Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buziaczkaa ja mieszkam w Anglii i tutaj nie ma problemu ze znieczuleniem mało, że za darmo to jeszcze Oni sami dają chętnie żeby im się kobiety nie darły na pokojach 😁 😁 Mrowka1990 śliczne obydwa imiona 😁 Ja tez sobie lubię pospać 😁 Ostatnio jakoś mi przeszło ale jeszcze niedawno chodziłam spać o 3 w nocy i wstawałam nawet o 13:00 🤪 😎 No ja już mam wszystko dla Alusi i dla siebie ale ja musiałam z niektórymi rzeczami się pospieszyć bo sprowadzałam je z Polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Ja raczej nie mam z kim na zakupy chodzić i dlatego się ociągam. Mąż pracuje, a ja tu nikogo nie znam i rodziny żadnej nie mam. Mieszkamy w nieciekawej okolicy ale to było tak na początek i myślę że do końca roku damy radę się przeprowadzić i będzie łatwiej

spopkojnie, przed Toba jeszce 5 tygodni a moze nawet i 7, jak widac na moim przykladzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka1 napisał(a):
buziaczkaa napisał(a):
JEDNO O CO WAS PROSZE - ŚPIJCIE 😁

chyba Twoja mala daje Ci niezle popalic skoro nas tak ostrzegasz 🙂 wyrosnie z tego 😉

eh nie.. jak by dawała tak strasznie w dupe to bym tu nie siedziala. Noce przesypia juz. Kolek nie miala i nie ma. 🙂 ale wiem jak bardzo na poczatku snu mi brakowalo !! zobaczysz sama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, mam taki problem, byłam dziś kupić prezent dla chrześnicy na urodziny i uderzyłam się rogiem takiego twardego kartonu w brzuch ok 2-3 palce nad brzuchem, aż mam ślad taki jak grube zadrapanie w tym miejscu. Mąż mówi że wyolbrzymiam ale w tym miejscu mnie teraz kłuje, a jak nacisnę to boli, czy mogłam coś zrobić dziecku? boję się o to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz co buziaczka, moze to dlatego ze u mnie sie to troche ciagnie i to wyczekiwanie mnie straasznie meczy ale zdaje sobie z tego sprawe ze jak juz mala bedzie to zapomne o tym jak ja wyczekiwalam i zapewne nieraz powiem jak to dobrze bylo jak byla w brzuszku bo tylko ja czulam ale obowiazkiow zadnych, takze ja wszystko rozumiem ale teraz boje sie ze cos bedzie nie tak i chce nawet nie przesypiac nocy byleby sie juz urodzila cala i zdrowa. Mam nadzieje ze zrozumiale napisalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Wiecie, mam taki problem, byłam dziś kupić prezent dla chrześnicy na urodziny i uderzyłam się rogiem takiego twardego kartonu w brzuch ok 2-3 palce nad brzuchem, aż mam ślad taki jak grube zadrapanie w tym miejscu. Mąż mówi że wyolbrzymiam ale w tym miejscu mnie teraz kłuje, a jak nacisnę to boli, czy mogłam coś zrobić dziecku? boję się o to 😞


nie boj sie, wbrew pozorom dziecku tak latwo krzywdy nie zrobisz, predzej sobie, ja tez mialam ogromnego siniaka na brzuchu kilka miesiecy temu i nic malej nie bylo a to co czujesz to poprostu ciebie boli, takze spopkojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak jak któraś przenosi ciąże to nie myśli o tym niewyspaniu tylko już chce rodzić bo termin to termin hi hi 😉 Także rozumiem Cie Iwonka 😉 Grudniowa Iwonka myślę, że wszystko jest oki tylko po prostu skóra teraz już jest tak napięta na brzuszku, że wszystko odczuwamy bardziej 😉 Dzidziusia chroni duuużo rzecz, przede wszystkmi wody płodowe a więc bądź spokojna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Ja w 12 tyg ciąży miałam wypadek samochodowy z mężem taki że samochód na złom i bez pasów na tylnim siedzeniu spałam i wtedy miałam stracha i od tamtej pory starałam się uważać a teraz to... więc się bałam, ale pewnie masz rację, wyolbrzymiam, dzięki

cale szczescie ze bylas na tylnim siedzeniu i to w okresie najgorszym, mialas bardzo duzo szczescia, teraz rozumiem Twoją nadwrażliwość i lepiej dmuchac na zimne ale glowa do gory, co nas nie zabije to nas wzmocni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Wiecie, mam taki problem, byłam dziś kupić prezent dla chrześnicy na urodziny i uderzyłam się rogiem takiego twardego kartonu w brzuch ok 2-3 palce nad brzuchem, aż mam ślad taki jak grube zadrapanie w tym miejscu. Mąż mówi że wyolbrzymiam ale w tym miejscu mnie teraz kłuje, a jak nacisnę to boli, czy mogłam coś zrobić dziecku? boję się o to 😞


nie martw sie... kolezance drzwo od szafy rogiem uderzyły w brzuch...na usg dziecka widac nie bylo..tak sie schowalo... bała sie ale wszystko ok 🙂 dzidzius jest tam bezpieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...