Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
🤪 a sie ucieszy 😁 😁 bo ma kare 😜


Ha ha ha ha wariatka dasz sie bzykac całąnoc i na porodówke pojedziesz nad ranem hahahaha



Juz możesz rodzić więc dawaj dziure meżowi i niech penetruje szczelinke całą noc ha ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Ja też bym się bzyknęła z miłą chęcią tylko że mój mąż nie kwapi się do tego a ja go prosić nie będę !!! muszę oddać kompa mężowi więc pewnie wieczorkiem zajrzę buziolki papatki

Moj powiedzial ze od poczatku grudnia bedzie bzykal regularnie he he he, bo teraz to lekarz zabronił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kropeczek napisał(a):
Ja też bym się bzyknęła z miłą chęcią tylko że mój mąż nie kwapi się do tego a ja go prosić nie będę !!! muszę oddać kompa mężowi więc pewnie wieczorkiem zajrzę buziolki papatki

hehe mój się kwapi ale ja taka obolała i z takim dużym brzuchem to się nie pisze... 🤪przez co on rozczarowany
właśnie wróciłam z tesco bo u nas otwarli no i poszłam zoabczyć co to, ludzi w grom, nachodzić się trzeba, niektórzy niekulturalni staną grupą i zablokują przejście a ja z brzuchem się przeciskać musze po kontach, jakbym z mamą nie była to bym ich kultury moment nauczyła, aż by zburaczeli wyszli z tego marketu, ale od tego chodzenia brzuch mnie boli 😞 Zośka ręką lekko coś majstruje ale ja czuje takie jakby lekkie skurcze i starszne parcie na pęcherz a nie mam czym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Kropeczek napisał(a):
Ja też bym się bzyknęła z miłą chęcią tylko że mój mąż nie kwapi się do tego a ja go prosić nie będę !!! muszę oddać kompa mężowi więc pewnie wieczorkiem zajrzę buziolki papatki

hehe mój się kwapi ale ja taka obolała i z takim dużym brzuchem to się nie pisze... 🤪przez co on rozczarowany
właśnie wróciłam z tesco bo u nas otwarli no i poszłam zoabczyć co to, ludzi w grom, nachodzić się trzeba, niektórzy niekulturalni staną grupą i zablokują przejście a ja z brzuchem się przeciskać musze po kontach, jakbym z mamą nie była to bym ich kultury moment nauczyła, aż by zburaczeli wyszli z tego marketu, ale od tego chodzenia brzuch mnie boli 😞 Zośka ręką lekko coś majstruje ale ja czuje takie jakby lekkie skurcze i starszne parcie na pęcherz a nie mam czym


Przecię ludzi zawsze pełno jak nowy market otwierają. Pchaja się kłucą jak bydło. A co do parcia na pęcherz to wina twojej Zoski ha ha ha, to ona ci uciska i masz wrażenie że caly czas chcesz siusiu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):


Przecię ludzi zawsze pełno jak nowy market otwierają. Pchaja się kłucą jak bydło. A co do parcia na pęcherz to wina twojej Zoski ha ha ha, to ona ci uciska i masz wrażenie że caly czas chcesz siusiu 🙂 🙂 🙂

no ale market otwarli w poniedziałek, to kolejki były nieziemskie, a dzisiaj środa już sie nawierzyć powinni
no Zośka mi iście niedzwiedzią przysługę robi, jakby nie miała co uciskać tylko pęcherz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Muszę oddac kompa dziecku mojemu 😞 Bo juz marudzi że to jej kolej teraz. Więc zajrzę puzniej pa 🙂


