Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kropeczek, Stola Lat !!!! Dużo szczęścia, łagodnej ciazy i mega szybkiego wydania na świat zdrowiusienkiego i rózowego bobasa 😁
A zapomniałam napisac. Wczoraj Maks tak wymeczył nasza Kicię że pozwoliłam jej go dziabnac. Zadrapalam go w okolicy oka ale na szczescie nic sie nie stało a na nieszczes cie dzisiaj juz goni ją dalej 😠 Normalnie nie idzie mu wytłumaczyc ze kot jest zywy i czuje. Ona juz takie katusze z nim przychodziła że szok więc sie dziwię ze dopiero teraz się obroniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję za życzenia 😉
Super że maleństwo zdrowo rośnie.
Aduś teraz czekamy od ciebie na wieści jak maleństwo.
A co do zwierząt to moja Ewcia uwielbia się patrzeć ale boi się dotykać 🙂 i na razie niech tak pozostanie 😉
Spacerek zaliczony po deszczyku byłyśmy takie świeże powietrze jeszcze chyba wczoraj trawę kosili bo tak ładnie pachniało aż się chciało spacerować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA GRUDNIÓWECZKI 🙂 🙂 🙂

JAK SAMOPOCZUCIE ??? JAK WASZE MALUSZKI ZDROWE ???
KROPECZEK NAJLEPSZE ZYCZONKA 🙂 🙂 🙂 SAMYCH RADOSNYCH CHWIL ZWIĄZANYCH Z CIĄŻĄ ORAZ SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO PORODU 😘 😘 😘 😘

POZDRAWIAM. GRUDNIÓWECZKA 2009 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adus, melduj się , jak dzidzia ???
U nas dzisiaj ładna pogoda , słoneczko i cieplo az szkoda w domu siedzieć ale nic, pranie powieszę na ogrodzie przynajmniej 😉
Samopoczucie dzisiaj całkiem ok, jak to wczoraj mój dentysta zauwazył, wreszcie jestem bardziej pogodna 😆
A wy jak tam ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Dopiero usiadłam,mały nynka 🙂

Dzidzia dobrze,ma 6,5cm,mam zdjątko 🙂
Teraz mam zrobić badania...mocz,krew,wasserman,cukier i 1 czerwca przyjść z wynikami a potem dopiero wizyta chyba w 20 tygodniu na usg połówkowe,trochę szkoda,że dopiero wtedy,bo późno płeć poznam 😞
Aha,jak skończę 25 lat to cytologia w kierunku raka,bo jest ta profilaktyka czy coś...urodziny mam 1 lipca a to będzie 17 tydzień to moze się uda,ze pójdę przed tym 20 tyg. 🙂

Po lekarzu latałam załatwiać na mieście,byłam na kawie u kumpeli a potem po kaszki i body dla Oskara,kupiłam też kubek 360 Lovi i parę innych rzeczy...wróciłam o 15(wyszłam o 7.30) 🤪
Mam już dość... 🤢

Aha,mały chciał zjeść kartkę i mu wyciągałam z buzi i odkryłam,że oprócz tej przebitej 4 to przebiła się dolna 2 🤪...czyli 2 na raz i pewnie dlatego był taki marudny 😞

A jak tam u Was kochane???Dobrze Bagira,ze humor dopisuje 🙂
Ja dobrze,tylko ta pogoda mnie dobija 😞,zimno,pada i brrr 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie trochę brzuch pobolewa, czuje jak sie rozciąga. Pogoda sluczna to i humor lepszy, wreszcie ciepło.
Maksiu ma potworna wysypkę na pupie, całe krocze i siusiak czerwone, reakcja alergiczna i biedak marudzi cały czas. Jego natychmiast wysepuje jak cos nie toleruje w pokarmie, chyba to ma po mnie.
Aduś, duża ta Twoja fasolka, moja ma 2.2 cm. Brzuszek się zaokrąglił ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂

Bagira mnie dzisiaj też coś brzuch pobolewa 😞,źle spałąm i zmęczona jestem,do tego pogoda straszna 😞..leje 😞
Brzuszek się zaokrąglił ale tylko tak jak wcześniej pisałam,wyglądam jakbym byla objedzona 😁,waga stoi 🙂
No a dzidzia już duża,no ale w sumie to nas dzieli 3 tygodnie,moja ok. 9 miała 2,38 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj , to masz wyższa ;D moja ma 2.2 cm . U nas cos dzisiaj tez pogoda nie za fajna, pochmurno jest a chcialam pranie powiesic. Samopoczuje niby ok ale mięsnie sie rozciagaja i takie niefajne uczucie jest przez to w okolicy brzucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pachwiny dają o sobie znać 😞,szczególnie wieczorem 😞

