Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
OOOOOOOOO a tak wogóle to miałam zmienione gg nie dawno i znowu nie mam części numerwó,w tym twojego Pigi,bo reszty mi sie zapisały w pamieci a twój nie 😠
i tak od dwóch tyg cie nie widze 😁
ale jak byś o mnie myślałą to byś się kapła przez ten czas że nie masz buzi na dobranoc w szkrznce 😁


A ja ostatnio na gg jestem bardzo rzadko 😮 Nawet nie pomyślałam. W dzień nie mam czasu pisać a wieczorem ochoty tylko co brzuszek nawiedzam 🙂
Ale to Ty jesteś gUpia bo mogłaś wziąć od jakieś Laski z forum 😁 😜
No dobra juz stracę te 20 pensów i wyśle Ci sms-a na pl numer bo mam jeszcze z porodówki o ile nie zmieniłaś też tego numeru ?? 🙂

Nie ten sam kreaturo 😁
a ja mam za esa do ciebie 60 gr 😲
zresztą świnia bogata 😁



Oki to już Ci wysyłam 😜
Lepiej tutaj nie pisać prywatnych danych 😁
A Marta to gdzie się podziała????? Pewnie Owca swojego Baranka dosiadła 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Mini23 napisał(a):
OOOOOOOOO a tak wogóle to miałam zmienione gg nie dawno i znowu nie mam części numerwó,w tym twojego Pigi,bo reszty mi sie zapisały w pamieci a twój nie 😠
i tak od dwóch tyg cie nie widze 😁
ale jak byś o mnie myślałą to byś się kapła przez ten czas że nie masz buzi na dobranoc w szkrznce 😁


A ja ostatnio na gg jestem bardzo rzadko 😮 Nawet nie pomyślałam. W dzień nie mam czasu pisać a wieczorem ochoty tylko co brzuszek nawiedzam 🙂
Ale to Ty jesteś gUpia bo mogłaś wziąć od jakieś Laski z forum 😁 😜
No dobra juz stracę te 20 pensów i wyśle Ci sms-a na pl numer bo mam jeszcze z porodówki o ile nie zmieniłaś też tego numeru ?? 🙂

Nie ten sam kreaturo 😁
a ja mam za esa do ciebie 60 gr 😲
zresztą świnia bogata 😁



Oki to już Ci wysyłam 😜
Lepiej tutaj nie pisać prywatnych danych 😁
A Marta to gdzie się podziała????? Pewnie Owca swojego Baranka dosiadła 😁 😁


Baranek przyszedł właśnie i jest wyjątkowo potulny ha ha 😁 😁
Spadam wyczesać wełnę i spać 😜 😜
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 obejrzalam filmiki i dziewczynki sa urocze 😁 nie napisze duzo bo maly w lozeczku marudzi jak zasnie to musze sie szykowac do lekarza z nim. Wczoraj juz nie pisalam wieczorem nic bo nareszcie zamknelismy góre i już mieszkamy zupełnie osobno z tesciami 🙃 🙃 🤪 takze jeszcze sporo roboty mamy bo dzis chyba przykrece plyty te co na podlodze leza a pozniej jeszcze sufit do zrobienia jest ale juz nas cieszy, że na swoim jestesmy 😁 No i wczoraj byl taki fajny dzien skonczyl sie świetnie tylko mały mnie wystraszyl bo jak go po kapieli smarowalam oliwka to na szyi po prawej stronie ma guzka widocznego i wyczuwalnego pod palcami wiec jade dzis z tym do lekarza boziu jak ja sie boje zeby tylko to nie bylo nic powaznego 😞
A Marta pytalas o obracanie no to Dominik turla sie jak mu sie podoba az ciezko go upilnowac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje się 🙂 😉 Druga 🤪 Sylwia super, że w końcu jesteście na swoim!! 🤪 Miałaś chyba kiedyś jakieś fotki rzucić 🙃 😉 My nie śpimy od pół godziny a pogoda do dupy więc nie wiem co ze spacerem 🙂 Póki co trzeba sprzątnąć chałupę 😁 Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
A ciula wiecie,Marta jest pietrwsza - pare minut po północy 😜
Później szef - czyli ja 3 po północy i
trzeci jest mój przydupas Pigi 😁 😁 🙃
a ja wcinam mojego 3 bita,wczoraj późno go robiłam ale dziś mniam 😁
Sylwia daj znać po lekarzu 🙂


