Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
Mini23 napisał(a):
A wiecie czemu na was seks nie działą 🤪 bo musicie się bardziej zaangażować we wkład z ołówka 😁 🤪
Ja jak wypiłam soczek,i się wykochałam to już krótko po zaczęłam się źle czuć i skurcze miałam co 5-7 minut 😁 jeszcze z Pigi pisałam na gg a ona nie możliwe początkowe skurcze co tyle,ale one później się rozkręcały ten sam czas ale coraz bardziej bolesne... 😁 🤪


tylko, ze" pierwiastki" rodza jednak nie tak szybko, jak kobiety, ktore juz rodzily. 😮


Tu się nie zgodzę . Nie ma reguły.


reguly niby nie ma, ale jest wiekszy rachunek prawdopodobienstwa.


ja pierwszą córke szybciej urodziłam niż drugą i mniej się męczyłam mimo wewnętrznego cewnika dj,i obolałej nerki...


mozesz byc tym odstepstwem od reguly.
ja pierwsze dziecko dziecko rodzilam pod kroplowkami, na wywolanie boli, a drugie - ciach, trach i po wszystkim.
wiekszosc moich znajomych miala dokladnie tal jak ja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini, dziewczynki są bardzo podobne, takie dwie królewny 🙂 A Ty to istna matka Polka jesteś, szybko urodziłaś, tylko jeden szew, teraz już śmigasz jak wcześniej, normalnie stworzona do rodzenia dzieci jesteś 🙂 🙂 😉 😉 😉

Nina, ja wybieram truskawkowe Piccolo, tylko nie wiem jak Ty mi je wyślesz, Odra się raczej cofać nie zacznie 😁 😁 😁 😁

Mart ja bym z chęcią tą torbę do szpitala zabrała ze sobę, ale ja jej jeszcze spakowanej nie mam 😞 😞 😞 W necie dla siebie rzeczy też zamówiłam i też nadal nie doszły więc muszę czekać 😞 😞 😞

Dobra, znikam do tego szpitala, potem zajrzę i dam znać co i jak, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Gosia za opłate użycze mojego wkłada 😁 🤪


Ha ha ha ha, Aga ale twój wkład do mnie przyjedzie oki??????? A jeszcze podaj cene bo nie wiem mnie stac, bo to jednak taki wywoływacz porodu to skarb 🤪 🤪 🤪
A moze pomyslcie o załozeniu własnej firmy- mysle ze sporo byscie zarobili ha ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Gosia za opłate użycze mojego wkłada 😁 🤪


Ha ha ha ha, Aga ale twój wkład do mnie przyjedzie oki??????? A jeszcze podaj cene bo nie wiem mnie stac, bo to jednak taki wywoływacz porodu to skarb 🤪 🤪 🤪
A moze pomyslcie o załozeniu własnej firmy- mysle ze sporo byscie zarobili ha ha ha ha ha [/quo

ale zostane udziałowcem?? 🤪 🤪 i logo "ruchacz wywoływacz" 🤪


Ha ha ha ha RUCHACZ-WYWOŁYWACZ, już sobie wyobrażam te długie kolejki i kłucące się brzuchy który pierwszy wlezie ha ha ha. A ty jeszcze byś podawała w plastikowych kubeczkach soczek 🤪
Ale kasa by szła do twojej kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mnie nerwy ponoszą a przez te hormony oszaleje!!! 🤨
Dzisiaj kupił mi mąż prezent na Mikołajki i wszystko byłoby dobrze gdyby nie fakt, że umówiliśmy się na drobnostkę a on kupił mi perfumy i kosmetyczkę, a ja mu raptem bluzkę za 20 zł. Tłumaczyłam mu ostatnio w sklepie do czego ma mi służyć kosmetyczka czyli tylko do kredki podkładu i maskary to on kupił dużą (niby tłumaczy że sobie do szpitala włożę pastę żel i takie tam)- krew mnie zalewa! 😠 Dokładnie mu pokazywałam jaką potrzebuje bo jest od razu z lusterkiem to on musiał kupić inną. Powinnam się cieszyć ale jestem zła i kropka. On się na mnie zdenerwował, że ja tak zareagowałam i że jak mi ma coś kupować jak zawsze coś jest nie tak. No to ja do niego, że prezent za ponad 100 zł mieliśmy sobie kupić na święta a nie na Mikołajki. Eh pewnie gadam od rzeczy ale taka dziwna sytuacja. Wiem, ze powinnam inaczej zareagować a z drugiej strony on powinien umieć mnie słuchać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do Was 🙂 Leżałam na kanapie bo na nic nie mam siły 🤨 Muszę się zabrać za zupkę bo chodzi za mną ogórkowa mniam mniam i muszę w końcu ugotować bo mi język w dupę wpadnie 😁 🤪 🙃 Kurcze jakbym teraz zaczęła rodzić to nie miałam bym siły chyba wyprzeć Małej taka jestem zmęczona sama nie wiem czym 🤨 A jutro mam fryzjera 😎 😎 😜 😜 😜 😜 🙃 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jutro Cię nie poznamy Cycolina 😉
Tak Ci się wydaje, że nie miałabyś siły, a podczas porodu działają hormony 🙂

