Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga_ta napisał(a):
Aduś napisał(a):
W sobotę był kumpela z Nicole (tą co ma 2 urodzinki),to jest nażeczona Oskarka,przytulają się,buzi dają a teraz z Kinga piszę i mała latała jeszcze 2 dni i wołałą :Oskar buzi 😁....ha ha,a byście widzieli jak go u nas goniła,żeby dać buziaka 😁

hehe a Ty nie masz syndromu kwoki na grzędzie i nie odganiasz potencjalnych kandydatek od Oskara?? nie szukasz mu sama żony spełniającej Twoje wymagania? 🤪


ha ha...nie mam 😁....sami do siebie lecą a my się tak śmiejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
A ja musze sobie ciśnienie zmierzyć bo znów mi się kołuje w głowie 😞


to od głupotki 😁 😁 hihihihihi 🤪


No zaraziłam się od ciebie 🤪


Niech Nina przyjdzie to ci podniesie 😁 😁 ciśnienie 😁 hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja normalnie mam (nie w ciąży) 70/40 w tych granicach i biorę leki na niedociśnienie,dlatego jestem zmarzlak a teraz chodzę rozpięta na dworze bo przy ciś 135/80 jest mi duszno i gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A może to przeze mnie jej się niedobrze zrobiło?? 😜

Co tam u Was paszczaki?? 🙂 ale ma dzisiaj dobry humor hihi.

hehe no własnie widać 🤪
wiecie ja wczoraj sie cieszyłam że moj mąż jak się zaciął to bede mieć tydzien spokoju a on już wczoraj mnie maltretował 🤪 faceci nie rozumieją jak to jest być babą z takim wielkim brzuchem
a no i mam zacząc spacerki i ruch od przyszłej soboty zeby urodzić a tu pokój niedocieplony, ja nie wiem jak ja w tym zimnie dziecko bede trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Nadrobiłam w końcu prawie 30 stron 😉 Aga 2010- widzę, że imię dla małego wybrane Michałek lub Pawełek- śliczne, zwłaszcza to drugie mi się podoba.


Po pierwsze dzień dobry 🙂 jakoś mi umknął ten post, dzięki Martuś!, chyba będziemy losować, bo nie możemy się zdecydować 😁 ja dziś kiepsko spałam, wczoraj odebraliśmy łóżeczko i wózek (z moimi rodzicami, którzy to zasponsorowali i teraz stoją u nich i nie zauważyłam, że nie ma folii, która miała być i zapomniałam materacyka 😞 skleroza albo coś mi się rzuca w ciąży na pamięć:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a Wy pakujecie wszystko w jedną torbę czy osobno rzeczy dla Was osobno dla dziecka? bo jak zobaczyłam, ile mam mieć tych rzeczy, to mi jakaś mega paka wychodzi 🙂 a w szpitalu niby piszą, że ma być w reklamówce, jasne 🙂...bo może część rzeczy dla małego może mi mąż przynieść później...hmm, np laktator czy poduszkę do karmienia - bo to duże...zastanawiam się właśnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak ja wróciłam to wy sobie poszłyście 😠 no ale ja też ide sie zaraz za obid wziac bo pozniej sie wykapac i szykowac do lekarza bo o 14 wyjezdzamy juz
Aga ja spakuje dwie torby 1 dla mnie i jedna dla małego bo gdyby wrazie chceli mnie cos szybciej w szpitalu widziec to moja torba bedzie juz gotowa a zreszta naprawde duzo jest do spakowania i pomimo że Paweł i tak będzie wkółko do mnie przyjeżdzał to wolałabym mieć wszystko przy sobie niż dzwonić i mówic co ma dowiezc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
no tak ja wróciłam to wy sobie poszłyście 😠 no ale ja też ide sie zaraz za obid wziac bo pozniej sie wykapac i szykowac do lekarza bo o 14 wyjezdzamy juz
Aga ja spakuje dwie torby 1 dla mnie i jedna dla małego bo gdyby wrazie chceli mnie cos szybciej w szpitalu widziec to moja torba bedzie juz gotowa a zreszta naprawde duzo jest do spakowania i pomimo że Paweł i tak będzie wkółko do mnie przyjeżdzał to wolałabym mieć wszystko przy sobie niż dzwonić i mówic co ma dowiezc

ja biore jedną, u nas dla dziecka tylko trzeba mieć pampersy, husteczki i ubranko na wyjście reszte szpital ma więc jest luz, ale rzeczy dla mnie jakoś kosmicznie dużo wyszło, dzisiaj obiecałam sobie spakować ale jakoś weny nie mam, ciekawe czemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam spakowane tylko swoje rzeczy ale tez laktator,niedrapki,2 pieluszki tetrowe,chusteczki do pupy i sudocrem.
Do szpitala tylko chusteczki są potrzebne a ciuszki na wyjście dla małego są przygotowane w kołysce tylko do zabrania jak będzie potrzeba.jeszcze dla siebie coś na wyjście muszę tylko uszykować,ale tez mi mąż przywiezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na wyjscie dla nas tez w domu zostawiam to Pawel zabierze jak bedzie nas zabieral
kurcze jestem ciekawa co mi lekarz powie dzis... do was zajrze pewnie zupełnie wieczorem bo pewnie wracajac zajedziemy do kogo na kawe 🙂
jejku ja tez musze spakowac te torby do szpitala bo jakos ten czas coraz szybciej mi ucieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...