Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):


o nie Kumo ty przeciwko mnie...
😁 o nie

a co chrzest razem robicie??


niee Nina to teściowa mojej córki... ale onasz bedzie miec tesciową jaaa 😮

hehe to może za wczasu złóż do sądu o zakaz zbliżania się 🙂 myśle że w imieniu małoletniej jako jej matka mozesz to zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
OLa ma focha bo teściowa jej córki ją zdradziła 🤪

a to nie kuma tylko swatka, rodzice małżonków są dla siebie swatami 🙂


u nas sie właśnie mówi kumowie albo swaty naprzemiennie 🙂

a widzisz u nas kumowie to chrzestni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tutaj są tylko położne jak byłam w szpitalu teraz co myślałam, że szyjka się skraca to też lekarz nie przyszedł tylko położna mnie badała 🤪 😮 Tak szybko piszecie, że ja nie nadrabiam 😜 Zmęczona jestem już za dużo zrobiłam i znów mnie szyjka kuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Mi już ciężko i gdy by lekarz mi powiedział że już moge rodzić to bym poszła jak najszybciej !! wizytę mam 23 więc czekam na wizytę i zobaczymy co dalej 🙂
A teraz zmykam zrobić kolację mężowi i będę czekać na m jak miłość 😉
Dobranoc dziewczyny 🙂


Teraz już żadnej nic się nie chce... każdej jest ciężko 😞 Mogłoby się to już skończyć, co?? 🙂 Takie ociężałe jesteśmy i wszystko boli 😜 Dobranoc Aguś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
no ja tez myslałam że mi dzisiaj powie że już gotowa do porodu a tu dupa zero badania jakiegokolwiek qwa jestem tak rozżalona że szok


No tak miałąś nadzieje że ci pomiesza a tu nic 😁 a poważnie nie mogłaś mu obcasa w dupie zostawić??


nie bo to szanowny pan orydynato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Ja tam nie chce być pierwsza daję Wam pierwszeństwo 😁 Ja mogę urodzić między Świętami a Sylwestrem 😁 Podobałaby mi się data 28 grudnia 😁


To była moja pierwsza data na termin porodu z usg jak maleństwo miało 3 mm, w 7 tygodniu 🙂
Kiedy to było 😮 😮 Kiedy nasze dzieciaki były takie małe 😮 😮 Teraz to olbrzymy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
no ja tez myslałam że mi dzisiaj powie że już gotowa do porodu a tu dupa zero badania jakiegokolwiek qwa jestem tak rozżalona że szok


No tak miałąś nadzieje że ci pomiesza a tu nic 😁 a poważnie nie mogłaś mu obcasa w dupie zostawić??


nie bo to szanowny pan orydynato


Tak mi też szanowany pan ordynator zaniżył wage Oliwki bo "miałam za mały brzuch" 😠 😠


Jak oni awansują, ci ordynatorzy?? Chyba komuś dobrze pod stołem robią 😮 Ja wiem, że u mnie też jest bardzo niemiły ordynator na porodówce, bo dziewczyny mówiły. Wszyscy z jednej bandy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Obejrzyjcie sobie swoje zdjęcia prosto z przed ciąży, albo w pierwszych tygodniach 😮 😮 😮 😮 😮 Ja zawału dostałam, że taka szczupła byłam 😮 😮 Jak dziwnie bez brzucha 🤪 🤪 🤪 Nie mogę.... się ..........otrząsnąć ..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Dziewczyny 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Obejrzyjcie sobie swoje zdjęcia prosto z przed ciąży, albo w pierwszych tygodniach 😮 😮 😮 😮 😮 Ja zawału dostałam, że taka szczupła byłam 😮 😮 Jak dziwnie bez brzucha 🤪 🤪 🤪 Nie mogę.... się ..........otrząsnąć ..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


wiesz kiedy dostaniesz szoku?? jak spojrzysz w lustro po porodzie i zdięcie za nim zostałaś mamą 🤪


To, to na pewno 😜 Nie chcę myśleć, co tam zobaczę... kawał skóry 😜 Ale będzie dziwnie bez brzucha, co?? Że jest pusty 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
A ja się wolę z brzuchem kocham tego Bunia i będzie mi go brakować strasznie 🤪Jeszcze nie raz zatęsknimy za byciem w ciąży i tymi wszystkim objawami 😁


Ja też kocham swój brzuszek, ale czasami czuję się jak słonica... Żal mi, że to już końcówka i już pewnie nigdy nie będę w ciąży... 😞 Najfajniejszy był brzuszek w 6 miesiącu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Dziewczyny 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Obejrzyjcie sobie swoje zdjęcia prosto z przed ciąży, albo w pierwszych tygodniach 😮 😮 😮 😮 😮 Ja zawału dostałam, że taka szczupła byłam 😮 😮 Jak dziwnie bez brzucha 🤪 🤪 🤪 Nie mogę.... się ..........otrząsnąć ..... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


wiesz kiedy dostaniesz szoku?? jak spojrzysz w lustro po porodzie i zdięcie za nim zostałaś mamą 🤪


To, to na pewno 😜 Nie chcę myśleć, co tam zobaczę... kawał skóry 😜 Ale będzie dziwnie bez brzucha, co?? Że jest pusty 😮


widziałyście moje zdięcie zaraz po urodzeniu Oliwi??


Nieee.... Dawaj 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
A ja się wolę z brzuchem kocham tego Bunia i będzie mi go brakować strasznie 🤪Jeszcze nie raz zatęsknimy za byciem w ciąży i tymi wszystkim objawami 😁


Ja też kocham swój brzuszek, ale czasami czuję się jak słonica... Żal mi, że to już końcówka i już pewnie nigdy nie będę w ciąży... 😞 Najfajniejszy był brzuszek w 6 miesiącu 😁


skad wiesz może bedziesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...