Co ochoty robisz małpo na 3 Bita ha ha 😁 😁 Zabiję za jakieś pyszne ciasto 😜 😜 Smacznego 🙂
Właśnie Sylwuś, daj znać co po lekarzu 😉
Mała próbuje zasnąć ale nie może więc pewnie ulegnę i zaśnie przy cycu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
U mnie wszystko dobrze 🙂

Widzę, że Naszej Mini jednak się zrobiło przykro na to co piszą inni ludzie na inny wątkach o Nas i o Niej chociaż Jej i Nas nie znają 😞 Niestety Aga została wymieniona po nazwie nicku a to nie było za miłe 😞 I tak ma dobre serce, że nie zgłosiła tego do admina. A przecież chociaż mamy swoje głupawe żarty to jesteśmy poważnymi kobietami, które mają swoje domy, rodziny i dorosłe życie, ale przecież nie można ciągle być poważnym i trzeba czasem wyluzować.

No tak forum się rozpada niestety a raczej Nasz wątek. Ale przecież jak kilka dziewczyn odejdzie to nadal można wątek utrzymać.

Niestety mimo wyciągniętej ręki nadal jesteśmy szkalowane a więc i ja się zwijam bo nie lubię takich klimatów 😞 Za duża jestem na to a nikt mi tyłka obrabiać za nic nie będzie.

Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Wpadam wam powiedzieć że raczej w najbliższym czasie nie zajrze do was,ku uciesze nie których 😉
jak coś to kom albo gg.
wpadne nie raz do was zajrzeć,ale póki co rezygnuje z grudnióweczek 😘


To jest to o czym wczoraj pisałaś, że ma Ci zajmować dużo czasu... Hmmm miałaś nam dzisiaj powiedzieć konkretnie o co chodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
NIE KASIA NIE ZROBIŁO MI SIĘ PRZYKRO TYLKO WYSRANE NA TO JUŻ MAM.
I NIE BĘDZI MNIE KTOŚ OBRAŻAŁ ZE SWOIMI ZNAJOMKAMI NA PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH.
MYŚLE ŻE ADMIN ŹLE ZROBIŁ JEDNAK Z TYMI PRYWATNYMI WIADOMOŚCIAMI SKORO MAJĄ SŁUŻYĆ DO OPIEPRZANIA DUPY INNYM UŻYTKOWNIKĄ.
SYLWIA FORUM SIĘ NIE ROZPADNIE OD JEDNEJ,CZY JUŻ DWÓCH OSÓB.
NIE STETY JA MILCZEĆ NIE BĘDE,NAS MACIE ZA PODŁE BO NAJAZD ZROBIŁYŚMY ALE TO JAK INNE LASKI OBRAŻAJĄ NAS TO NIC NIE ZNACZY.
pA 😘


Nic już z tego nie kumam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
(...)
MYŚLE ŻE ADMIN ŹLE ZROBIŁ JEDNAK Z TYMI PRYWATNYMI WIADOMOŚCIAMI SKORO MAJĄ SŁUŻYĆ DO OPIEPRZANIA DUPY INNYM UŻYTKOWNIKĄ.(...)
pA 😘

Admin jeśli już coś robi, to robi to dla wszystkich. Nikogo nie będę prowadził za rączkę i mówił co wolno, a czego nie. Samochody również wynaleziono, by nimi jeździć po drodze, a nie po drzewach.

A ja się teraz zachowam jak Policjant:
Martuska_D oraz Mini23 - będzie ban 7 dni jeśli nie przestaniecie się tutaj kłócić i psuć atmosferę.
To samo dotyczy każdej z Was.
Nie interesuje mnie kto zaczął, kto miesza itd. Czytałem większość dyskusji. Jest straszny smród i proszę zarzucić ten temat.
Wszystkie osoby, które wzajemnie obrzucają się jakimiś zarzutami naruszają regulamin forum - punkty 10.d, 10.f i 10.h dlatego OD TERAZ koniec tego drażliwego tematu i przechodzimy do normalnej dyskusji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Wszystko przeczytałam . I żałuję że tak się to potoczyło i skończyło 😞
Odeszło od nas juz kilka mam 😞 Mam nadzieję że wszystko wróci do normy.
Sylwia bardzo sie cieszę że to zgrubienie to nic groznego,miałam cos napisać jeszcze kurze ale zapomniałam z tego wszystkiego 😞
Marta obejrzałam fotki Gabi, śliczna , pulchna księżnicza zawsze pięknie ubrana 😁 😁 😁
Ja lecę na zakupy z moimi dziewczynami . Zajrzę pózniej tu. Ciekawe czy któraś będzie 🤢
pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, gdy tu zaglądałem miałem Was za wzór. Porozumiewałyście się jak stare dobre małżeństwo! Jak byście znały się od zawsze. Wydawało mi się, że wszystkie jesteście przyjaciółkami.
Nawet ostatnio miałem gdzieś dać linka do Waszego wątku, żeby pokazać innym jak można fajnie spędzać czas ze znajomymi. I co ? 😞 Co się z Wami stało dziewczyny ? 😞

