Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nina ile Twoich kłódek tak jest ?? 😁 😁
My jeśli będzie w UK na Święta to sylwester też w domu a jak w Polsce to na pewno gdzieś na sali 🙂
Mój Mariusz już w pracy.
Wiecie co się stało ogólnie. Mariusz dzwoni do mnie dzisiaj z pracy i powiedział, że zmarł w nocy jego główny szef !! Cały właściciel fabryk w których Mariusz pracuje ( John Hallwood ) 🤨 😞 Mam nadzieje, że to nie wpłynie jakoś na funkcjonowanie fabryk 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mojej jeszcze ani jednej, ale musimy też naszą dodać 😁
Pewnie fabryki przejmie rodzina, oby pracownicy tego nie odczuli zbytnio. To zawsze straszne jak ktoś umiera 😞
Pigi, tak czy siak pewni potaplacie się w błotku pijąc szampana 😁
ja kolejny rok się nie napiję % 😞 a tak mi się marzy drink, albo wino domowej roboty, które mam w domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak Nina bo Ty masz Łukaszka na cycu jeszcze. Ja nie jestem zbytnio za piciem alkoholu ale lubię czasem piwo wypić albo dobrego drinka 🙂 Na Majorce byłam na dyskotece z dwoma angielkami, słowaczką i hiszpanem no i pierwszy raz od prawie dwóch lat spiłam się jak bela hahaha pamiętam wszystko, ale humor miałam na 102, ale warto było bo była taka impreza, że klękajcie narody 😁 A Mariusz z Alą grzecznie spał 😁 Tylko na drugi dzień nie było już tak fajnie hahaha 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne 🙂 dziękuję za miłe komentarze 😘 postaram się wstawić jeszcze jakieś fotki. Maja ma mebelki z voxa właśnie takie, jakie są na reklamie hahaha. Gosia te 10 mc strasznie szybko zleciało zaraz będziemy pisać, co nasze dzieciaczki wybrały na roczek 🙃.ALEKSANDRO WIELKIE 😘 😘 😘 Nina, ale wy macie piękne oczy 🙂 tylko pozazdrościć.

Mój żółwik wodny jest bardzo chory 😞 rodzina mnie namawia na uśpienie go, ale ja jakoś nie mogę podjąć takiej decyzji tym bardziej, że weterynarz mówi żeby jeszcze trochę poczekać mam go już ponad 10 lat nie wiem, co mam robić 🥴 do tego parę dni temu owczarek szwagierki zdechł po ciężkiej operacji rozchorował się w ciągu jednego dnia rano pojechali do weterynarza, a wieczorem już było po nim ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kafi w końcu dłużej przemówiła 😜
Wiem jak to jest jak ma się chorego zwierzaka i trzeba podjąć trudne decyzje. Ja miałam owczarka niemieckiego ,,Barego,, i miał raka, który dał przeżuty. Nie mógł już sam chodzić i w końcu zdecydowaliśmy się go uśpić, ale ,, na szczęście,, noc wcześniej przed planowanym uśpieniem sam umarł. Mieliśmy go 13 lat i teraz jak jadę do Taty na cmentarz czy moja mama czy brat to na grobie Taty zapalamy malutką lampeczkę dla Barego chociaż jest pochowany gdzie indziej to przecież niebo jest jedno i to samo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kafi w końcu dłużej przemówiła 😜
Wiem jak to jest jak ma się chorego zwierzaka i trzeba podjąć trudne decyzje. Ja miałam owczarka niemieckiego ,,Barego,, i miał raka, który dał przeżuty. Nie mógł już sam chodzić i w końcu zdecydowaliśmy się go uśpić, ale ,, na szczęście,, noc wcześniej przed planowanym uśpieniem sam umarł. Mieliśmy go 13 lat i teraz jak jadę do Taty na cmentarz czy moja mama czy brat to na grobie Taty zapalamy malutką lampeczkę dla Barego chociaż jest pochowany gdzie indziej to przecież niebo jest jedno i to samo 😉


Właśnie niebo jest jedno dla wszystkich Poker został skremowany tak zdecydowała szwagierka poprzedniego zakopała i bardzo tego żałowała, bo po tygodniu pies był rozszarpany przez wilki i teraz powiedziała, że go skremuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KROWAAAAAAAAAAA 😁
Ja przed pójście na ślub który przysparza mnie o stres wolałabym walnąć sobie setkę haha bo wódka po zagryzieniu nie śmierdzi a piwo to wali i później z buzi jak z obory haha
Ja jak szłam na studniówkę z bratem to walneliśmy po setce na rozluźnienie i polonez wyszedł nam niczym mercedes hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kafinka a co wyszło z tym kominkiem ??????

