ktory przyjdzie do naprawic w pon, zadzwonilam do jakiegos serwisu, bo moj brat powiedzial, ze on nie ma czasu dzien sie tym zajmowac 😞 ale go w sumie rozumiem, taki facet z dojazdem bierze ok 80-100 zl i powiedzial, ze powinno sie wszystko odzyskac, wiec przezyje.. m dzis na spacer, wiec pewnie zajrze pozniej milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😁
U mnie noc ładna. Pobutka o 8 rano, ale Alusia znów śpi a mąż mi kawę zrobił 🙂
Marta 190zł to dużo ?? Ja za samą sukienkę dałam 300zł hahaha No ale każdy kupuje na ile go stać wiadoma sprawa. Ale z tego co pamiętam to mówiłaś, że kupiłaś Gabrysi sukienkę z Cocoradillo czy jakoś tak. To teraz ma dwie ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to zdrowka dla dziewczynek Aga, u nas piekna pogoda, Pawelek spi na balkonie, bo czekam na Meza i potem na spacer do lasu. co do ciuchow, to ja 95% dostalam od moijej bratowej i kuzynki, a one kupowly tez paczki na allegro z markowymi ciuchami, ale jak dla mnie to wiele ubranek w ogole nie zalozylam, bo sa niepraktyczne, i co, ze ladne, jak zapinane z tylu albo po co mi 10 par dzinsow.. ja tam wole wygodnie 🙂 jedyne co to kupilam na wyprzedazach body w mother care i naprawde jakosc super (a wyszlo po 10 zl za szt przy 7 sztukach), lece wypic kawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam 😁
Byłam w mieście 🙂 Ludziów jak mrówków!!!! 🤪 🤪
Kupiłam Alusi dwa zestawy ciuszków i dwie pary spodni w NEXT a w H@M buty i przepaskę 😁
Aga2010 uwielbiam sklep Mothercare ciuszki są luksusowej jakości !! Moja Ala ma z tamtą duuużo ciuszków, śpiochy i boty są super !! Sama bawełna i dziecko się w nich w ogóle nie poci 🙂
Idę na wątek 2011 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
Kurcze moja Ala też wczoraj wieczorem zaczęła kaszleć 😮 🤔 Jutro od rana do lekarza !! Boję się, żeby nie było tak jak u Ciebie Aga bo u małych dzieci tak jest, że od razu oskrzela albo płuca 😞 U mnie dzisiaj lekarz nie przyjmuje tylko na pogotowie byśmy musieli jechać i muszę czekać do jutra 😞 Martwię się o Nią 😞 Tak to jest grzeczna, nie ma gorączki ani nie marudzi, ale ma kaszelek nie często ale zdarza się Jej zakaszleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...