Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🤪
Ninka jestes następna na bank 🤪 Mini też sie podobnie czuła przed porodem , wię na pewno się nie zatrułas ha ha ha . Będziesz rodziła 🤪 🤪 🤪
Ja w nocy śniłam że odszedł mi czop sluzowy i dzwonilam do swojej położnej a ona powiedziała ze zaczęło się 🤪, kazała wziąść prysznic i do szpitala jechać. Ale szkoda ze to tylko sen 😞 😞 😞
Kiedy ja urodzę ??????????????
Aga Mini czyżby twój mały skarb zamienił dzień na noc 😉 Oby nie ha ha ha .
U mnie dziś też pogoda śnieżna ,ale w miarę ciepło jest 😉
Miłego dzionka 😘
PS a tak w ogóle to teraz chyba taka cisza juz tu będzie , bo jedne mają już dzieci a drugie zle się czują przed porodem.
Obym nie była ostatnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, mam prosbe, jako, ze my nie mamy jeszcze rozlozonego lozeczka, a szukam komody, moglybyscie mi napisac jaka wysokosc ma lozeczko?? ja mam klups radek II, ale nie wiem czy to ma znaczenie, bo chyba powinno byc jakies standardowe 🙂. a drugie pytanie, czy lozeczko sklada sie szybko, to moj Maz sie zastanawiał 😉. dzieki z gory za pomoc, bo jakos nie moge znalezc na necie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Dziewczyny, mam prosbe, jako, ze my nie mamy jeszcze rozlozonego lozeczka, a szukam komody, moglybyscie mi napisac jaka wysokosc ma lozeczko?? ja mam klups radek II, ale nie wiem czy to ma znaczenie, bo chyba powinno byc jakies standardowe 🙂. a drugie pytanie, czy lozeczko sklada sie szybko, to moj Maz sie zastanawiał 😉. dzieki z gory za pomoc, bo jakos nie moge znalezc na necie


Aga nie mam pojęcia jaką wysokość ma moje łóżeczko????I nie mam czym zmierzyć 😞
An mój Tomek składał je ok.30 min. Więc nie długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Dziewczyny, mam prosbe, jako, ze my nie mamy jeszcze rozlozonego lozeczka, a szukam komody, moglybyscie mi napisac jaka wysokosc ma lozeczko?? ja mam klups radek II, ale nie wiem czy to ma znaczenie, bo chyba powinno byc jakies standardowe 🙂. a drugie pytanie, czy lozeczko sklada sie szybko, to moj Maz sie zastanawiał 😉. dzieki z gory za pomoc, bo jakos nie moge znalezc na necie


Niestety ja ci nie pomogę, też nie mam jeszcze rozłożonego łóżeczka, jeszcze nawet nie zamówione, ale w poniedziałek zamawiam razem z wózkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga łóżeczko ma wysokość z boku około 82 cm a szcyt z reguły jest wyższy ja mam akurat 89 cm łóżeczko składa się bardzo łatwo napewno sobie poradzi 🙂
IWona materacyk moj tez ma taka wysokosc bo takie sa standardy dla maluchow 🙂 a co do podusi to sa one bardzo cieniutkie i dlatego ja mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na ogol wszystki lozeczka i komody maja standardowa wysokosc. moga sie roznic tylko szerokoscia, bo sa przeciez malutkie lozeczka, na sam poczatek, zwykle i lozeczko - lozka, ktore najpierw sluzy jako lozeczko, a potem sie go przerabia na lozko. - one sa najwieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Aga łóżeczko ma wysokość z boku około 82 cm a szcyt z reguły jest wyższy ja mam akurat 89 cm łóżeczko składa się bardzo łatwo napewno sobie poradzi 🙂
IWona materacyk moj tez ma taka wysokosc bo takie sa standardy dla maluchow 🙂 a co do podusi to sa one bardzo cieniutkie i dlatego ja mam


