Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
a może ma główke na dole 🙂 oooo 🙂


Niech mąż Ci sprawdzi hahahahha 🙃 🙃


On się boji 😁 a lekarza się dziś pytałam to powiedział że być może się odwróciła ale nie jest pewny 😮


Co to znaczy, że nie jest pewny ??!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
a może ma główke na dole 🙂 oooo 🙂


Niech mąż Ci sprawdzi hahahahha 🙃 🙃


On się boji 😁 a lekarza się dziś pytałam to powiedział że być może się odwróciła ale nie jest pewny 😮


Co to znaczy, że nie jest pewny ??!!! 🤪 🤪


Pytaj się mnie a ja ciebie 🤪 wiem że badanie mnie bolało...i krwawiłam po nim... no a że dupe z głową można pomylić... 🤪


To wtedy by miała pośladkowe haha 😜 a może Twoja Maja ma jeszcze inną, nieokreśloną przez medycynę pozycję?? 😁 A może one są dwie?? 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja przez całą ciążę bym nie była badana ginekologicznie gdybym wtedy się nie wystraszyła że szyjka mi się skraca. Teraz już kuje mnie 4 dzień ale wiem, że jak pójdę w poniedziałek do położnej to ona powie, że to normalne i mnie nie zbadają. W Polsce to standart, że badają a tutaj standardem jest brak badania i spotkań z lekarzem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To masakra, że w Anglii są tylko położne do których chodzi się w ciąży 😮
Aga, musimy wymyślić plan jak sobie pójdą, bo będą podsłuchiwać oczami 😁


No prawda konfidentki wredne 😁

hehe widze że humor wam się poprawił, Mini Ty się tu nigdzie nie szykuj, czekaj na grudzien z nami, jeszcze zimy nie ma a Ty już rodzić możesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
To masakra, że w Anglii są tylko położne do których chodzi się w ciąży 😮
Aga, musimy wymyślić plan jak sobie pójdą, bo będą podsłuchiwać oczami 😁


No prawda konfidentki wredne 😁

hehe widze że humor wam się poprawił, Mini Ty się tu nigdzie nie szykuj, czekaj na grudzien z nami, jeszcze zimy nie ma a Ty już rodzić możesz


Nie gadam z wami bo wy jesteście konfidentki i próbujecie mnie powstrzymać przed porodem 🤪 😜


Banda konfidentek 🤪 🤪 Na pewno już Ciebie podpierdoliły do Pani. Ale ona trzyma ze mną, także się nie przejmuj 🙂 Ma się te plecy 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 co tu się dzieje... co chcecie knuć...


O Nina miała racje że nas podglądacie 😁

dziewczyny ja mam prośbe, jak mnie złapią pierwsze skurcze i przyjdzie mi w bólu czekac aż bedą takie jak do porodu to prosze Was prowadźcie dalej takie dyskusje, to łagodzi każdy lęk i ból, chociaż w sumie od nadmiaru śmiechu też brzuch boli ale moze dam rade 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
😮 co tu się dzieje... co chcecie knuć...


O Nina miała racje że nas podglądacie 😁

dziewczyny ja mam prośbe, jak mnie złapią pierwsze skurcze i przyjdzie mi w bólu czekac aż bedą takie jak do porodu to prosze Was prowadźcie dalej takie dyskusje, to łagodzi każdy lęk i ból, chociaż w sumie od nadmiaru śmiechu też brzuch boli ale moze dam rade 🤪


hehehe co racja to racja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naylaaa napisał(a):
Ola88 napisał(a):
o nie ja weszłam na chwile zapytac sie kiedy ty do szpitala zapedzasz... a tu takie oszczerstwo w mą strone no nie... 🤢 foch


I jeszcze Pani Aleksandra chce, żebyś ją przepraszała... pfff


o nie Kumo ty przeciwko mnie...
😁 o nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.gtn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=76 słyszałyście o tym? bo ja brałam jak nie mogłam zajśc przed poprzednią ciążą i rzeczywiście troche mi pomagały na nastrój chociaż dalej nie wiem czy to efekt placebo czy kropelek i tak myśle, boje się cholernie teraz porodu i moze się zdecydować znowu na jakieś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):


o nie Kumo ty przeciwko mnie...
😁 o nie

a co chrzest razem robicie??


niee Nina to teściowa mojej córki... ale onasz bedzie miec tesciową jaaa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ej wiecie co mój lekarz tak się uparł że mam jechać dziś,a najpóźniej jutro do szpitala...a może on mi czegoś nie powiedział?? 😮 bo jak ja zaczęłam oponować że w poniedziałek to mi powiedział "do poniedziałku to ty możesz urodzić"...i się uparł że mam dziś,ja że dziś nie dam rady to on najpóźniej jutro 😮


A Ty zamiast go słuchać to tu z nami siedzisz 😮 Może masz rozwarcie 3 cm, a nie jeden?? 😜 Teraz nie wiesz co masz myśleć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
OLa ma focha bo teściowa jej córki ją zdradziła 🤪

a to nie kuma tylko swatka, rodzice małżonków są dla siebie swatami 🙂


u nas sie właśnie mówi kumowie albo swaty naprzemiennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...