Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
A Ty tak często wodę wymieniasz?
Ja miałam akwarium 120 l ale nie musiałam wymieniać,filtr czyścił 🙂

Adus, w akwarium sie wode podmienia nie wymienia nie wazne czy się ma jeden czy więcej filtrów 😉 W 160l holendrze mam 2 filry zewnetrzne i jeden wewnetrzny więc nadfiltrację co nie zwalnia z obowiazku podmiany wody. Niestety tak to juz jest. Mam 4 zbiorniki 200l, 160, 60 i 40l lacznie podmieniam mniej więcej 100l i dolewam jakies 150l ( mam otwarte akwaria więc mocno woda paruje ) raz w tygodniu. Cały czas czeka 600l ale ze wzglady na drewniane stropy póki co musi poczekać. Moglabym zamienic 4 na 1 400l ale mam bardzo zróznicowane biotopy więc nie ma szans.
Majka, witam ponownie i mam nadzieję ze juz z nami zostaniesz 😉 Termin mam tak jak wspomniałam w innym poscie na 23 -24 grudnia, więc swiąteczne dzieciatko, chyba że tak jak synus będzie 2 tygodnie przed terminem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mały przechodzi jak sadze kolejny skok rozwojowy i nawet nie wiesz jak bardzo bym chciala zeby wskoczył spowrotem do brzucha ;D Nawet mnie zaczał niepokoic ostatnio bo spi na okraglo i jak tylko otworzy oczy to zaczyna marudzić. Ale za to jakie to fajne jak się usmiecha i robi smieszne minki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane 🙂

Hej,Majka,cieszę się,ze nasze grono się powiększa 😁
Bagira termin na Wigilię,Ty na Sylwestra a ja prawie Mikołajki 😁,bo na 2 🙂

Bagira nie znam się na akwarystyce,raczej na terrarystyce 😜,no ale trochę pracy masz z tym 😞,jednak jak to Twoja pasja to co innego 🙂..tylko się nie przeciążaj!!!!

Ja ok.12 już wychodzę,jade do kumpeli na cały dzień a potem już u kumpla 😞
Będę pewnie dopiero w niedzielę wieczorem...no chyba,ze przerazi mnie bałagan 😞a pewnie tak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Adus.
Akwarystyka pasjonuje sie przeszlo 23 lata 😆 jedna z moich największych pasji druga to jeździectwo które uprawaialm 16 lat, jak widac jestem długodystansowcem ;D Co do terrarium to mialam kiedys węza ale musiałam go oddac bo mama szaly dostawała jak uciekal a robil to notorycznie. Od lat czaje sie na pytona królewskiego ale ze wzgledu na jego dietę jakos nie moge sie zdecydować. uwielbiam gryzonie wszystkich odmian i jakos nie bylabym w stanie zadnego poświęcic a waz czasami cos upolowac musi.
Max szaleje dalej więc uciekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobitki wczoraj w nocy złapałam mnie potworny ból podbrzusza i miałam już jechać na pogotowie ale zniknał jak za dotknieciem różdżki czy takie bole sa normalne?? Pierwszy raz miałam tak silny ból czy to oznacza ze dzieje sie cos zlego z dzidzia?? Czy wy tez mialyscie takie bole?? Co mam wtedy robic?? Wizyte u lekarza mam teraz dopiero na 10 czerwca ale sie zastanawiam czy nie isc wczesniej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Maja 🙂
Praktycznie przez cały 8 tydzień mialam dośc silne bóle brzucha i do tego żoładek mnie bolał. Do bóli dochodziły skurcze, czasami meczyłam się w ubikacji a czasem przychodzilo samo. chyba to wina macicy ale jesli się martwisz i masz mozliwośc wczesniejszej wizyty to lepeij dmuchac na zimne, w dbałości o zdrowie w ciazy nigdy nie ma przesady. Nie masz plamień zadnych ?
A tak z innej beczki, zwróccie uwagę na Nasze suwaczki 😉 ciekawe czy te kolorki faktycznie będa trafne 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plamień kompletnie żadnych mój narzeczony dzwonil dzisiaj do mojego gina i tamten powiedzial zebym wziela no-spe jak bede miala jeszce bole a jak nie przejda zeby nawet w nocy do niego jechac.