Nie było wody w tym’’ garnku” i dlatego ten dym się pojawiał 😠 woda jest już nalana i zobaczymy jak się będzie zachowywał jak będzie rozpalony kominek

😲 😲 😲 oby teraz było dobrze 😘 u nas we wtorek będzie hydraulik

Nooo, bo jak nie będzie działał jak trzeba to temu facetowi, co go montował osobiście urwę j…. przy samej d…..
a u was coś z hydrauliką nie tak???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kaffi, pewnie ciężka decyzja przed Tobą, najlepiej żeby ktoś obcy (jakaś koleżanka, kolega) zaniósł żółwia do weterynarza na uśpienie. Biedak musi się potwornie męczyć, a w ten sposób oszczędzisz mu cierpień 😘 😘
Miniatura, daj znać co tam z kaszelkiem Mai 😘
Pigi, dobrze jest czasem zaszaleć 🙂 dzieci grzecznie spały w hotelu, a mama szalała haha 😁
Marta pewnie się zalała w trupa - wesele i poprawiny zaliczyła 😉 może dojdzie do siebie i jutro napisze 🤪 🤪 🙃 🙃
A czy człowiek wypije wódkę, czy piwo to i tak śmierdzi 😁
My się szykujemy do przychodni na zdjęcie szwu.
U nas jest ostatnio horror 😜 ćwiczę swoją cierpliwość... Mały drze mi się w wózku... a najpierw to trzeba go tam włożyć w ogóle... bo się wygina, płacze... nie wiem czy to przez warstwy ubrań, czy co 😮 😮 zmiana pieluchy to to samo co u Was, czyli katastrofa 🤢 🤢
I chyba wrócił mu lęk separacyjny. Przeszło mu na jakiś czas, a teraz znowu nie może być sam w pokoju, bo syrena się włącza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej nadrobilam Was 🙂 nie mialam nawet kiedy w weekend zajrzec. Wiec Kafi śliczna łazienka 🙂 Ola z bankiami słodka 🙂 Co do zwierzatek to niestety czlowiek sie przywiazuje a one żyja z reguly krocej 😞 Pozniej wrzuce Wam jakies foto Dominika 😉 Mam nadzieje, ze Mini wsio ok i z Majeczka i z Toba. A Łukaszek napewno nawet nie poczuje jak mu wyciagna szwa 😉 Lece bo mam buraczki ugotowane i musze je obrac a robie je na raty bo mam chyba 13 kg a Dominkowi wychodzi prawa gorna jedynka ale nie moze sie przebic i sie meczy biedaczek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Wesele super!! Bawiliśmy się do samego końca 🤪 Poprawiny też udane ale dzisiaj zdycham hehe. Idę do sklepu kupić pomidory na pomidorówkę 😜 🙂 Hmm albo zrobię buraczkową bo Sylwia mi tu coś o burakach pisze więc zrobiła mi ochoty 😁 Nadrobiłam ale nie mam dzisiaj siły myśleć, mój mózg się wyłączył i musi się zregenerować 😁 A piwo mi wtedy pomogło ale w Kościele mi się płakać chciało, tak się wzruszyłam 🙃 Znam się z Moniką ponad 20 lat także to kupa czasu... 😉 Po Kościele w drodze na salę wypiłam jeszcze małe piwko a na sali tylko wódeczka i z reguły po pół kieliszka bo było takie tempo że o 22 bym chyba zgona zaliczyła haha. Poprawiny gorzej bo było i piwo i wódka ale pamiętam wszystko także źle nie było hehe. Dzisiaj za to trochę gorzej się czuję ale zjem zupkę i będzie gitarka 😁 🙂

To lecę... Paaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
W końcu mogę napisać bo Ala zeszła mi z kolan- zrobiła się strasznie przylepa !! Tylko przy mnie stale by chciała 🙂
Marta na pewno się ubawiła na weselu i poprawinach bo zawsze jest tak jest jak człowiek się stresuje to impreza jest super 🙂
Sylwia, ale my masz wenę do kładzenia tych słoików. U mnie w Anglii to nawet bym nie miałam z czego włożyć tych słoików i gdzie ich włożyć a później trzymać hahaha
Ninka widzę, że wszystkie dzieciaki mają etap buntowania się u przebieranie, ubierania itp. rzeczy. Myślę, że po prostu sprawdzają nas na ile mogą sobie pozwolić.
U mnie dzisiaj brzydka pogoda, ale jak się przejaśni to wyjdziemy bo mamy kilka spraw do załatwienia i zakupy do zrobienia bo mleko i pampersy wyparowały hahaha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Marta lecz sie 🙂 no i czekamy na jakies zdjecia 😁 Kasiu ja weny za barzdo nie mam i dzis bede caly dzien walczyla z burakami no, ale mam gdzie tzymac wiec robie bo zawsze co swoje to swoje zejde do piwnicy i wezme co chce a nie bede po sklepach jezdzic 😉 lece Dominikowi obiad zaraz bede dawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniałam Wam napisać, że wczoraj Sebuś miał chrzest 🙂 Biedaczek ma zapalenie oskrzeli. not o tylko Łukaszek nieochrzczony 😜 🤪 🙃
Byliśmy na zdjęciu chrztu, trochę płakał, bo go musiałam trzymać, by nie pokopał pani z ostrymi nożyczkami.
Cieszę się, że nie jestem sama z zachowaniem w wózku 😉 zawsze to lżej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooo a to tak na dowod, że Dominik ma włosy hehe mam chwile bo śpi wiec sobie zdjecia zgrywam z aparatu 😉 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/sam0764y.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6570/sam0764y.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...