Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No przekręca się,szczególnie na prawy bok,co chwilę 😁,ćwiczymy nadal 🙂,ale na rzuchu nadal nie cierpi 😞
no odstawię,zupek nie je,jak na razie je:kaszkę bananową,dynię z ziemniakami(uwielbia),soczek jabłkowy,marchewkę...muszę mu powoli wprowadzac przez ta skazę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. U nas noc ok, Kajtek 3 razy jadł ale u niego to norma. Co do przekręcania, to Kajtek dziś nad ranem mnie załatwił. On zazwyczaj śpi na boczku, potem na plecki się przekręca, a dziś... położyłam go na boczku do spania po jedzeniu, leżę na łóżku i słyszę że sobie gada, patrzę a on na brzuchu leży, głowa w górze i się śmieje 🙂 🙂 🙂 🙂 Także mam nadzieję że i mój grubcio się rozrusza 🙂
A i mam pytanie, do chrztu dziecko musi być koniecznie na biało? Bo mam upatrzony taki garniturek szary (kamizelka i spodnie) z białą koszulą ale nie wiem czy pasuje.
Gosia, nie martw się jedzeniem Oli, Kajtek też tak czasem ma że prawie nic nie je, a potem już normalnie. Skoro po niej nic nie widać to raczej nic jej nie jest.
Jeszcze fotek z chrzcin nie oglądałam ale obejrzę 🙂
Kasia jak tam Ala?
Mini, dobrze że dziewczynki już lepiej, teraz taka pogoda że niby ciepło ale w kwietniu to jeszcze taka nie pewna pogoda.
Aga, życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂
I co miałam więcej napisać to już nie pamiętam 😞, potem zajrzę, pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas pogoda sie popsula wyszlam na podworko z Dominikiem i zaczelo padac wiec teraz w drzwiach od tarasu sie wietrzy bo nie zapowada sie, że będzie lepiej. Ja chyba w tym tygodniu sprobuje malemu dac troszke marchewki z jablkiem i powoli zaczne mu wprowadzac inne jedzonko bo on tak na nas patrzy jak jemy, że normalnie mam mu ochote juz dawac hehe
Biedny Sebus Ada 😞 moj Dominik w takiej pozycji tez zasypia hehe kreci sie i krecia az wybierze sobie ktorys boczek i tak zasnie 😁 ok ide do kuchni makaron do obiadu gotowac i moze poprasuje troche bo mam malą gromadke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszaleję!!!!!!!!!!!!!
Oskar złośnik,6 koszulkę mu właśnie ubrałam,bo się oblewa specjalnie 😠
Sebuś nie chce jeść,zjadł o 6 i o 12 pół słoiczka,nic więcej 😞,płacze,ciągle na ręc4e i się złości,bo chce siedzieć 😞,posmarowałam dziąsła,dałam mu Camilię na ząbki,nawet nie ćwiczę z nim,nie da rady...4 raz go przebrałam,bo ślina leci na potęgę,3 śliniaki przesiąkły i3 body
nawet teraz płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam już ze spaceru, cieplutko u mnie 😎, ale powoli chmury nahodzą 😞 Moja mała jeszcze śpi na balkonie 🙂
Iwonka tu u mnie nie trzeba ubierać dziecka na biało , Tomka siostrzeniec do chrztu ubrany był w jasne spodenki , białą koszulkę i granatową w beżowe romby kamizelkę.A kiedy chrzciny ????
Aduś to może nie brzuszek , tylko ząbki ???