Mam nadzieję ze udało mi się trafić bo marzymy o córeczce ale jak będzie synek to też będziemy bardzo kochac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też chciałam córeczkę i myślałam ze będzie bo bardzo długo nie miałam brzuszka więc jak byliśmyna usg i się dowiedziałam ze jednak chłopak to byłam bardzo zaskoczona, za to mąż był pewny od początku. Teraz obojętnie, chłopczyl dla syna córeczka dla mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Kropeczek, u nas tez cieplutko, przed chwila było 21 stopni 🤪 w dzień jakies 25 ! Troche za ciepło jak dla mnie. Jak tam mala ksiezniczka się czuje i jej mamusia oczywiście tez.
Majus, weź ta nospę, połóż sie i polóż nogi góry, oby przeszlo. Kurcze nie fajie ze tak boli cały czas. a jaki to ból ostry czy taki jak na okrez a moze raczej jelitowy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie wzielam no-spy bo apteka byla zamknieta 😞 a zeby bylo zabawniej to w drodze do niej moj luby mandat doastal 😠 wlasnie ten bol wydaje mi sie jakis bardzo dziwny bo kluje mnie po lewej stronie podbrzusza i to promieniuje na caly dół 😞 Jutro sie wszystko okaze mam nadzieje ze to nie bedzie nic powaznego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moze mialas torbiel przed ciażą ale tyłozgięcie macicy ? Powiedz kieniecznie czego sie dowiedzialaś bo sie bede denerwowac.
U mnie sie zaczeły ciazowe dusznosci a tu akurat upaly sie zaczeły, więc nie za fajnie ale damy radę. Cos juz przytyłas ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi wychodzi coś około 2kg ale wystarczy ze kilka dmi mniej jem i juz waga leci w dół. Z synem przytyłam 13 kilo i teraz też nie planuję więcej ale kto wie 😉 U nas kolejny upalny dzien, nie chce się jeśc więc pewnie znowu schudnę. Najwazniejsze ze wszystko jest dobrze i dzidzia wszystko ok. Rosnie jak na drozdżach 😉 jak byłam dokladnie w 8tygodniu i 4 dni na usg to Kropeczek mial 8mm więc masz medelke ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
My właśnie wróciliśmy z zakupów mąż mi sprawiłlaptopa więc teraz częściej będe was odwiedzać 😉
Dziś od rana robiłam pożądki w domu a na dworze taka piękna pogoda była mam nadzieję że jutro też tak będzie cieplutko to cały dzień spędzimy na świeżym powietrzu a nie w pomieszczeniach.
Ale jestem zadowolona z laptopa
A co do kilogramów to ja jak narazie +1 kg a jem jak odkurzacz aż się boję co będzie dalej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kropeczek 😘 Jak jesze sporo i tylko kilo do przodu to nie ma się czym martwic. Gratuluje zakupu, powiem szczerze nie wyobrażam sobie miec wspólnego lapa. Szczesliwie sami zajmujemy sie sprzetem komputerowym więc nie było jeszcze sytuacji zebym była bez ale juz 3 zabilam ☺️ Taraz moj syn usilnie dobic tego co mam, 3 razy spuścil na ziemię lub sobie na glowę i co chwila wyjmuje klawisz a gniazdko było naprawiane juz nawet nie wiem jak czesto, kochane dziecko. No własnie o wilku mowa, przed chwila spuścił na podłogę męża monitor, dobrze ze cali obydwoje, chyba... dowiemy się jak Piotrek wróci.
Jak samopoczucie Wasze, kochane mamuski ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ale do tego to nie zdrowo bo bym mogła jeśc cały czas frytki chipsy 😞 i ogórki kiszone 🙂
U nas dziŚ ładna pogoda wiec zaraz zbieramy sie na spacerek 🙂 a co do obijania się to Ewunia dziś spadła z łóżka i udeżyła się w główkę 😞
Idę szykować się i lecimy na spacerek 🙂
Miłego dzionka życzymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...