Ja jestem trochę zła, bo w czwartek zamówiłam kurierem pościel do łóżeczka i wózka i poszewki na zmianę a ich ciągle nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To pewnie teraz przez pogode sie opoznia ja tez ogolnie czekam na kuriera i mam nadzieje ze dzis przyjedzie z pezentami 🙂 ok laski ja zmykam bo zbieram sie do miasta na zakupy jeszcze 😁
a pytałam męża to wysokość łóżeczek z regułu jest standardowa i z boku wynosi około 83 cm oni robia łózeczka wiec pewnie wiedza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
To pewnie teraz przez pogode sie opoznia ja tez ogolnie czekam na kuriera i mam nadzieje ze dzis przyjedzie z pezentami 🙂 ok laski ja zmykam bo zbieram sie do miasta na zakupy jeszcze 😁
a pytałam męża to wysokość łóżeczek z regułu jest standardowa i z boku wynosi około 83 cm oni robia łózeczka wiec pewnie wiedza 🙂


dzieki Dziewczyny za wymiary! 🙂 wiedzialam, ze mozna na Was liczyc 😁 co do grubosci materacyka, to chyba standard. a ja czytalam, ze na poduszce taki maluch nie spi, wiec nie mam poduszki i kolderki tylko kocyk i spiworek do spania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂
Na początku dzidzi musi spać bez podusi. A materacyk będzie oki tylko musi być dość twardy 🙂 Łóżeczko każde ma przeciętnie około 80 cm wysokości. Ja miałam dobrą noc ale ogólnie nie za dobrze się czuję no ale teraz to norma 🙂 Kasiu ja też mam seks ale bez orgazmu bo wiadomo jak to teraz jest 🤨 Ja wstałam o 10:00 i teraz robię naleśniki z dżemem truskawkowym na śniadanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zmierzyłam swoje łóżeczko i też ma 83 cm wysokości 😁 A materac gryka-pianka-kokos ma 8-9cm. Poduszki dziecko na początku nie potrzebuje. Ja mam dwie takie baaaaaaaaardzo cieniutkie, ale nie będę ich póki co używać.
Dziewczyny, przykro mi, ale mnie nie wyślecie na porodówkę, bo to był raczej fałszywy alarm 😉 Wstałam z łóżka i czuję się dobrze, żadnych skurczów, ani nic 🙂 Rodzę za tydzień, 8.12 i koniec kropka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a moze i twój organizm juz sygnalizuje ze bedziesz niebawem rodził 😉. A ja czuję się dobrze, zadnych objawów porodowych 😠, Choć z Paulą też nic mnie nie bolało , a wody odeszły mi tak nagle jak wstałam z łóżka - wiec moze i tym razem bedzie podobnie 😉
Noworodki nie powinny spać na poduszeczkach, wystarczy tylko materacyk.
Ja też mam materacyk gryke-pianke-kokos .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Zmierzyłam swoje łóżeczko i też ma 83 cm wysokości 😁 A materac gryka-pianka-kokos ma 8-9cm. Poduszki dziecko na początku nie potrzebuje. Ja mam dwie takie baaaaaaaaardzo cieniutkie, ale nie będę ich póki co używać.
Dziewczyny, przykro mi, ale mnie nie wyślecie na porodówkę, bo to był raczej fałszywy alarm 😉 Wstałam z łóżka i czuję się dobrze, żadnych skurczów, ani nic 🙂 Rodzę za tydzień, 8.12 i koniec kropka 😁


A już myślałyśmy, że będzie następna dzidzia 😞 rozczarowałaś nas 😞 😞 😞 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Zmierzyłam swoje łóżeczko i też ma 83 cm wysokości 😁 A materac gryka-pianka-kokos ma 8-9cm. Poduszki dziecko na początku nie potrzebuje. Ja mam dwie takie baaaaaaaaardzo cieniutkie, ale nie będę ich póki co używać.
Dziewczyny, przykro mi, ale mnie nie wyślecie na porodówkę, bo to był raczej fałszywy alarm 😉 Wstałam z łóżka i czuję się dobrze, żadnych skurczów, ani nic 🙂 Rodzę za tydzień, 8.12 i koniec kropka 😁


Ha ha ha ha . Ale ty od wczoraj, lub od przed wczoraj zle sie czujesz. Więc szykuj się jako nastepna do porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mrowka1990 napisał(a):
Kurcze o 15 jadę do tego szpitala, jak mi karzą się położyć przed wtorkiem to tam nie pójdę, bo jadę dziś do Przemka rodziców.


Iwona jesli skierują cie na pobyt w szpitalu to nawet nie mysl ze nie pojdziesz. Do tesciów mozesz pojechac innym razem , juz po porodzie. A zdrowie dziecka jest ważniejsze niz wizyta u tesciów. A mąż sam moze pojechac do nich. A Ty masz słuchac lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...