Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Czitos powróciła hahahaha
Ooooooooo Pigi ale widok 😲 Dech zapiera ......... Tylko wody morskiej brak 😞 Ale i tak cudnie . Ty wyglądasz bosko lasko Ty. Kombinezon i mnie się bardzo podoba 🤪, i prawda że dobrze na Tobie leży 😆. Alusia jaka wpatrzona w Ciebie na jednej fotce 🙂 Ja też uwielbiam ubranka hello kitty . Czapka super 😆 😆 😆A Alusia jak aniołek , grzeczna w wózku 😉
Eeeee żadna z nas nie jest szczupła 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Każdej coś przeszkadza 😞
Kuro a co Ty w tej Dani porabiałaś ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ciekawe jak Gabi z butlą ???Czy postępy robi???
Milka a Ty co tak żadko zaglądasz ?????????????????
O jaaaaaaaaa ja jeszcze tylko 3 dni w domu siedzę i do pracy łeeeeeeeeeeeeeee jak ja nie chcę 😞
Idę do łóżka potulić się do mojego męszczyzny 😉 😁 😁 😁
Dobranoc piękne 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aaaaaaaa ja wiem czemu Maji ząbek znikł 😠
bo tarzan bał się że o alimenty go podam i poszedł do "hokusa-pokusa" i ząbek znikł 😁 😁 🙃 🙃

A może nie znikł tylko Ty go ukryłaś głęboko w buzi Majusi ???????????? Abym sie nie utwierdzała w przekonaniu że Olusia ma siostre w świecie u Milki 😮 😆 😁 😁 🙃
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, wyglądałaś super!!! Malutka oczywiście lepiej hehe , ale sama wiesz o tym 😁 🙂
Mini,czyli ząbek jeszcze niezdecydowany ha ha 😜 Jeszcze ma czas kiedy wyjść 😉 Majeczka na tym zdjęciu w łóżeczku wygląda co najmniej na 8-9 miesięcy!! Superrrr 😉
Czita, do pracy idziesz ale nie martw - my tu będziemy na Ciebie zawsze czekać 🤪
Sylwia, Wy to macie grilla za grillem hehe, zazdroszczę Wam! 🙂
Ola, dawaj fotki jak zrobiliście swój kącik bo chyba już coś tam zdziałaliście, co 😉
Nina, oczy masz piękne!!! Dużo bym dała żeby takie mieć a ja mam za duże 😞 A tusz do rzęs to jaki masz??? Dawaj tu jakąś reklamę ha ha 😁
Nie wiem czy wszystko napisałam :P
Malutka dzisiaj na spacerze wypiła 120 ml mleka od razu a po kąpieli 90 ml i zasnęła przy suszarce. Mam jednak doła bo jednak prawie 7 miesięcy takiej więzi to dużo i jest mi bardzo ciężko 😞 Wiedziałam, że przeżyję to emocjonalnie ale nie wiedziałam, że tak bardzo 😞 😞 😞 😞 Przez to wszystko ciągnie mnie to palenia i chuj z taką robotą 🤨 🤨 Dzisiaj jadła tylko rano trochę i nie wiem czy jak się obudzi w nocy albo nad ranem to dać jej butlę czy cyca 🤔 Jak myślicie?? Jak będzie lepiej??? Kurczę jakie to niesprawiedliwie że faceci nie muszą podejmować decyzji o karmieniu czy też przeżywać takie bolesne rozstanie z tym 😞 Potwierdza się regułą, z faceci mają lepiej w życiu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta daj butlę, bądź konsekwentna jeśli chcesz Gabi dać na butle zupełnie. Nie wiem jak to jest rozstać się po takim czasie z karmieniem piersią ale ja na przykład miałam duże wyrzuty sumienia, że nie mogę karmić Ali bo musiałam brać leki na nerkę. Ale myślę, że to wszystko prze tą nagonkę na świecie, że karmienie jest takie super a butelka to już ,,bleeee,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ach to przygotuje w termosie gorącą wodę i jakby się malutka obudziła to dam jej mleka...
Mnie wkurwia ta nagonka odnośnie karmienia piersią! 😠 To jest decyzja matki czy chce karmić czy nie, a czasem wychodzi tak, ze nie ma się wyboru np jak Ty Kasia. Ech...
No właśnie Mini, mnie będzie brakować tego widoku i obejmowania cycusia tymi ślicznymi malutkimi rączkami
Mam wyrzuty sumienia choć to świadoma decyzja...bez sensu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ach to przygotuje w termosie gorącą wodę i jakby się malutka obudziła to dam jej mleka...
Mnie wkurwia ta nagonka odnośnie karmienia piersią! 😠 To jest decyzja matki czy chce karmić czy nie, a czasem wychodzi tak, ze nie ma się wyboru np jak Ty Kasia. Ech...
No właśnie Mini, mnie będzie brakować tego widoku i obejmowania cycusia tymi ślicznymi malutkimi rączkami
Mam wyrzuty sumienia choć to świadoma decyzja...bez sensu 🤔

a w sumie czemu nie chcesz czekac do roczku?? bo do pracy teraz idziesz?