Mam ochotę na gołąbki,kupiłam mielone i całą resztę ale nie dostałam kapusty włoskiej 😞...a taką ochotę miałam 😞,jutro na 12 jadę do fryzjera na Rynek Łazarski to moze tam jeszcze mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Tesco czy Biedronce nie mieli ? Kurczę ale bym pobuszowała po Biedroneczce, mają moją ulubioną kortadelę z papryką i kuraka wędzonego. Ehh, marzenie ściętej glowy 😞
Maksiula poszedł spać to zajmę się akwariami, jest co robić. A maluda, pociągnął za krzeslo stracił równowagę i się biedula wywrocil i nakrył się tym krzesłem dobrze ze się nic nie stało. Jak zacznie chodzić to już się boje co to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wpadłam na pomysł gołąbków dzisiaj 😞
Aha,fryzjera przełozyłam na wtorek na 9.30,bo stwierdziłam,ze nie farbuję całych,bo boję się jednak o kontakt farby ze skórą,więc zrobię pasemka,to jest bezpieczniejsze,bo nie dotyka głowy.
Chłopacy tynkują a Oskar śpi 🙂

Aha,na weekend mnie nie ma,muszę gdzieś zamieszkać 😞,bo będą tynkować korytarz,kuchnię i pokój duży a potem malować,więcnie mogę być z malym w domu 😞
No i jest problem,bo kumpele nie mają możliwości,u ojca odpada,u teściowej też i albo będę u siory albo u kumpla,który mieszka niedaleko nas,jego rodzice mają dom a siedzą na działce,więc ma miejsce,no i ogród,więc mały by się bawił 🙂...ale jednak wolałabym u siory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, podczytuję Was Adulka cały czas.
Moja bratowa dowiedziała się właśnie, że ma termin drugiego dziciątka na koniec grudnia, więc duchem będę z Wami i z nią. A też ma córcię Emilkę ze stycznia tamtego roku, czyli tez mała róznica. Tyle tylko, że w Stanach mieszka i ma luz 🙂
Pozdrówka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Adus ze masz gdzie pójśc z małym na czas remontu, ja bede malowac sypialnie jak chłopcy położą panele. Bedziemy w czasie suszenia scian spac w duzym pokoju.
Słuchaj a moze bys zrobiła sobie baleyage ? Nie bedzie widac jak włosy odrastaja.
Ok, idę małego przypilnowac bo szalec zaczyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka ze sie wtrace 🙂
Adus tu nie chodzi o kontakt farby ze skora tylko bardziej o zapach...
wiadomo jest on silny.dlatego tez nie powinno sie np czyscic toalety zracymi srodkami typu domestos itd bo opary moga zle wplynac na dzidzie.a wiadomo rozjasniacze to niestety maja bardzo intensywny zapach.
Dlatego w ciazy zaleca sie farbowac wlosy przy otwartym oknie zeby byla cyrkulacja powietrza a te szkodliwe opary zeby swobodnie ulatnialy sie.
No i podobno do 14tyg najlepiej powstrzymac sie z farbowaniem bo wlasnie do tego momentu zachodzi proces calej organogenezy a po 14tyg juz wszystko dorasta doskonali sie itd.
Pozdrawiam Was serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepszym rozwiazaniem byłoby korzystne przyciemnienie wlosków delikatnym szamponem koloryzujacym zeby nie bylo widac odrostów a ostatecznie w drugim trymestrze mozna spróbować chciaz tak jak wczesniej wspomniałam efekty moga byc rózne, naprawde pod wpływem burzy hormonów wychodza rózne dziwne kolory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂

Bagira przyciemnianie włosów nie jest dla mnie,ja mam jasną cerę,jestem teraz wręcz blada 😞
Zapisałam się na baleyage jednokolorowy.

