Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://img835.imageshack.us/i/trrrrrrrrtrrrrrrrrrrrr.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/21/trrrrrrrrtrrrrrrrrrrrr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
I jeszcze jedno. Jak ja by chciała aby ona już lezała grzecznie w łóżeczku oj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łóżeczko piękne !!!!!!!!!! Takie delikatne kolorki i widać, że dla dziewczynki 😁 😁 Ja też mam na razie włożoną podusie później wyjmę 🙂 Mi już te bóle w podbrzuszu przeszły niby bym chciała już urodzić, ale to dopiero 37 tydzień i wole jeszcze trochę ponosić Alusie w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
śliczne łóżeczko
Kasia jedź do Irlandi po konika, bo właśnie mówili w wiaodmościach ze tam za grosze można kupić, bo się ludzie pozbywają bo za drogie dla nich są, a u nas w Polsce jest jeszcze cena na nie, może się dorobisz 🤪


Chciałabym konika 🙂 Jednego w domu już mam- męża ale to nie to co prawdziwy ogier ha ha ha 😁 😁 😁 Gosiu czekam na Ciebie i wpuszczę Cie przed siebie bo wiem, że będę ostatnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
śliczne łóżeczko
Kasia jedź do Irlandi po konika, bo właśnie mówili w wiaodmościach ze tam za grosze można kupić, bo się ludzie pozbywają bo za drogie dla nich są, a u nas w Polsce jest jeszcze cena na nie, może się dorobisz 🤪


Chciałabym konika 🙂 Jednego w domu już mam- męża ale to nie to co prawdziwy ogier ha ha ha 😁 😁 😁 Gosiu czekam na Ciebie i wpuszczę Cie przed siebie bo wiem, że będę ostatnia 😁


Biedne te konie , ja uwielbiem zwierzeta. A ludzi którzy wyrzucają na ulice zwierzaki to bym podusiła własnymi rękami .
Kasia a wiesz zes pierwi moga byc ostatni, a ostani moga byc pierwsi 😉
Moja mała się obudziła i szaleje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tylko na chwile wpadlam 🙂 Gosiu łóżeczko BOSKIE!!! Ja jeszcze nie ubrałam pościeli w moim ale teraz sie juz nad tym zastanawiam w chyba w sobote jak sprzatne to to zrobie 🙂 Agata śliczne te Twoje dzieła 🙂 no ja ide sie zaraz wykapac i poleniuchuje sobie w wyrku 😁 Życze Wam milej i ciepłej nocki bo taki wiatr silny wieje teraz u mnie, że szok! Do jutra grubaski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
śliczne łóżeczko
Kasia jedź do Irlandi po konika, bo właśnie mówili w wiaodmościach ze tam za grosze można kupić, bo się ludzie pozbywają bo za drogie dla nich są, a u nas w Polsce jest jeszcze cena na nie, może się dorobisz 🤪


Chciałabym konika 🙂 Jednego w domu już mam- męża ale to nie to co prawdziwy ogier ha ha ha 😁 😁 😁 Gosiu czekam na Ciebie i wpuszczę Cie przed siebie bo wiem, że będę ostatnia 😁

hehe ciekawe co mój konik dzisiaj myśli... 🙂 ale już mówi ze ja pójde spać sama a on mecz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
hej ja tylko na chwile wpadlam 🙂 Gosiu łóżeczko BOSKIE!!! Ja jeszcze nie ubrałam pościeli w moim ale teraz sie juz nad tym zastanawiam w chyba w sobote jak sprzatne to to zrobie 🙂 Agata śliczne te Twoje dzieła 🙂 no ja ide sie zaraz wykapac i poleniuchuje sobie w wyrku 😁 Życze Wam milej i ciepłej nocki bo taki wiatr silny wieje teraz u mnie, że szok! Do jutra grubaski 😉

Sylwia Ty leniuchu 🤪 🤪 🤪 Ja łóżeczko nakryłam prześcieradłem 🤪 aby sie nie kurzyło 😉. Już nie mogłam się doczekać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia ojejku hemoroidy to coś okropnego i strasznie nie higienicznego 🤨 Sama nie mam ale boję czy nie wyjdą przy wysiłku podczas porodu. Mojej mamie tak wyszły po porodzie 🤨 Gosiu teraz to powiem Ci, że jestem już nie pewna która z Nas odjedzie jako kolejna. Bo czujemy się wszystkie mniej więcej tak samo. I nie obstawiam kto będzie następny bo na prawdę nie wiem 🤨 Myślę, że teraz będziemy rodzić mniej więcej w swoich terminach ale kto to tak na prawdę wie. Ja też swoje łóżeczko nakryłam narzutą na łóżko żeby się nie kurzyło no i sicha psa żeby nie fruwała po pościeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Kasiu ból jest STRASZNY tylko płacze i płacze położna mówiła, że w czasie porodu to się na pewno powiększą nie wiem jak ja to wytrzymam jutro mam wizytę może gin mi coś poradzi ...

bóle nieregularne mogą zwiastować jutro pobyt na porodówce, ja tez mam ogólnie problem z hemoroidami, ale powiem Ci że zaleczyłam je przed ciążą chińską maścią i jak narazie nie dokuczają ale tez się boję co będzie po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak przy wysiłku niestety wysuną się jeszcze bardziej. Najważniejsze tylko, żeby nie popękały i żeby do krwotoku nie doszło 🤨 Powinnaś sobie pomyśleć kiedyś o ich usunięciu bo po co się męczyć bo wiadomo one co jakiś czas dają o sobie znać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka jak już bedziesz po porodzie i przestaniesz karmić piersią polecam http://img684.imageshack.us/img684/1743/muskwww.jpg mi ją mama kupiła bo u nas w rodzinie to powszechne schorzenie, ja na antykach się nabawiłam i naprawde pomogła mi nieziemsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Bagira napisał(a):
Gratulacje jeszcze raz Aga !!!
Tez po porodzie byłam taka zachwycona swoim mężem az watek o wspaniałych tatusiach chciałam zakładać 🤪
Wracajcie szybko do formy.


No ja o 7:29 urodziłam a o 11 byłam już po prysznicu i makijażu 😁 Dziękuje za życzenia 🙂

no to Mini wszystkie Ci zazdrościmy, hehe na nas ani seksik ani soczek nie działa 🙂
mi niedobrze zaraz sie pozygam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...