Marta... widzisz, jak to facet, chciał dobrze, a wyszło jak zwykle. A nie możesz w sklepie wymienić na ta która chciałaś?? A hormony, to fakt... 😉 Szaleją Ci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ty mnie posłuchaj i szykuj się na poród 😉. Po jutrzejszej wizycie u fryzjera to się lepiej poczujesz ha ha ha . Czekamy na zdjęcie nowej fryzury 😉
Martuś nie złość się na męża, chciał Ci zrobic niespodziankę. Na pewno był pewny że się ucieszysz.
My z Tomkiem nie kupujemy sobie prezentów na Mikołajki bo kasy mało. I nie wiem jak będzie z gwiazdką w tym roku. Bo mnóstwo wydatków i ja juz zaczęłam odkładać każdy luzny grosz na mieszkanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupił ją w Rossmannie więc chyba się nie da wymienić, zresztą ta może być ale ona taka bardziej podróżna a mi chodziło o podręczną którą mogę do torebki włożyć- zresztą u mnie najważniejsze są trzy rzecz- podkład, kredka i maskara 😁 Zaraz idę dobie kupić tą, którą chciałam i będę miała dwie. A perfumy powiedziałam, że będą pod choinkę- przecież prezent muszę jeszcze małej kupić a to też kosztuje. Ja już nic nie chcę choć lubię niespodzianki no ale Rafi jak zwykle popsuł wszystko. Eh normalnie za brak myślenia ze strony męża to bym go udusiła !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno się Wam pokażę 😁 Martusia biedny ten Twój mąż chciał tak dobrze, rozpieszcza Cie a Ty jeszcze krzyczysz na niego oj Ty nie dobra !! 😁 To na pewno był wybuch hormonów bo normalnie żadna z Nas by nie była zła na męża za taki drogi prezent 😉 Ja na pewno nie ha ha ha 😁 Gosiu do jutra muszę wytrzymać bo chce się doczekać tego fryzjera 😁 Ta Ola fryzjerka mówi, że kiedyś miała też klientkę w 9 miesiącu ciąży i dwie godziny po wizycie u niej zaczęła rodzić hahahaha 🤪 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta trzy głębokie wdechy !!!
My sobie robimy albo i nie robimy prezenty nawet o tym nie myślałam, dzisiaj mu jakieś skarpetki kupiłam na wyprubowanie, jakieś sportowe ale cieple, 8 zł za pare, wiec mają być dobre
Mini ten soczek to z czerwony6ch grejfrutów?? bo ni huhu nie działa, to jakaś ściema jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A szkoda gadać- idę zaparzyć melisę i do sklepu sobie coś kupić na poprawę humoru. Tą kosmetyczkę też kupię bo jak to się mówi- umiesz liczyć licz na siebie! 😉 Czuję, że chyba szybciej na porodówkę odjadę bo jakaś płaczliwa jestem i wszystko mnie wku**** Masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
A szkoda gadać- idę zaparzyć melisę i do sklepu sobie coś kupić na poprawę humoru. Tą kosmetyczkę też kupię bo jak to się mówi- umiesz liczyć licz na siebie! 😉 Czuję, że chyba szybciej na porodówkę odjadę bo jakaś płaczliwa jestem i wszystko mnie wku**** Masakra 😠

ja dzisiaj 2 razy próbowałam wysiąść z auta mając zapięte pasy i tak sie o to wkurzyłam na męża, nie wiem czemu bo to moja wina :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
A mi chyba czop wypadł 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🥴 🥴 🥴 Ale ten bezbarwny 🤪 🥴 🥴 🥴

Ale to i tak nic nie znaczy, bo może odejść i dwa tygodnie przed porodem, jak i parę godzin 😜



Mhhhh Ninka mi wczoraj coś takiego wypadło bezbarwnego i nic, ale tak jak napisałas że czop może wypaś tuz przed porodem ale i tydzien - dwa przed porodem 😠

ADUŚmiło że wreszcie Was wypuścili do domku 🤪 🤪. Wracaj do formy szybciutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski jak bezbarwny to niestety dużo przed porodem. Chyba Agatka mówiła, że lekarz tłumaczył, że jak czysty do długo przed porodem a jak krwisty to krótko przed. U mnie nic nie wyślizguję się z pipi, ale może być tak jak u Mini, że w szpitalu wyciągali 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...