Chwili mnie nie było, a i tak muszę nadrabiać. Dziewczyny, ja jestem nie do życia 😞 Już nie mogę sama ze sobą wytrzymać! 😞 Ryczę bez powodu, wszyscy mnie denerwują i jestem na maxa przygnębiona 😞 No i mam wszystkiego dość 😞
Te hormony... Raz jesteśmy wesołe jak nigdy a raz bez powodu ryczymy, ale nas ta natura obdarzyła 😞 Może zaraz Ci się wszystko odwróci, tego życzę.
Chwili mnie nie było, a i tak muszę nadrabiać. Dziewczyny, ja jestem nie do życia 😞 Już nie mogę sama ze sobą wytrzymać! 😞 Ryczę bez powodu, wszyscy mnie denerwują i jestem na maxa przygnębiona 😞 No i mam wszystkiego dość 😞
hormony kochana...
święta prawda, ja też mam takie dni że rycze bez powodu ale mam głupawe bez powodu, najlepiej jak przedwczoraj sie rozpłakałam do męża ze on niechce być przy porodzie, ze ja to czuje, on mnie bidny pocieszał a za 5 minut chodziłam i się wyśmiewałam z niego jak się myje naczynia, hormony dają czadu
Ten miesiąc to zdecydowanie dla mnie najgorszy ze wszystkich... Rozumiem te pierwsze miesiące, ale ósmy?? Wcześniej nic mi nie było, może parę dni miałam takich, a tak to wesoła byłam i bez humorów, a teraz to masakra 😉 Z niczego się nie cieszę.... eh....
Ten miesiąc to zdecydowanie dla mnie najgorszy ze wszystkich... Rozumiem te pierwsze miesiące, ale ósmy?? Wcześniej nic mi nie było, może parę dni miałam takich, a tak to wesoła byłam i bez humorów, a teraz to masakra 😉 Z niczego się nie cieszę.... eh....
to juz praktycznie 9 sie zaczyna, organizm się przygotowuje do porodu, hormony szaleją do tego stres związany z przyszłym porodem, więc zmiennośc humorów to i tak nic przy takim obciązeniu
Mi to hormony złości wywołują, rzadko mam dołka albo głupawke, ale za to wkurzam się na coś ciągle, mąż ma wtedy przesrane... Często powtarza, że ma nadzieję że jak urodzę to mi to minie 😉
Marta, pytałaś o łóżeczko, tu masz linka : http://www.klups-gostyn.pl/lozeczka2a.html
Bartek II . Mi ogólnie się nie podoba, ale muszę być praktyczna, bo tylko z tego można tapczan zrobić, więc mi posłuży na dłużej. Cena z szufladą to 350 zł. Plus materac ok. 140 zł.
Ale żal mi dupę ściskał jak patrzyłam na te piękne łóżeczka z obrazkami 😞
ja tez mam wrazenie ze mi hormony buzuja i mam wrazenie ze z mezem sie nie dogaduje... oddalmy siee.. 😮
Oj Ola, nic nie mów.... U mnie też jest co chwila kłótnia 😞 Nie martw się, po urodzeniu dziecka też przyjdzie kryzys, który trzeba będzie przetrwać 😘 Małe to pocieszanie, ale tak to jest.
ja tez mam wrazenie ze mi hormony buzuja i mam wrazenie ze z mezem sie nie dogaduje... oddalmy siee.. 😮
ja też mam wrażenie ze jakoś gorzej nam się układa, ale cały czas zakładam ze to przez to że nie ma dla mnie czasu i tak sobie bede dalej tłumaczyć bo jak za dużo do mnie dotrze to sama ze sobą nie wytrzymam 🤪
ja tez mam wrazenie ze mi hormony buzuja i mam wrazenie ze z mezem sie nie dogaduje... oddalmy siee.. 😮
My to małżeństwo krótkie stażem bardzo, ale znamy się jak łyse konie i nie potrafimy się długo kłócić. Fochy, złości itp. ale i tak zaraz przytulasek bo bez siebie to my już żyć nie potrafimy. Przyznam, że mi teraz też różne głupie rzeczy do głowy przychodzą, jakieś wątpliwości itp. ale to chwilowe, a jak urodzę to będzie już normalnie, tak czuję. W końcu ja praktycznie to żadnych dolegliwości ciążowych do tej pory nie miałam, albo bardzo rzadko, to teraz hormony dają mi popalić, żeby nadrobić. U ciebie też tak jest.
