Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej 🙂 no jestem i ja. MAjka urodziła się w 37 tygodniu ciazy i miala 2950 g i 52 cm. wrzucam fotke 😉 lece do siostr bo sa u mnie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/sam0567s.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4510/sam0567s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🤪 🤪 🤪
Foczko to nasze dziewczęta sie zmówiły i zachorowały w tym samym czsie i na te sama chorobę 😁 😁 😁 Dziś rano wstała z niewielkimi plamkami i nie sądziłam że to 3dniówka, ale tak ze 2 godzimy temu zaóważyłam na karku u niej czerwone plamki, a w kąpieli coraz więcej ich było, Tak więc 3dniówka wymęczyła moje dziecko.
Sylwia ale malutka kruszynka 🤪 🤪
No właśnie Aga kiedy nasze takie małe były ???? Teraz to duże dzieciaczki nam porosły hahahaha.
Ach i zapomniałam się podzielić kolejnym osiągnięciem mojej Oli: raczkuje już ładnie 🙂
Kasia korzystaj z wychodnych wieczorów do póki masz z kim zostawiać Malutką 😉
No właśnie Marta o co chodzi z tym urlopem ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

No urlop ojcowski to ten tacierzyński- wiecie o co chodzi ale pewnie źle napisałam :P To tydzień wolnego dla ojca dziecka który może wykorzystać najpóźniej do czasu, kiedy dziecko ukończy rok 🙂 Po porodzie Rafał wziął na mnie i dziecko opiekę 2 tygodnie a urlopu ojcowskiego nie także zdecydował się teraz 🙂

Sylwia, gratulacje! Majeczka jest śliczna! Kiedy Twój Domino taki był heh 😉
Czita, wielkie Gratulacje dla Oleńki!! A jeszcze niedawno pisałaś, że nie wie do czego jej nogi slużą hehe. A tu patrz- już raczkuje!! Super 🙂 A Ty lada moment urlop! 🤪
Kafi, hmm też nie wiem co ten skrót oznacza ale jestem przerażona i mi smutno 😞 Jak Ty sobie dajesz radę?

Ja zamulam przed laptopem a mąż dopiero za godzinę w domku będzie... Wywiesiłam pranie i pozmywałam ale kolejne zmywanie znów w zlewie 😜 I tak na okrągło jakbym wojsko w domu miała ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Hejka 🙂

No urlop ojcowski to ten tacierzyński- wiecie o co chodzi ale pewnie źle napisałam :P To tydzień wolnego dla ojca dziecka który może wykorzystać najpóźniej do czasu, kiedy dziecko ukończy rok 🙂 Po porodzie Rafał wziął na mnie i dziecko opiekę 2 tygodnie a urlopu ojcowskiego nie także zdecydował się teraz 🙂

Sylwia, gratulacje! Majeczka jest śliczna! Kiedy Twój Domino taki był heh 😉
Czita, wielkie Gratulacje dla Oleńki!! A jeszcze niedawno pisałaś, że nie wie do czego jej nogi slużą hehe. A tu patrz- już raczkuje!! Super 🙂 A Ty lada moment urlop! 🤪
Kafi, hmm też nie wiem co ten skrót oznacza ale jestem przerażona i mi smutno 😞 Jak Ty sobie dajesz radę?

Ja zamulam przed laptopem a mąż dopiero za godzinę w domku będzie... Wywiesiłam pranie i pozmywałam ale kolejne zmywanie znów w zlewie 😜 I tak na okrągło jakbym wojsko w domu miała ha ha

Marta ale to żona musi pracować tak??


Nie kochana, nie musi pracować 🙂 Każdy ojciec ma prawo do tygodniowego urlopu po urodzeniu dziecka do ukończenia przez niego 1 roku życia 🙂 Wystarczy wypełnić wniosek w firmie gdzie mąż pracuje i tyle 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No żółtaczka typu C to poważna choroba choć da się z nią żyć!! 🙂 Moja ciocia ma i jest ok 🙂 Oby jednak po tych badaniach się okazało, że to nie to 😉 Wyniki badań prób wątrobowych może zmienić np spożywanie określonych leków lub wypicie alkoholu w niedalekim czasie przed badaniem więc może to fałszywy alarm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Alexis123 napisał(a):
🙂
Aga żona nie musi pracowac ten urlop ojcowski to jest samo z siebie to od tamtego roku est

KAfi co to za cfhoroba??? 😮

Poważnie??

Mini jak najbardziej poważnie


ojejka Kafi i co teraz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
No żółtaczka typu C to poważna choroba choć da się z nią żyć!! 🙂 Moja ciocia ma i jest ok 🙂 Oby jednak po tych badaniach się okazało, że to nie to 😉 Wyniki badań prób wątrobowych może zmienić np spożywanie określonych leków lub wypicie alkoholu w niedalekim czasie przed badaniem więc może to fałszywy alarm 🙂

Ciocia bierze jakieś leki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
No żółtaczka typu C to poważna choroba choć da się z nią żyć!! 🙂 Moja ciocia ma i jest ok 🙂 Oby jednak po tych badaniach się okazało, że to nie to 😉 Wyniki badań prób wątrobowych może zmienić np spożywanie określonych leków lub wypicie alkoholu w niedalekim czasie przed badaniem więc może to fałszywy alarm 🙂

Ciocia bierze jakieś leki?


Tak, wiem że rano o 9 i wieczorem i musi przestrzegać tych godzin , no i do tego dieta ... uważać trzeba bo można sie przez krew zarazic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
A oprócz tych leków to czy przechodziła roczną kuracje np. interferonem?


Wiem, że jeżdzi od czasu do czasu do Poznania do szpitala na jakieś badania ale co do tej rocznej kuracji to Ci nie powiem bo nie chcę skłamać czy coś takiego miała. Życzę mimo wszystko pozytywnego nastawienia- będzie dobrze! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...