Nie szkoda Wam tego klimatu? Przecież tak na prawdę dobrze wiecie, że żadna z Was nie jest zła i czasem tylko z pozoru wydaje się, że ktoś jest zły. Znacie się od tak dawna, myślicie, że można aż tak perfekcyjnie udawać kogoś, kim się nie jest? Nie wierzę i Wy pewnie też w głębi serca nie wierzycie. Niech będzie tu jak było, proszę Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No żeby Admin interweniował to aż wstyd 😞 ☺️ Ja myślę że może trzeba odrobinę czasu aby emocje opadły. Myślę że Mini i Kasia tu wrócą 🙂 Mam nadzieję 😉
Nie byłam na Kaliszu i nie mam zamiaru tam wchodzić i podczytywać.
Ja tu zostaję , i choć od 1 wracam do pracy , i nie będę miała czasu aby często zaglądać to choc ma chwile wpadę sie przywitać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam pogratulować Mai 😘 😘 😘 😘
Zobaczyłam wiadomość od Naszego Admina i zrobiło mi się baaaardzo przykro. Rzeczywiście byliśmy jak stare małżeństwo. Wszystko grało i buczało. Gadałyśmy o wszystkim a teraz.... gdzieś to wszystko wyparowało 😞 Chyba to już jest taka mentalność ludzka, że jak się ze sobą za długo przebywa to zaczynają się spięcia. Ja tam nie mam nic do nikogo z naszego wątku. Nawet z Martą sobie wyjaśniliśmy wczoraj wszystko i chociaż możemy się w czymś nie zgadzać to dogadać się trzeba chociażby ze względu na wątek i inne Dziewczyny 🙂 A tak apropo usunęłam Martę z NK po to aby koleżanki z innych wątków mające Cie w znajomych nie wchodziły na mój profil i nie oglądały fotek. Zrobiło mi się przykro i nie będę tutaj za często zaglądać bo po prostu mam swój honor i nie pozwolę aby obrażał mnie ktokolwiek a tym bardziej ktoś kto nic kompletnie o mnie nie wie. A jeśli przez czytanie postów w którym są napisane obelgi na mnie ja mam się wkurzać i wyżywać na forum to wolę tu rzadko zaglądać abyście wy nie musiały czytać tego co napiszę w nerwach bo nie pozwolę się obrażać 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane grudnióweczki 🙂 🙂 🙂 zrobiło mi się bardzo przykro po przeczytaniu tych postów 😞 bardzo was proszę o przemyślenie tej decyzji jeszcze raz 🤨 Przecież nie może tak być, że przez czyjąś głupotę odchodzicie 😞. Musicie tu być, bo jesteście potrzebne mi i całej reszcie bez WAS to już nie będzie to samo 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, ale nadal jest dobrze tylko w nocy ta ŚWINIA KROWA nie chciałam nam dać ciasta 😞
Po prostu wyszły głupie sytuacje, których nie powinno być. Mi jest na przykład przykro, że ktoś mnie obraża kto nigdy ze mną nie gadał, nie pisał, nie znam mnie nic o mnie nie wie a mnie ocenia. Tak się nie robi to jest po prostu brak kultury osobiste- oceniać kogoś po pozorach i z informacji z tzw. trzeciej ręki. Ja powiedziałam, że już więcej nigdy nie zajrzę na inny wątek bo wolę się nie denerwować i nie i wyżywać tutaj bo krzywdzę tylko tym Laski, które uwielbiam. Chciałabym odejść, ale nie umiem bo za bardzo się do Was przywiązałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...