Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
hihi ja chce isc....rodzic hahah 😁 😁 ale jakos nic nie rusza 😁

To zlituj się i daj mężowi poskakać 😁


o nie ma mowy... 🤪 🤪 kara musi byc:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
cześć brzuchatki 🙂
MANDARYNKI są w modzie u grudniówek hahahaha , ja też się zajadam nimi 😜

przez was poszłam na baltone i kupiłam mandarynki 🤪


Akcja MANDARYNA 🤪


Hej Dziewczyny, czytam o akcji Mandaryna i chyba musze zakupic i wyprobowac - bo do tej pory miałam wrazenie, ze po cytrusach mam wieksza zgagę, ale może mandarynki są wyjątkiem 😁 🤪. U nas też pochmurno i brzydko, nie to co wczoraj...ja piorę rożek i inne ubranka i muszę się też powoli zabrać za prezenty... acha, mój gin powiedział, żeby na te bakterie nic nie brać, jak nie ma żadnych objawów, hura! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
cześć brzuchatki 🙂
MANDARYNKI są w modzie u grudniówek hahahaha , ja też się zajadam nimi 😜

przez was poszłam na baltone i kupiłam mandarynki 🤪


Akcja MANDARYNA 🤪


Hej Dziewczyny, czytam o akcji Mandaryna i chyba musze zakupic i wyprobowac - bo do tej pory miałam wrazenie, ze po cytrusach mam wieksza zgagę, ale może mandarynki są wyjątkiem 😁 🤪.

ja też mam zgage po cytrusach ale jak się naczytałam to się powstrzymać nie moge, takie soczyste a mnie tak suszy, dobry ten Twój gin moja jak coś wynajdzie to zaraz mi znowu każe się faszerować czymś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam kupę roboty od rana. Pranie, prasowanie, potem układanie w szafkach, sprzątanie... Ale się naschylałam 😠 😠 Nie mam siły 😠 Miałam spakować torbę do szpitala, ale już siły nie mam i pewnie na jutro to przełożę 😉

Mamuśki zajęte, to i cisza na forum 😁 Albo poszły z cichacza rodzić hahahah 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam w końcu prawie 30 stron 😉 Aga 2010- widzę, że imię dla małego wybrane Michałek lub Pawełek- śliczne, zwłaszcza to drugie mi się podoba. Ninka- jak Ty masz już 1 cm rozwarcia to mnie pewnie wyprzedzisz 😜 Gosiu- my się zdecydowaliśmy na kredyt bo to co płaciliśmy za wynajem to na to samo wyjdzie a będzie nasze. U Ciebie jak sytuacja nie za bardzo to musisz naciskać na męża z tym kredytem bo to Twój komfort psychiczny i dzieci liczy się najbardziej więc to powinno być dla niego argumentem 😉 Ja zdaję sobie sprawę, że to kredyt na całe życie ale mieszkanie na "kupie" albo wynajmowanie to nie dla nas bo już to przerobiliśmy. A kredyt będziemy płacić prze 8 lat ponad 400 zł rata ( państwo finansuje przez 8 lat połowę raty kredytu tzw. rodzina na swoim"), a później ok 700 zł i my kredyt bierzemy 122 tyś ). Oczywiście do tego dochodzi czynsz i opłaty ale wierzę, że tak jak do tej pory sobie dawaliśmy radę- tak sobie poradzimy. Co do mandarynek to nie wiem co Wy za bziki macie haha 😁 Ja nie mam ochoty na mandarynki to może nie będę grudnióweczką 😜 Nie podobno bym przenosiła do stycznia 🤔 😁 No bo na listopad razczej nie liczę... W zasadzie pierwsze mogą być ostatnimi, a ostatnie pierwszymi tym bardziej, że na razie nic mi nie jest i na nic nie narzekam więc może i mnie szybciej ruszy i tak nagle heh. Muszę ostatnie rzeczy poprasować więc będę zaglądać żeby być na bieżąco 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orzeszek napisał(a):
Cześć brzuchatki. W końcu znaleźliśmy mieszkanie wynajmujemy na pół ze szwagrem bo to m-4 jest. Nareszcie jakby to powiedzieć "prawie na swoim"


a jak sie czujesz kochana??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Orzeszek napisał(a):
Cześć brzuchatki. W końcu znaleźliśmy mieszkanie wynajmujemy na pół ze szwagrem bo to m-4 jest. Nareszcie jakby to powiedzieć "prawie na swoim"


Renatka co tak rzadko zaglądasz do nas??? Dobrze, że udało się Wam coś znaleźć przed porodem! 🙂 My jutro zaczynamy kompletować dokumenty do kredytu i ruszamy 😉 No i mam nadzieję, że uda się nam załatwić jak nam obiecano w banku w ciągu miesiąca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś ja za mieszkanie np. 60m muszę zapłacic około 350 tyś 😠 plus jakiś remoncik i meble. Więc kredytu musiałabym wziąć ok. 370 tyś. A rata wynosiła by mbie ponad 2 tyś miesięcznie + opłaty. Jest na czworo więc jeszcze jedzenie ,ubrania i samochód. Ja bym się podjęła tego , ale niestety Tomek boi się kredytu jak ognia. Więc zostanie mi chyba wynajęcie mieszkanka za które muszę zapłacić ponad 1000 + opłaty. A tam szkoda słów.
Ha ha ha problem z obcięciem paznokci. A ja sama z malą niewygoda sobie obcinam pazurki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...