Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 Aga wbiłaś się dziś pierwsza 😁 a mój już drzemke ma hehe na macie zasnał, ale w nocy cos zle spal bo ciagle sie krecil troche poplakiwal nie wiem wczoraj dostal pierwszy raz marchewke z jabluszkiem moze to jablko? bo kiedys ja nie moglam nawet kubsia z jablkiem wypic bo go brzuszek bolal ale ostatnio juz bylo ok hmmm chyba zrobie dzis mu przerwe i jutro jeszcze raz dam i wtedy sie okaze, bo ogolnie wczoraj caly dzien byl marudny pewnie po szczepieniu jeszcze 😞 Kafinka tort cudny!!! A wiesz, że Sowa pochodzi z mojej wioski hihi tu jego siostra mieszka 🙂 Dzieciaczki sa urocze i maja cudne wałeczki 😁
ok ja uciekam teraz ogarnac sie troche poki mam czas 😉
A Kasia juz w drodze!!! Kurcze przykra ta sprawa z jej znajomom szok normalnie 🤨
cos jeszcze chcialam napisac ale skleroza nie boli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle to pierwsza jestem? 🙂 A w ogóle co z Adą, bo dawno się nie odzywała?? mam nadzieję, że dzieciaki zdrowe. U nas noc dobra, co do rytuału, u nas też jest kąpiel, cycuś (wtedy lecą kołysanki) a potem buziak i spać, żadnych już zabawek, światła - drzwi zamykamy, a Pawełek śpi 🙂. A Kasia to pewnie już leci...a dziewuszki śliczne! My wyjezdzamy w Święta a po Świetach jedziemy na tydzień w góry 🙂 ciekawe jak Pawelkowi sie bedzie podobac. Milego dnia, ja dziś na 10 na spotkanie Klubu Mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga fajnie masz z tymi spotkaniami zawsze to troche rozrywki 😉 u mnie podobny rytuał tylko, że Dominik nie zawsze chce po jedzeniu spać wiec wtedy moze sobie w łóżeczku leżeć i karuzele oglądać aż zaśnie 🙂 Ach w góry... fajnie macie. Ja Święta spedze bez mojego synusia właściwie bo na to wesele jedziemy i mały u moich rodzicow zostaje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znajomej Kasi to przykra sprawa... dla matki chyba najgorsze jest stracić swoje długo wyczekiwane dziecko... wiecie niewiem jak ja bym to przeżyła napewno ciężko.... ale chyba najbardziej tragiczne jest stracić dziecko gdy widać już brzuszek czuć ruchy itd.... w tych pierwszych tygoniach jeszcze jakoś chyba bym sobie przetłumaczyła ale już w tak zaawansowanej ciązy to bym się załamała i depresjii dostała wiecie masakra.... 😞 aż sie mi łezka kreci... dlatego dziękuje bogu że mam zdrowiutkie dziecko że wszystko jest w porzadku.... eh...

co do rytuałów wieczornych to u nas tak przed kompielą mamy wariacje na golaska na naszym łóżku Alusia tak wariuje po całym wyrku że szok.. i wsmieje sie w głos jak dzik... potem kompiel potem masażyk oliwka potem karmienie butlą buziak i śpi albo przy butli zaśnie albo kłade ja na boczku i zasypia w łóżeczku...

Kasia pewnie już na miejscu 🙂

Aga ty masz fajnie rozrywka kino spotkania dla mam nauka masażu super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Pigi w samolocie siedzi , albo już w Polsce może jest.
Sylwia może bolec go brzuszek od jabłuszka bo wiadomo jak działa jabłko. Jak ja dałam Oli kaszkę jabłkową to zrobiła kupę jak woda.Albo może szczepionka winna .
Obserwuj .
Ja dzis ugotuję pomidorową z ryżem 😉 i bedę miała na dwa dni a jutro jak Tomek przyjedzie to naleśników usmaże i już 🤪
Idę sprzątać bo koleżanka ma przyjechać do mnie i włosy ufarbować bo odrosty straszne mam ☺️
No to miłego dnia mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.13.248.1.&pr=59647

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.21.402.1.&pr=40656

ktora ładniejsza????

