Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
Aga a czy ta dieta nie jest szkodliwa dla dziecka? mam na mysli ze jesli bede karmila cycem to moge stosowac ta diete dukana??? czy raczej poczekac az przestane karmic.

lepiej poczekaj bo co prawda nie jest niby groźna, ale dużo białka sie je i dziecko skazy może dostać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
Aga a czy ta dieta nie jest szkodliwa dla dziecka? mam na mysli ze jesli bede karmila cycem to moge stosowac ta diete dukana??? czy raczej poczekac az przestane karmic.

lepiej poczekaj bo co prawda nie jest niby groźna, ale dużo białka sie je i dziecko skazy może dostać

no wlasnie o to białko mi sie rozchodzi, masz racje bede musiala poczekac ale ja nie wiem jak na siebie bede patzrec, tak strasznie przytylam ze nie wiem jak to zniose i ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonka dietkę będziesz mieć jak będziesz cycem karmić niby posiłki można jeść normalnie ale wiadomo wszystko chude i bez tłuszczu 😉 Gorzej jakbyś miała nie karmić piersią z jakiś tam powodów bo to jednak różnie bywa. Wiesz Iwonka wydaje mi się, że to nie musisz wszystko tak długo trwać, że kobieta widzi objawy porodu już z 4 tygodnie wcześniej u niektórych to jest odrazu. To co piszą to wszystko jest średnia jedna kobieta bedzie pasować do opisu inna nie. Moja mama dwa dni przed porodem mojego brata jeszcze była w pracy a pracowała we fabryce i stała przy maszynie a po dwuch dniach urodziła mojego brata bez wcześniejszych objawów. Co do obniżającego się brzusia to mi się obniżył już chyba z dwa tygodnie temu a jak nadal śmigam i mam zamiar jeszcze pobiegać bo to dopiero 35. tc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Ja zjadłam trzy mandarynki a teraz czekam na obiado- kolacje bo już się piecze i gotuje 😁

mniam, a mi dzisiaj przyszły książeczki z dietą dukana, przepisy specjalnie dla polaków, zamierzam po porodzie ostro się wziaśc za siebie bo mi kolana całkiem siądą, zresztą i lubie tą dietke, przed zajście troche na niej byłam i to był piękny okres bez cieżkości w zołądku, bez odbijani się bekania i zatruć pokarmowych, nmam nadzieje ze tym razem będzie tak samo


Hej dziewczyny, z dietą Dukana jest tak, że działa - bo sama znam dziewczyny, które super schudły, ale ostatnio słyszałam, że nie ma do końca sprawdzonych jej skutków ubocznych - bo nie wiem czy znacie zasady, ale tam np na początku się je samo białko z tego co pamiętam, dopiero potem się dokłada warzywa itp. spójrzcie na internecie, jest tego sporo, bo teraz to b popularne w Polsce.pozdr ps. Iwonka - Ty sie nie martw, bo dopiero kilka dni po terminie, ostatnio moja koleżanka urodziła zdrową córę 16 dni po terminie i wszystko było ok 🙂


hej Aga, wlasnie czytalam o tej diecie i jestem nia bardzo zainteresowana, powiedz gdzie moge nabyc taka ksiazke lub skad dostac???? Bede wdzieczna za pomoc.
Strasznie duzo przytylam i chce sie za siebie ostro wziac jak juz wkoncu urodze, bo kiedys urodze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś mi się dziwnie w środku innego wpisu napisał mój post 🙂. Aga Mini - faworki wyglądają rewelacja! Poza tym zakupiłam dziś mandarynki - wiecie, że nie mam po nich zgagi, 😁. Jeszczeo diecie Dukana - moja koleżanka zaczęła ją stosować jak jej coreczka miała 6 miesięcy i zaczęła jej wprowadzać słoiczki - bo tak to jest za groźne dla dziecka + witaminy do tego koniecznie trzeba brać. Na razie to o tym nie myśl, Malutka może wszystko z Ciebie wyciągnąc:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
iwonka1 napisał(a):
widze ze wszystki ogladaja m jak milosc... 😉


Nieee... One mężów męczą, albo po schodach biegają 😉 Bo wiesz, u nas wyścigi do porodu.

He he he jak napisałas pasztety to raz dwa trzy i jestem ja he he he.
Dieta dukana jest skuteczna ale nie mozna stosowac jej za długo!!!!! Moja mama była na tej diecie i 8 kg. schudław ciągu 3 miesiecy, Moja bratow jest na diecie dwa miesiące i -6kg.
Ja też jak juz bede mogła to na diete przechodze bo tez utyłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...