Ninka kuro , nowy awatar ???? Super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
a u nas pada,więc spacer odpada 😞
Gosia może i ząbki,ale wysypkępo czymś ma,bardzo delikatną...usnął teraz
Ale mnie kręgosłup boli 🤨


Mmmm Aduś czyli Sebusiowi dokucza brzuszek i ząbki ? Biedulek 😞
Ja się boje wprowadzać Oli nowe smaki, właśnie dlatego . Ale trzeba będzie. Kupiłam jej kaszkę ryżową z jabłkiem i soczek jabłkowy i z owoców leśnych ale się wstrzymuje z podaniem. A przecież niektóre z Was juz w Oli wieku dawały swoim maluchom. Ale ja jestem Czita i się boję 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlaśnie kura ma fajny nowy avatar 😁 Czita ja też nie wiem jak wprowadzać te nowe pokarmy Dominikowi i miałam czekać aż skończy te 4 miesiące ale chyba zaczne szybciej podawać tylko tak powoli w weekend myślę, że dam mu spróbować marchewkę z jabłuszkiem ale tak na początek ze dwie łyżeczki. Ooo i uciekam bo sie obudził królewicz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Ola juz nie śpi 🤪 Jadła o 9:30 90 ml. i zrobiłam jej teraz 120 pomyślałam że spała na dworze tyle czasu to na pewno będzie głodna . No i zjadła 120 i płakała, musiałam jej dorobić 30. W sumie zjadła ok. 170 ml. O jak się cieszę 🤪 😁 Idę z nia pogadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem, ja juz troche lepiej, choć i tak ciągle mam stan podgorączkowy i słaba jestem 😞 był facet od komputerów i zabrał mojego laptopa, żeby go odwirusować.. Nina - fajny awatar, wiosenny 🙂 i jaki Łukaszek już duży! Maja też duża i słodka, a Sebuś i Olia fanie zasnęli! Pawełek śpi tylko na pleckach, on na boku nie lubi nawet leżeć, to chyba przez tą asymetrię, za to na brzuchu nie jest źle. Co do wprawdzania innego jedzenia, ja trochę poczytałam i poczekam, argumenty mnie przekonują, nie wiem czy dotrwam do 6 miesiąca ale do końca 4 na pewno chcę poczekać. Ada - ja to Cie podziwiam, jak jesteś sama i 2 ci tak szaleje, to samemu oszaleć można...Aga - dobrze, że dziewczynki lepiej, idę się położyć, u nas chyba zaraz zacznie padać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgłodniała w końcu to i zjadła 🙂 Może to był protest głodowy, że Tarzan pojechał?? 😉
Biedne te Wasze dzieciaczki, że są chore 😞 Jakiś wirus panuje, bo co chwilę słyszę, że ktoś chory.
Aga, a skąd wiesz że masz rotawirusa?? 😘 A Pawełek jest szczepiony na to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
jestem, ja juz troche lepiej, choć i tak ciągle mam stan podgorączkowy i słaba jestem 😞 był facet od komputerów i zabrał mojego laptopa, żeby go odwirusować.. Nina - fajny awatar, wiosenny 🙂 i jaki Łukaszek już duży! Maja też duża i słodka, a Sebuś i Olia fanie zasnęli! Pawełek śpi tylko na pleckach, on na boku nie lubi nawet leżeć, to chyba przez tą asymetrię, za to na brzuchu nie jest źle. Co do wprawdzania innego jedzenia, ja trochę poczytałam i poczekam, argumenty mnie przekonują, nie wiem czy dotrwam do 6 miesiąca ale do końca 4 na pewno chcę poczekać. Ada - ja to Cie podziwiam, jak jesteś sama i 2 ci tak szaleje, to samemu oszaleć można...Aga - dobrze, że dziewczynki lepiej, idę się położyć, u nas chyba zaraz zacznie padać


A co do wprowadzania nowych produktów, to myślę że Czita nie ma co się bać, tylko może śmiało wprowadzać, bo Ola jest na modyfikowanym. Maja je nowe produkty, a jest na piersi 🙂 (jest trochę starsza). Ja w ten weekend dam jabłuszko ze słoiczka, bo też zachciałam, jak wcześniej mi się nie spieszyło, tak teraz nie mogę wytrzymać, a czekam na męża żeby dać. Na razie dam mu raz, bo nie chcę szaleć. Dopiero co skończy 4 miesiące, a jest na piersi, także nie jest to zbyt zalecane. W sumie to można się pogubić w tym, co niby można, a co nie można 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki !
Ja na moment. U lekarza nie byłam bo Alusia ma kaszelek tylko wtedy jak pcha ręce do buzi i pewnie się połaskocze albo udrapie i kaszle. Ale za to daje mi popalić i nie wiem z jakiego powodu 🤔 Płacze, marudzi, nie je i nie spała prawie całą noc. Teraz tez już krzyczy mi nad uchem. Jak Mariusz wróci to może zajrzę do Was później. Buźka 😘
Aaa Gosia sukienka super !! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina - to raczej rotawirus, bo objawy typowe, przy zatruciu nie miałabym takoiej gorączki..plus mdłości, osłabienie i wczoraj mega biegunka...pawełek był szczepiony, ale i tak podobno dzieci do 6 miesięcy i na piersi nie powinny zachorować..acha, czytałam też żeby zacząc od marchewki lubi marchewki z jabłkiem, bo jak dziecko posmakuje słodkiego to nie będzie chciało niesłodkie...ale piszę to co czytałam 🙂 I też inaczej przy sztucznym a inaczej na piersi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...