Mi się podoba czarna 😎



A MNIE ZĄB BOLI MASAKRA... niewiem jaka mam sukie wybrac chce miec długa a mam gupia figure i patrze na krótsze i juz sama ni wiem... jak ja mam sie na cos zdecydowac to masakra...




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja tylko dziś na chwilkę, mam fatalny dzień 😞 Jakiś kryzys mnie dopadł 😞 Nie mam na nic siły ani fizycznie ani psychicznie, z tym drugim to nawet gożej 😞 🥴
Nadrobiłam was ale na prawdę nie mam weny na pisanie.
Ola sukienka czarna ładniejsza, ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Iwonka pogoda jest taka do dupy i każdego przygnębia, ja dziś akurat mam sporo energii i zapału do pracy wiec juz mam prawie umyte okno, obiad zrobiony, poprasowane i zaraz nastepne pranie wrzucam 😉 cos mnie dzis na szlo i mały w dodatku grzeczny wiec mam czas. Właśnie też miałam pisac czemu Ady tak długo nie ma 🤢 mam nadzieje, że z maluchami wszystko ok... Kura musi do niej smsa napisać 😜 ok zmykam myć okno dalej bo musiałam najpierw w piecu napalić, żeby mały mi nie zmarzł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Sylwia to ty na pewno masz dużą zniżkę 🙂 też bym chciała znać siostrę sowy 😁. Znajomi mieli cukiernie sowy zarabiali, co miesiąc 10 tyś na czysto pytali czy chcemy kupić, bo oni się rozwodzili i już nie chcieli prowadzić, ale my takie biedoki i interes przeszedł koło nosa.Ola czarna ładniejsza jak się zdecydujesz zamówić to zobaczysz, że będziesz zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znizek u sowy nie mam bo u nas nie ma ich cukierni, była jakis czas ale zrezygnowali bo chyba za malo zarabiali tu bo spora konkurencja jest wiec... ja juz po spacerku jestem po obiedzie tez pojdziemy bo musze w ogrodku troche kwiatkow posadzic a wyszlo piekne słoneczko u nas szkoda tylko, że dosyć zimno jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.13.248.1.&pr=59647

http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.10.114.21.402.1.&pr=40656

ktora ładniejsza????


Mnie się ta pierwsza podoba! I kolor fioletowy bym wybrała bo to mój ulubiony 😜 Ale mną sie nie sugeruj bo ja mam wypaczony gust ha ha- za stara jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JeZdeM 😜 😉 Sylwia ta noc nie była dla niektórych maluszków taka łaskawa bo moja się kręciła całą noc i przebudzała co jakiś czas...Też myślałam, że to od deserku ale później z Kurą pisałam to mówiła, że Łukaszek miał to samo i u Ady ten sam problem 🤔 Także może nasze dzieci są meteopatami czy jakoś tam- że na pogodę tak reagują 🥴 Nie wiem ale masakra jakaś bo się nie wyspałam. Kura to samo i Ada. Także Dominiś albo po szczepionce tak reagował, może jabłuszko a może ta pogoda. My na wesele w październiku idziemy i już się stresuję jak dziecko mam same zostawić 🤨 Myślę. ze do tego czasu się przyzwyczaję bo do pracy od czerwca. Aha i zaczęłam na solarium chodzi tylko muszę się w staniku opalać żeby chronić brodawki. Mini i jak tam poszukiwanie chałupy??? My też czegoś szukamy ale za odstępne albo złożymy wniosek do TBS. Aga super, że masz takie rozrywki dla mam i dzieci bo widać że lubisz aktywne życie i to bardzo 🤪 My zaraz na spacer jak księżniczka się obudzi. A reszta ?? Gdzie kierownik? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...