Gosia, ja dopiero usiadłam i nadrobiłam co napisałyście, a mój mi też kurwa jęczy nad głową 😠 😠 Jestem wściekła, bo zaczęłam się pakować i się wkurwiłam i poszłam po koszule do szpitala, sztuk dwie 😉 I zeszłam trochę, obładowana torbami, bo jeszcze inne rzeczy kupiłam, deszcz leje i przyszłam padnięta i jeszcze na chwilę do kompa kurwa usiąść nie mogę i odpocząć 😠 😠 😠 A jeszcze mam na dziś kupę roboty do zrobienia. Uciekam, bo jestem wściekła 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem na chwilę i też zmykam bo idę z mężem na zajęcia Szkoły Rodzenia. Dzisiaj zajęcia z ginekologiem i pediatrą więc mam nadzieję, że się ciekawych rzeczy dowiem 😉 Olu- też byłabym wściekła bo przecież teraz tym bardziej powinnaś być zbadana by wiadomo było co robić dalej...Czy kwalifikujesz się już do porodu czy nie, a tu ordynator w chu*** leci 😠 Ważne, że masz donoszoną ciążę więc podziałaj coś z mężem i jutro na porodówkę 🙂 My złożyliśmy wniosek do banku o kredyt więc cz€kamy na decyzję i pójdziemy do notariusza 🙂 W przyszłym tygodniu powinno się wszystko wyjaśnić 🙂 Ninka- a Ty odpocznij po tym bieganiu byś za wcześnie nie urodziła bo przecież masz już rozwarcie więc się oszczędzaj choć do 37 tygodnia. Dobrze, że wzięłaś się za pakowanie torby to będziesz spokojniejsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też paskudna pogoda siedzimy cały dzień w domku 😞
Co do kompa to my też mamy dwa jeden stacjonarny męża i mój laptop tylko że stacjonarny chodzi jak żółw i mąż siedzi cały czas na moim 😠 zdążyłam przeczytać co naskrobałyście i już mnie też zgania 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś ale jesteś biedna no ale co zrobić jak mus to mus to chodzi o Wasze bezpieczeństwo. I tak i tak czekałaby Cię cc a więc i tak byś leżała po porodzie dłużej niż po sn. To już końcóweczka Kochana a więc za długo tak nie poleżysz 😉
Ja wypucowałam stół, okno w kuchni bo jest małe reszty nie ruszam bo nam pracownicy właściciela umyli 😁 Poza tym ciągle pada i szybko by były znów brudne a więc robota głupiego. Jedno pranie zrobione teraz piorę ciuszki Alicji 🙂 Podłogi odkurzone jeszcze chodniczki muszę poprać ale za pewne wrzucę je do pralki hi hi 😁 Dzisiaj może jeszcze spakuję torbę i ubiorę pościel do koszyczka bo koszyczek już ubrany stoi 😁 A na następne wolne męża będzie już składać łóżeczko jupiii...!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie zdążyłam skomentować sprawy lekarza u którego była Ola... Masakra 😮 😮 Czyli tak jakby pozostawili ją samą sobie... nie wie czy ma rozwarcie, czy co... I tak mnie dziwi, że nigdy na samolocie nie siedziałaś, jak to przy każdej wizycie sprawdzają 😮

Aga, to kiedy się wybierasz rodzić?? Widzę, że Ci się nie spieszy 😜 Bo to jest najgorsze, jak każą jechać jak prawie nic się nie dzieje i każą rodzić. Lepiej jak złapią skurcze, na szybkiego do szpitala, wtedy się aż tak o tym nie myśli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Nie zdążyłam skomentować sprawy lekarza u którego była Ola... Masakra 😮 😮 Czyli tak jakby pozostawili ją samą sobie... nie wie czy ma rozwarcie, czy co... I tak mnie dziwi, że nigdy na samolocie nie siedziałaś, jak to przy każdej wizycie sprawdzają 😮

Aga, to kiedy się wybierasz rodzić?? Widzę, że Ci się nie spieszy 😜 Bo to jest najgorsze, jak każą jechać jak prawie nic się nie dzieje i każą rodzić. Lepiej jak złapią skurcze, na szybkiego do szpitala, wtedy się aż tak o tym nie myśli 🙂


No właśnie po co mam tam być jak jeszcze nie rodze! 😠 niech zrobią usg,ktg i do domu a nie. Nie mam czasu na leżenie,a poza tym nie wygodnie się śpi w szpitalu i co chwile budzą...i dają nie dobre jedzenie!


Czyli kiedy się w końcu wybierasz?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Nie zdążyłam skomentować sprawy lekarza u którego była Ola... Masakra 😮 😮 Czyli tak jakby pozostawili ją samą sobie... nie wie czy ma rozwarcie, czy co... I tak mnie dziwi, że nigdy na samolocie nie siedziałaś, jak to przy każdej wizycie sprawdzają 😮

Aga, to kiedy się wybierasz rodzić?? Widzę, że Ci się nie spieszy 😜 Bo to jest najgorsze, jak każą jechać jak prawie nic się nie dzieje i każą rodzić. Lepiej jak złapią skurcze, na szybkiego do szpitala, wtedy się aż tak o tym nie myśli 🙂


No właśnie po co mam tam być jak jeszcze nie rodze! 😠 niech zrobią usg,ktg i do domu a nie. Nie mam czasu na leżenie,a poza tym nie wygodnie się śpi w szpitalu i co chwile budzą...i dają nie dobre jedzenie!


Czyli kiedy się w końcu wybierasz?? 🙂


Na porodówke w grudniu 😁 a jutro niech zrobią te usg,badania i co tam chcą i zdecydują co dalej...


Tak...tak...... 🙂 Jutro Ci będą kazali wybierać dzień na jaki chcesz mieć cesarkę 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...