Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Właśnie - cieszcie się, że w ogóle macie pracę 😁 A teraz o to tak trudno, że masakra. Ja na razie ciągnę z państwa ile się da 😁 Jak uda mi się jeszcze dostać zasiłek dla bezrobotnych, to będę szczęśliwa 😁 I z dupą w domu będę siedzieć 😜
hahah Ola racja, teraz małe turlaki już nie mogą leżeć na kanapie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
Hahahaha 90 kg wózek to niezła waga by była 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Ola ale jeszcze dzis pojechałaś Agacie 😲 😮
Oooo jak ja zazdroszcze tym mamom których dzieci całe noce przesypiaja 🥴,moja dupka budzi sie ostatnio 2 razy. Ale myślę że to minie niebawem.
Martus spacerówka ok. fajna i wygląda ładnie, ale czy spacerówka od wózka 3w1 nie jest podobna??? Ja Olę wżucę do spacerówki 3w1, a jak będzie już chodząca to zakupie parasolkę. Bo ona leciutka i wygodna. Do autobusu i bagażnika bez problemu wejdzie. A i jak sie po schodach wchodzi to też złożę i przelecę.
U mnnie pogoda do dupy jest. Narazie nie pada , ale tylko patrzeć jak lunie.
Ja odczuwam nieobecnośc Tomka bo on sie zajmuje Olą i dużo ni pomaga 😉, ale tylko jeszcze póltora tygodnia 🤪 🤪 🤪 🤪
Muszę zacząć sprzatać na święta i jakies zakupy . Czekam na talony z pracy , ciekawe czy dostanniemy bo firma kryzys przechodzi. Będą zwalniać u mnie 😞 Ale ja chyba bezpieczna jestem 🥴
No i co miałam napisać ???? A wiem
Aga a gdzie Ty chodzisz z Pawełkiem do kina ???


Kochana Czito bo wkurza mnie wieczne wracanie do tego tematu....
a ona i tak nas podczytuje i tak nie wierze że nie....
ja też mam ciężkie dziecko do okiełznania... a nie siedze i nie marudze nikomu...

Czitka jak tarzan wróci to go zajedziesz.... hahaha na babanku bedziessz sie bujać
?????? 😁 🤪

Oj foczko zrobie z niego wiatrak 😁 😁 😁 A jestem przecież wyposzczona bo przez 6 tyg. nie wolno współżyć po nadżerce. I jak już będę zdrowa to go dosłownie zajeżdzę hahahahaha
Aga tak zgadza się , ale np. pewnie wrócę do pracy na sklepie z niższa pensją 😠, bo na moje miejsce weszła inna 😞. Więc jak nie zwolnia to kasę zabiorą . Ach z ta pracą 🤢


Czita cieszmy sie ze mamy gdzie wrócić i że jakakolwiek kasa bedzie bo tak to masakra by była.... w dzisiejszych czasach kasa to podstawa... masakra....


Tak Ja się cieszę że mam pracę 🙂. Ale co miesiąc brałam 3 tyś pensji. Teraz jak wrócę , to jak 2 tyś dostane to będzie dobrze. A wiadomo jak jest gdy zminiejszy sie pensja i to o tyle,dla mnie tyś to duuuużo. A teraz to moja wypłata na rachunki nie wystarczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Mój Olek budzi się z drzemki 🤪. Nauczyła sie pluć i jak ma dobry humor to cały czas pluje 🤪 🤪 🤪 🤪. No i przez cały dzień przebieram ja kilka razy 😠.
A ona tez wymusza krzykiem - nie płacze , ale tak krzyczy że trzeba do niej podejśc , a jak sie podejdzie to się hihra dupek mały hahaha
Idę przytulić ja po spaniu.
Moja jeszcze leży na łużku bo sie nie przekręca , ale juz ja pilnuje bo to lada chwila .
A Agata ??? No cały czas narzekała i w ciąży i po urodzeniu. Ta dziewczyna nie była szczęśliwa chyba - żal mi jej.


Jaaaa Ola to nie Ola, tylko Olek jak tak pluje jak chłop hahahahaha 🤪 🤪 🤪
Cicho, ja też narzekałam pod koniec ciąży 😉
NIe chce mi się szukać Agaty pierwszego posta, ale z tego co pamiętam to był pełen narzekania jak to źle znosi ciążę 🤪 🤪 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja corka byla ostatnio w pl , a wczesniej nie bylo jej zaledwie 6 mcy i wlasnie po tej ostatniej wizycie stwierdzila, ze do kraju na stale zamieszkac, to sie nie wybiera przez co najmnie nastepne 15 lat 🤨
tak podobno zmienilo sie na jeszcze gorzej. 😠 ja nie bylam w pl ponad 3 lata i po tym co widze w telew. tez mam dosc. podziwiam was dziewczyny, ze dajecie rade, ja chyba juz nie moglabym sie przestawic, pomimo, ze jestem w uk nie tak strasznie dlugo, bo niecale 7 lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Czita.... to w Delikatesach się tyle zarabia?? 😮 😮 Ja myślałam, że u mnie w Deli, to babki po 800zł zarabiają 😜 😜 To należy do Społem czy nie??
Taaaa Ciebie pewnie Mafia dofinansowuje hahahhahaha 😁

U mnie główna kierowniczka zarabiała ponad 4 tys. Zastepca (jest ich 4 ) zarabia 3 tyś, a zwykły pracownik zarabia ok.2 tyś. Sporo. To nie jest społem - prywatna firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wcześniej pracowałam w Carefour i byłam kierownikiem zmianowym. Więc miałąm odpowiedzialność za sejf , sklep był otwarty do 22. Trzebabyło rozliczyć kasjerki, potem policzyć sejf dwa razy (bywało że miałam po 80 tyś utargu a bywało że miałam i 120 tyś. Więc wez to policz dwa razy !!! No i z pracy wychodziłam o 23 najwcześniej. I wiecie ile zarabiałam 2 lata temu ??? 1200 😠 😠 To ja zatrudniłam sie w obecnym sklepie to na dzień dobry dostałam 1200 i byłam na stoisku z wędlinami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiaj marudzi jak dzik wsadza wszystko do buzi... i krzyczy ... niewiem czy to na zeby miała wczoraj stan podgorączkowy ... eh masakra.... oby przezyc te zebiskaa.... 🤢 😮

a ja musze sie zrobic masakra... nie mam kiedy... a chciałam sobie pazurki żelowe zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaasiaak napisał(a):
w uk bylo lato. dzis niestety znowu jest dosc zimno 😠. chyba zimno z polski tu przywedrowalo 😉
Olu, czyli jeszcze nie zdecydowaliscie czy wyjezdzacie czy nie?


ciezko podjac mi decyzje strasznie.... a maz chce...jechac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
w uk bylo lato. dzis niestety znowu jest dosc zimno 😠. chyba zimno z polski tu przywedrowalo 😉
Olu, czyli jeszcze nie zdecydowaliscie czy wyjezdzacie czy nie?


ciezko podjac mi decyzje strasznie.... a maz chce...jechac...


Ola przecież zawsze możecie wrócić jak cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
Ola88 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
w uk bylo lato. dzis niestety znowu jest dosc zimno 😠. chyba zimno z polski tu przywedrowalo 😉
Olu, czyli jeszcze nie zdecydowaliscie czy wyjezdzacie czy nie?


ciezko podjac mi decyzje strasznie.... a maz chce...jechac...




mąż y chciał spróbowac tam... też jest tu do rodziców przywiazany... dom jego rodziców bedzie na niego przepisany ale póki co tescie maja 50 lat wiec jeszcze troche... ale chciał by lepszego życia chyba tam spróbować... jak widzi moja kuzynke jak im sie wiedzie że nie muszą martwic sie za co rachunki opłacą to aż mu żal że czemu my nie pojechaliśmy zanim zaszłam w ciążę... teraz z dzieckiem tam jechac to też troche mamy pietra ale z drugiej strony nie wyobrazałabym sobie rodzic TAM i o... ale wiem że musimy podjac decyzje do konca czerwca albo robimy tu sobie u tesciów gniazdko i z nimi poprostu mieszkamy i mój musi zmienic prace o noie ma go od 4 rano do 8 wieczorem wiec co to za rodzina z nas jak sie nie widujemy tylko w nocy... albo jedziemy tam i próbujemy cos sie dorobić i wrócimy tu nastare smieci jak sie troche dorobimy... niewiem...bo chciała bym wrócić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafinka napisał(a):
A gdzie byście mieszkali???


przez pierwsze dni u kuzynki a ona ma znajomych co wynajmuja domy i mieszkania wiec z tym ok by było... a z praca no jest praca ale czy da mój m tam rade... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
kafinka napisał(a):
A gdzie byście mieszkali???


przez pierwsze dni u kuzynki a ona ma znajomych co wynajmuja domy i mieszkania wiec z tym ok by było... a z praca no jest praca ale czy da mój m tam rade... 😮


wynaje mi sie ze sprobowac powinniscie. pojedzcie z nastawieniem, ze nie wszystko bedzie kolorowo, czasem moze cos sie nie udac.... tak bedzie latwiej w razie nie daj Boze porazki, ale lepiej tak, niz sobie wyobrazac,( jak wiele ludzi to robi), ze tu jest kraina mlekiem i miodem plynaca i wszystko jest na tacy podane 😉

Kaya jak zjadla dzis o 6 kasze - 180ml to do tej pory nic jeszcze nie jadla, nie chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Co do Agaty to pozostawiam to bez komentarza bo nie wiem o co dokładnie poszło ale od samego początku rzeczywiście cały czas było coś nie tak 🤢 A spacerówka składa się w pół i ciężka nie jest. Mnie się podobały jeszcze inne wózki ale te laski tzw choć one nadają się na większe dzieci. Teraz nie ma takich beznadziejnych lasek jak kiedyś tylko full wypas hehe 😜 No ale to kwestia gustu komu się coś podoba a komu nie 😉 Do bagażnika mi wchodzi bez problemu 🙂 A ta spacerówka z wózka 3 w 1 jest bardzo wąska i niewygodna według mnie 😉 Gosia moja firma niby ma kryzys od 2 lat a co Święta mamy talony, teraz też czekam bo 200 zł niby nie dużo ale zawsze zasili nasz budżet domowy 🙂 Moje dziecko przesypia noc całą tj idzie spać po kąpieli tj koło 20 i budzi się kolo 6-7 rano, z tym, że czasami jak ja się kładę wieczorem kolo 23 spać to ona się przebudzi i wtedy trochę wypije na szpiku i idzie spać dalej do rana. No także powodów do narzekań nie mam 🙂 Co do kasy to ja zarabiam jakieś 1000 zł go lej pensji + premie za sprzedaż także też nie żadne kokosy- Gośka Ty powinnaś się cieszyć bo tyle to ja bym chciała zarabiać 🤪 A Ola jak tam, zdecydowałaś się jechać za granicę bo się już pogubiłam? Chyba już nadrobiłam ufff 😜 Mnie mąż zawiezie z Gabi do mojej mamy bo jest u mojej siostry opiekuje się Nikolką wiec posiedzimy i pogadamy bo do Rafała brat przyjechał wiec co ja mam z nimi robić hehe. Miłego dnia dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Aleksandro te kropy oznaczaja że zaznaczam sie :P
No tak te laski są dla większych dzieci - chodzących 🤪 i są teraz full wypas .
Ja sprzatłam całą kuchnie i połowę łazienki 😆
Martuś ja jestem zadowolona że w sklepie tyle zarabiam. Ale wiesz jak to jest gdy zamiast więcej to się dostanie mniej 😞. Mamy sporo wydatków. Doszła Ola i kredyt + wysoki czynsz. Paulinka jest nastolatką więc ciuchy , mc donalds, kino . No co nie dam jej??? A szkoła też kosztuje, wycieczki,kina ,teatry jakieś imprezy szkolne itd. No ale cieszę się że mam pracę i to niezle płatną 😉 Ale apetyt rośnie ......
Ola zaryzykujcie z wyjazdem, bedziecie mieli gdzie wrócić . Bo w Polsce zapowiada się że będziemy biedę klepać 😠 😠 A propo wiecie ile zarabia szef mojago Tomka ??? Ponad 30 tyś miesięcznie. Więc tacy to sobie mogą pożyć.
Idę dalej sprzatać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...