Jak tam dzisiaj samopoczucie?
Ja jestem niewyspana,nie mogłam spać,gorąco mi było w nocy 😞
Mały teraz nynka a niedługo zaczynają już robić 😞
Bagira no ja niby mam gdzie,ale nie czujęsię komfortowo siedząc 3 dni u kumpla 😞...trochę krępujące 😞
Ale my mamy otwartą kuchnię,bo mamy to "okno",więc nie mam wyjściajak będą robic pokój,korytarz i kuchnię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przestań, nie dość że z malym dzieckiem to jeszcze w ciązy lepeij nie wdychac tego. Wiadom że się czlowiek krępuje ale z drugiej strony nie masz innego wyjścia, robisz to dla dzieci na pewno wolałabys byc w domu i koleżanka na pewno to wie. Te kilka dni szybko minie tylko z kim ja tu będę pisac 😞 ale nic, jakos przeczekam.
Samopoczucie nie najgorsze chociaz tez strasznie goraco bylo w nocy jak spalam, ogólnie jest kijowo bo meczy mnie sennośc a jak ide sie zdrzemnąc to po przebudzeniu czuje się fatalnie i jeszcze to cisnienie skacze. Masz dobrze, ten najgorszy trymestr masz już prawie na finiszu, ja jeszcze się pomecze. Jeszcze Maks marudzi od kilku dni nie miłosierdnie, pewnie ma skok rozwojowy bo nie idzie z nim ujechac. Bunty na calego, agresja i wrzask - cudo nie dziecko 😠 Ja chcę tutaj babcie, jego babcie - Pomocy !!! Ale przylatuj szwagierka na weekend to się zajmie nim trochę jak da radę 😜 Cały synus tatusia, jego mama tez z nim nie wyrabiała więc zaczeła go przywiazywac do stoły zeby nie zwial i nie narobił szkód 🤪 Oby drugie bylo spokojne bo uciekne z krzykiem z tego domu.
Ok kochana, juz Cię nie zamęczam swoimi gorzkimi żalami 😉
Kwiatuszek na powitanie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj te skoki...u nas teżbyło ciężko,a najgorzej lęk separacyjny...boziu nigdzie beze mnie 😞...tak przez miesiąc ale minęło 🙂
Pogoń swojego męża,jak to masz malować? 🤪tym pędzlem po głowie!!!!

A my wkońcu na spacerze byliśmy i wróciliśmy bo się zachmurzyło i na obiadek,mały zasnął po drodze i nadal śpi,już 2 godziny 🙂

No masz rację,2 trymestr wspo minam najlepiej,tryskałam humorem i siłami 🙂,teraz już lepiej się czuję,tylko nadal mi się słabo robi i pachwiny bolą wieczorem,aha no i te moje przekęte plecy i łopatka,ręka drętwieje 😞
Ty też niebawem poczujesz sieo wiele lepiej 🙂zleci 🙂
Na razie to życzę wytrwałości z małym buntownikiem 🙂

A tak przy okazji to ja nie będę u kumpeli(to bym wolała),tylko u kumpla 🤪,tonasz dobry znajomy i nawet chcemy,żeby był chrzestnym maleństwa 🙂...bardzo go lubię,tylko sama na sam z innym facetem w domu to krępujące no ale nic nie zrobię 😞musze wytrzymać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bede malowac sypialnie bo sama chce ale ten schowek to naprawde nie mam ochoty. Poszedl malowac a ja w tym czasie zajełam sie akwarium ( jednym z 4 ) no i sie znoawu nadźwidałam, wiadra z woda z korzeniami i cos czuje ze mnie brzuch zaczyna poboleac i delikatne skurcze sa więc trzymaj kciuki zeby nic złego sie nie stało. Eh, nie umiem usiedziec na tyłku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,bo po tyłku dostaniesz 😠...jakoś telepatycznie 😜
Musisz dbać o siebie,nie wolno dźwigać 😞,po co ryzykujesz? Ja wiem,ze jest pewnie pełno roboty z tymi akwariami ale czy warto tak ryzykować? 😞

Policzyłam i oprócz mnie jest jeszcze 18 dziewczyn w 12 tygodniu 🙂tylko cośnie chcę dołączyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio niestety, taki los akwarysty, przy 4 sporych akwariach troche roboty jest ale to lubię 😉 Musze zainstalowac węża do podmiany to przynajmnie nie trzeba będzie nosic wiader ze swieżą a tylko ze stara woda.
Sporo jest laseczek z grudnia moze czekają na ten magiczny 3 miesiac zeby nie zapeszyc 😉 Wiesz my jestesmy tutaj weteranki a spora cześc dziewczyn nowa więc woli przeczekać ten niepewny okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...