Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aduś napisał(a):

jak po tych 11 godz. przewieźli mnie na salę to dostałam dzbanek herbaty miętowej i musiałam wypić a na obiad tego dnia kleik...zdążyłam zjeść a po tym stwierdzili,że coś nie tak,usg i przez 4 dni same kroplówki 😮 🤢,na 5 dzień dostałam kleik na śniadanie,na obiad ryż a na kolację wkońcu chleb 🤪

o ludzie masakra, toż to przekręcić się można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aga ale masz kochaną i mądrą córcię 🙂
Ja po badaniu plamiłam 3 dni i mnie brzuch jak na okres bolał...lekarz na obchodzie mówił,że to normalne.

a co do Oskarka to naprawdę nie mam z kim go zostawić 🤨,popołudniu mąż po pracy ale od rana problem,bo wszyscy pracują,na rodzinę liczyć nie mogę a sąsiadki tez nie,bo my tu dopiero od lutego mieszkamy,nikomu bym nie powierzyła synka 😞
obym zaczęła rodzić w środę popołudniu to akurat...albo DZIŚ 😁 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
a mnie zaczyna w dole kłuć... po wczorajszym badaniu plamiłam jasną krwią a poza tym brzuch mi się wydaje taki miękki jakby pusty...mała też coś leniwa 😞 🤨

to chyba nie jest normalne?? idź do tego szpitala niech Cie zbadają zeby nic złego się nie działo


Jak narazie musze czekać na męża. a plamiłam bo mam brzydką nadżerke,ale krew była taka jasna... mała jest leniwa dziś że szok ani mandarynki ani chruściki jej nie ruszają 🤨

oby ten mąż szybko się pojawił i wszystko było ok, ja bym zawału dostała jakbym plamienia dostała mimo ze to juz na poród czas prawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
pierwszy raz miałam dzisiaj w nocy 3 skurcze bolesne co 20 min ale przeszły...;/


ja się boje 🤢


na małą to wpływa... i sie boi.. nie rusza napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://img266.imageshack.us/i/dsci0057g.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/895/dsci0057g.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://img163.imageshack.us/i/dsci0058h.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7510/dsci0058h.jpg[/IMG][/URL]


macie 😜 😮 patrzcie co ja musze dzwigac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamcie 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie też pogoda do dupy.
Ola to szykuj sie kochana do porodu 😉
Aga a Ty dziś biedulko do szpitala idziesz?????? Ale może Cie nie bedą trzymać, przebadają i do domu puszczą.
A ja dzis wyruszam na poszukiwania taniego banku, udalo mi się przekonać Tomka na mieszkanie z TBS od Zieleni Miejskiej 🤪 🤪 🤪, Są o wiele tańsze niż mieszkanie spółdzielcze albo miwszkania z prywatnych bloków. Więc spadam się szykować.
Pózniej zajrzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gonia88811 napisał(a):
Dzień dobry mamcie 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie też pogoda do dupy.
Ola to szykuj sie kochana do porodu 😉
Aga a Ty dziś biedulko do szpitala idziesz?????? Ale może Cie nie bedą trzymać, przebadają i do domu puszczą.
A ja dzis wyruszam na poszukiwania taniego banku, udalo mi się przekonać Tomka na mieszkanie z TBS od Zieleni Miejskiej 🤪 🤪 🤪, Są o wiele tańsze niż mieszkanie spółdzielcze albo miwszkania z prywatnych bloków. Więc spadam się szykować.
Pózniej zajrzę 😉


czemu mam sie szykować do porodu hahaha??:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
[URL=http://img266.imageshack.us/i/dsci0057g.jpg/][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/895/dsci0057g.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://img163.imageshack.us/i/dsci0058h.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7510/dsci0058h.jpg[/IMG][/URL]


macie 😜 😮 patrzcie co ja musze dzwigac 😁[/quote


O jaaaaaaaaaaaaa 🤪 🤪 🤪 🤪 jaki duży bunio 🤪. Masz co dzwigać 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Dzień dobry mamcie 🙂 🙂 🙂 🙂
U mnie też pogoda do dupy.
Ola to szykuj sie kochana do porodu 😉
Aga a Ty dziś biedulko do szpitala idziesz?????? Ale może Cie nie bedą trzymać, przebadają i do domu puszczą.
A ja dzis wyruszam na poszukiwania taniego banku, udalo mi się przekonać Tomka na mieszkanie z TBS od Zieleni Miejskiej 🤪 🤪 🤪, Są o wiele tańsze niż mieszkanie spółdzielcze albo miwszkania z prywatnych bloków. Więc spadam się szykować.
Pózniej zajrzę 😉


czemu mam sie szykować do porodu hahaha??:P

No jak to czemu ???????????? Masz 38 tydzień na karku 🤪 I skurcze , więc na porodówe i malucha wypuszczaj już z tego brzucha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
tylko 3 miałam w nocy... i ucichło......

Ola ale 3 i to w dodatku jeden za drubim i bolały 🤪 Ha ha ha niedługo już urodzisz małą Alicje 😉
Aga jak poczułaś zimne pod prysznicem to mogły być wody. A jak wkładeczkę masz suchą to może wszystkie Ci odeszły. Oby nie.
Dobra spadam bo Tomek się rozmysli i znow bede go urabiala. A urobiłam go w nocy wczoraj , takim sexikiem delikatnym ha ha ha ha. Wszystko można z facetem załatwić przez łóżko ha ha ha ha . Głupi Ci faceci są nie ????????? Ale my korzystamy 🤪 🤪 🤪 🤪
Agunia nie denerwuj się , wszystko będzie dobrze - musi być dobrze !!!
Pa lece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie mój brzuch

tu dzień przed porodem Oskarka
[URL=http://img261.imageshack.us/i/070420093471.jpg/][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/9659/070420093471.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a to dzisiejsze,tylko nie chce wyjść normalnie

[URL=http://img195.imageshack.us/i/p1040073e.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2631/p1040073e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny zaraz bede wymiotować ale się źle czuje, palców zginać nie moge xza bardzo, jakby mi ktoś je poutłukał tak spuchły i ciagle do toalety musze a nie mam czym, chyba ide spać, torba dalej nie spakowana wsunełam ją pod fotel bo mnie drażni jej widok, to chyba jakaś paranoja przedporodowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...