mi maz powiedzial jak sie go zapytałam co dla niego najwazniejsze jest to powiedział że ala sie tylko dla niego liczy i ona jest najważniejsz ateraz... 😮 a ja mnie pies jebał... 🤢🤨😞
Te hormony dają nam się we znaki w różnych kwestiach, ale my silne jesteśmy i damy radę. Pomyślcie co by było jakby naszych facetów tak to dopadło, przecież oni by psychicznie nie dali rady, nie bez powodu nas tym natura obdarzyła 😉
mi maz powiedzial jak sie go zapytałam co dla niego najwazniejsze jest to powiedział że ala sie tylko dla niego liczy i ona jest najważniejsz ateraz... 😮 a ja mnie pies jebał... 🤢🤨😞
to chyba standardowe podejście facetów mój też ciągle Zosia Zosia więc mu kiedyś focha puściłam ze ja to co niby gorsza, że traktuje mnie tylko jak jakiś inkubator i od tamtej pory uważa jak się wysławia i zwykle mówi "dwie moje najważniejsze na świecie kobietki" 🙃
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
Mrowka1990
Te hormony... Raz jesteśmy wesołe jak nigdy a raz bez powodu ryczymy, ale nas ta natura obdarzyła 😞 Może zaraz Ci się wszystko odwróci, tego życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
święta prawda, ja też mam takie dni że rycze bez powodu ale mam głupawe bez powodu, najlepiej jak przedwczoraj sie rozpłakałam do męża ze on niechce być przy porodzie, ze ja to czuje, on mnie bidny pocieszał a za 5 minut chodziłam i się wyśmiewałam z niego jak się myje naczynia, hormony dają czadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
naylaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
naylaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
to juz praktycznie 9 sie zaczyna, organizm się przygotowuje do porodu, hormony szaleją do tego stres związany z przyszłym porodem, więc zmiennośc humorów to i tak nic przy takim obciązeniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mrowka1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
naylaaa
Bartek II . Mi ogólnie się nie podoba, ale muszę być praktyczna, bo tylko z tego można tapczan zrobić, więc mi posłuży na dłużej. Cena z szufladą to 350 zł. Plus materac ok. 140 zł.
Ale żal mi dupę ściskał jak patrzyłam na te piękne łóżeczka z obrazkami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
naylaaa
Oj Ola, nic nie mów.... U mnie też jest co chwila kłótnia 😞 Nie martw się, po urodzeniu dziecka też przyjdzie kryzys, który trzeba będzie przetrwać 😘 Małe to pocieszanie, ale tak to jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
ja też mam wrażenie ze jakoś gorzej nam się układa, ale cały czas zakładam ze to przez to że nie ma dla mnie czasu i tak sobie bede dalej tłumaczyć bo jak za dużo do mnie dotrze to sama ze sobą nie wytrzymam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mrowka1990
My to małżeństwo krótkie stażem bardzo, ale znamy się jak łyse konie i nie potrafimy się długo kłócić. Fochy, złości itp. ale i tak zaraz przytulasek bo bez siebie to my już żyć nie potrafimy. Przyznam, że mi teraz też różne głupie rzeczy do głowy przychodzą, jakieś wątpliwości itp. ale to chwilowe, a jak urodzę to będzie już normalnie, tak czuję. W końcu ja praktycznie to żadnych dolegliwości ciążowych do tej pory nie miałam, albo bardzo rzadko, to teraz hormony dają mi popalić, żeby nadrobić. U ciebie też tak jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
kiedypowiedzial kochanie kocham cie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mrowka1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
o właśnie właśnie, facetom się to wydaje że my to wiemy i nie trzeba, a nam tego bardzo brakuje szczególnie w ciązy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
aga_ta
to chyba standardowe podejście facetów mój też ciągle Zosia Zosia więc mu kiedyś focha puściłam ze ja to co niby gorsza, że traktuje mnie tylko jak jakiś inkubator i od tamtej pory uważa jak się wysławia i zwykle mówi "dwie moje najważniejsze na świecie kobietki" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach