Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka, ale dziś długo spaliśmy 🙂 Kajtek ok 21 zasnął i mieliśmy z mężem wieczór dla siebie, muszę przyznać że się Przemek teraz stara dla nas 🙂 Przed 7 się Kajtek obudził i do 9:30 wariował, a wstaliśmy o 12:30 🙂 A teraz leżymy sobie i gadamy 🙂, Kajtek też ostatnio strasznie pluje 🙂
Kasiu, będziemy tęsknić 😞
Marta, spacerówka fajna 🙂 Ja nie będę kupować bo tą z wózka 3w1 mam fajną, trochę ciężką ale potem i tak sobie taką zwykłą parasolkę kupię, bo lekka i się łatwo składa 🙂
Święta niedługo a ja nawet nie wiem gdzie je spędzimy, zastanawiamy się czy zostać tu czy do rodziców pojechać, chrzciny mamy w moich stronach bo mam 3 siostry z małymi dziećmi i nam będzie łatwiej pojechać, ale potem jak jakaś impreza to już tu u nas będzie. Jeszcze nie wiemy czy Przemek będzie mógł mieć wolne od świąt aż do 2 maja.
Wczoraj wieczorem był u nas mój szwagier bo tu w delegacji pracuje więc mieliśmy towarzystwo 🙂
Próbuję od wczoraj zapisać Kajtka na szczepienie na piątek ale nikt w przychodni nie odbiera, a nadal jest we Wrocławiu zapisany, więc mam problem, siedzą i im się tel nie chce odebrać 😞
Ola, ja wczoraj mówiłam o waszym pomyśle na wyjazd mężowi i on powiedział że by się bał bo jest za stary - 27lat 🙂 głupolek mój 🙂 ale ja bym na waszym miejscu zaryzykowała, skoro macie gdzie wrócić 🙂
Co do pracy to ja po szkole w McDonalds pracowałam , łatwo z nim szkołę łączyć, na 3/4 etatu 1400zł zarabiałam więc najgorzej nie było, ale po macierzyńskim nie mam pracy bo umowa mi się skończyła, no i to w Wawie pracowałam, jak szkoła była to to dobre rozwiązanie było na kasie, ale teraz muszę nad czymś normalniejszym pomyśleć. A na studia w tym roku idę od nowa, tamten kierunek to już nie dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Głupie czopy 11 stron dla wodza?? 😠 😠 😁
Po koleji a więc tak -
ja mam spacerówke jeszcze po Oliwi z coneco jak coś,ale będe używała tej 3 w 1 boooooooooooooo...
jest zajebista pod względem wymiarów,mój ją testował z Oliwką i całe nóżki panna miała na siedzonku a nie że jej gdzieś zwisały tylko te dużżże koła.... 🤢
Co do Agaty,to do mnie wczoraj napisała na nk.co słychać,że zosia się śmieje,i u nich lepiej gdyż mała jest na butelce..i że tylko z tatusiem są problemy i tyle mi napisała 🤔
Ja byłam na dworzu z maluchami,poza tym mam troche nerwa na mojego...
chciała bym by w pl też były programy typu "test na super mame" itp.
Chrzciny mam przez te wszystkie komplikacje z chrzestnymi itp 7 Maja w sobote 😠
ale wkońcu wszystkim pasuje a jak nie to w dupe niech mnie pocałują 😠
a tak poza tym to jesteście gUpie idioDki 😁 🤪 🤪

Teee Milka ty jesteś czop i gUpia idiotka 😜 😜 😜 😜
To po majówce masz imprezkę 😉 A ja robię przyjęcie - obiad z ciastem u mojej mamy 🤪 Tak u mamy. Ojciec będzie w pracy cały dzień i go nie będzie u Olka na chrzcinach .
Dobra idę 😉
A na obiad mam pierożki z truskawkami - kupne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A po grochówce to bąki walicie hahahahaha na pewno smierdziuchy 😁 😁 😁 😁 😁
Moja Olusia spi sobie, wstanie to zupkę dostanie.
Ona nie potrafi jeść z łyżeczki 😞 😞 😞 Dałam jej deserek bananowy to wypluwała 😞, a jak włożyłam do butki i zrobiłam dużą dziurę w smoku to ciągnęła aż uszy jej się trzęsły 🤪 😁
Teraz ogarnę mój pokój i odkurzyc i podłogę umyć i KONIEC!!!
idę dalej sprzatać. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Coco 🤪 🤪 🤪
Ale jestem głodna uuuuu. Wstawiłam wodę na pierożki 😜 , i juz posprzatałam 😆. Tylko okna pomyć i nasz pokój do sprzątnięcia tak od podszewki .
Ale u mnie pada 😞 A miałam iśc jeszcze na spacer z Olą.
Mućka a Majusia juz zdrowa jest ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
psychopatki lubicie zapach maluszków??


Ty tępa Krowo zastanów się zanim coś napiszesz, bo poziom Twojej inteligencji aż boli mój monitor!!

Hahahahaha

ha ha ha małpiszony nawet jednym ciągiem piszą widać że to tylko człeko kształtne bo mógu zero 😎

A w oborze też taka wygadana jesteś , a raczej wymućkana 😆 😆 😆. Jeszcze bys sie zdziwiła Milko jaki mózg mam w tej małpiej główce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, Ty lepiej szybko czytaj, bo nie nadrobisz jak się rozkręcimy hahahaha .

Krowa, małpy nie błysną niczym ciekawym.... Widziałaś te ich gUpie minki i szczerzenie zębów 😜 I tylko bujają się na drzewie... takie są zapracowane, że ho ho.... A my to się namęczymy - ja produkcja jajek, ty musisz przeżuć trawę, a potem wydać mleko, podłączają Cię pod maszyny i ciągną z sutów sadyści jedni... My mamy udział w gospodarce, a taka małpa to tylko BIERZE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Sylwia, Ty lepiej szybko czytaj, bo nie nadrobisz jak się rozkręcimy hahahaha .

Krowa, małpy nie błysną niczym ciekawym.... Widziałaś te ich gUpie minki i szczerzenie zębów 😜 I tylko bujają się na drzewie... takie są zapracowane, że ho ho.... A my to się namęczymy - ja produkcja jajek, ty musisz przeżuć trawę, a potem wydać mleko, podłączają Cię pod maszyny i ciągną z sutów sadyści jedni... My mamy udział w gospodarce, a taka małpa to tylko BIERZE.

a to małpa wykorzystuje nas 😠 😠
a teraz was opuszcze lece na świeżą trawke po deszczu 😁 😁


Wysrać się?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Sylwia, Ty lepiej szybko czytaj, bo nie nadrobisz jak się rozkręcimy hahahaha .

Krowa, małpy nie błysną niczym ciekawym.... Widziałaś te ich gUpie minki i szczerzenie zębów 😜 I tylko bujają się na drzewie... takie są zapracowane, że ho ho.... A my to się namęczymy - ja produkcja jajek, ty musisz przeżuć trawę, a potem wydać mleko, podłączają Cię pod maszyny i ciągną z sutów sadyści jedni... My mamy udział w gospodarce, a taka małpa to tylko BIERZE.

a to małpa wykorzystuje nas 😠 😠
a teraz was opuszcze lece na świeżą trawke po deszczu 😁 😁


Wysrać się?? 🤪

Deszcz zmyl wszystkie placki to krowa musi nowe nasrac hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Sylwia, Ty lepiej szybko czytaj, bo nie nadrobisz jak się rozkręcimy hahahaha .

Krowa, małpy nie błysną niczym ciekawym.... Widziałaś te ich gUpie minki i szczerzenie zębów 😜 I tylko bujają się na drzewie... takie są zapracowane, że ho ho.... A my to się namęczymy - ja produkcja jajek, ty musisz przeżuć trawę, a potem wydać mleko, podłączają Cię pod maszyny i ciągną z sutów sadyści jedni... My mamy udział w gospodarce, a taka małpa to tylko BIERZE.

a to małpa wykorzystuje nas 😠 😠
a teraz was opuszcze lece na świeżą trawke po deszczu 😁 😁


Wysrać się?? 🤪

Deszcz zmyl wszystkie placki to krowa musi nowe nasrac hahaha


Nasz Krowa wali takie miny, że żaden deszcz ich nie zmyje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Krowa, Ty nawet po angielsku kojarzysz się z .. gównem 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃

Kafina, to Ty nie masz Pani do sprzątania?? 😮 😮

Chyba żadna z Was nie ma gosposi, odźwiernego, niani ani sprzątaczki. Z jakim ja tu plebsem gadam phi...


A no nie mam!!! Bo ja tu dużo skarbów mam 😎 jestem kolekcjonerkom.... nie wolno mi tu wpuszczać nikogo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeny a wy piszecie jak nakrecone hehe 🙂 musialam isc Dominika przebrac bo narobil w pampersa a zostawila goo na macie na podlodze a jak po niego poszlam to juz po dywanie sie kulał hehe 🙂 ok znowu jestem na biezaco, maly spi wiec ja musze isc umyc naczynia i chyba okno jedno jeszcze zdaze zanim wstanie. to lece zajrze za jakis czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...