Na razie nie idę do pracy ale wiem, że będzie mi później jeszcze ciężej... 😞 Poza tym czuję się zmęczona tym wszystkim i źle się bym czuła jak bym karmiła roczne, chodzące już dziecko. Jeśli ktoś chce to jestem jak najbardziej "za" ale mi tak jakoś etycznie i moralnie byłoby z tym źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Ach to przygotuje w termosie gorącą wodę i jakby się malutka obudziła to dam jej mleka...
Mnie wkurwia ta nagonka odnośnie karmienia piersią! 😠 To jest decyzja matki czy chce karmić czy nie, a czasem wychodzi tak, ze nie ma się wyboru np jak Ty Kasia. Ech...
No właśnie Mini, mnie będzie brakować tego widoku i obejmowania cycusia tymi ślicznymi malutkimi rączkami
Mam wyrzuty sumienia choć to świadoma decyzja...bez sensu 🤔

a w sumie czemu nie chcesz czekac do roczku?? bo do pracy teraz idziesz?


Na razie nie idę do pracy ale wiem, że będzie mi później jeszcze ciężej... 😞 Poza tym czuję się zmęczona tym wszystkim i źle się bym czuła jak bym karmiła roczne, chodzące już dziecko. Jeśli ktoś chce to jestem jak najbardziej "za" ale mi tak jakoś etycznie i moralnie byłoby z tym źle...

no ale kiedyś chyba nawet nie myślałaś o karmieniu piersią a zdanie zmieniłaś 🙂
ja chce karmić jak da rade do 1,5 góra 2 latek dłużej nie bo Oliwka ma 3 latka a nie wyobrażam sobie takiego dużego dziecka ciągnącego cycola 😮


No, nie chciałam karmić... Ale na porodówce zmieniłam zdanie hehe
Teraz wiem że to najcudowniejsza rzecz na świecie i mam karę przeżywając to rozstanie tak emocjonalnie... Ale jestem świadoma tego i im prędzej tym lepiej dla mnie i Gabi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem pierwsza!!! 😜 nadrobilam, choc duzo czasu mi to zajelo bo maly po podlodze w drugim pokoju buszuje skubany przesuwa sie juz coraz szybciej i musze zagladac co chwila do niego. Wiec karmienei piersia świetna sprawa, ale ja najwyzej do roku bym karmila gdybym mogla no ale karmilam tylko 4 miesiace 😞 ale teraz tez nie jest zle z butla wiec nie ma co narzekac 😉 zajrze do Was pozniej bo maly marudzi i kawa mi stygnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina jak mogłam zapomniec skomentować wczoraj Twoje piękne długie rzęsy???? Ile ja bym dała aby mieć takie , moje sa krótkie i rzadkie 😞, a jak ich nie pomaluje to ich nie widać 😠 Zazdroszczę laskom rzęs!!!
Marta ja nie wiem co to znaczy ta więż matki karmiącej i dziecka. I chyba nawet nie żałuję , bo tak sobie myślę - czego mam żałowac ??? No właśnie to jest nagonka KARMIC PIERSIĄ!!!.Martuś musisz podjąć decyzje i już się nie wyłamać z niej !!!!!! Lekarze mówią że do 6 mieś. trzeba karmic piersią. Gabi już skończyła pół roczku 😉 A prawdą jest to że im starsze dziecko tym ciężej odstawić od piersi. Moja klientka opowiadał jak 1,5 roczne dziecko odstawiała od piersi: był jeden wielki krzyk, spazmy i bezradność matki. Próbował różnych sposobów, nawet smarowała piersi musztardą , chrzanem, obsypywała pieprzem i papryką. A i tak malutka sobie radziła, rączkami wycierała i pózniej wypluwała a cyca i tak ciągnęła 😁 😁 😁 To dla mnie było śmieszne , ale ta matka miała utrapienie 😮 Jakoś jej się udało.
No Pigi a Ty znów nam prezentujesz swa nienaganną postac hahaha i cudna Alusię 😆
Ja mam w planach wyprawę do mamy, ale co z tego wyjdzie ???? Nie wiem 😁 😁
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Czita, Paulinka co będzie robiła w wakacje?? Może pisałaś, ale pewnie przeoczyłam. Ciekawe jak Ola zniesie rozstanie z Tobą przez 8 h... Ciekawe jak to będzie. No, ale musi być dobrze 🙂
A ja w Danii pracowałam przy trasie, grzyby sprzedawałam hahah 😁 Kaśka mnie wydała. A tak naprawdę, to miałam bardzo przyjemną pracę, bo w szklarni. Stałam sobie przy stole z innymi dziewczynami i wkładałyśmy do ziemi szczepki mniejsze niż paznokieć 😉 Także cały dzień stałam co prawda, ale gadałyśmy bez przerwy i szybko mijało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Dominik zasypia w łóżeczku wiec ja na momencik zajrzałam i zaraz ide chyba zaczne od pieczenia przygotuje biszkopt,żeby go wieczorem przełożyc truskawkami- no wlasnie jak Dominik wstanie to musimy sie przejsc do sasiada po truskawki 😜 fajnie mieszkac na wsi i miec swieze warzywa i owoce ale w miescie tez czasem fajnie jest chociaz ja chyba w miescie bym sie dusila 😮 ok lece ale bede co jakis czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja gotuje na piersi z indyka , i gotuje wszystko razem, bez masełka bo jest mięsko 🙂. A potem wszystko razem miksuję. Tylko ryż i kaszę manną dodaję pózniej jak juz miesko i warzywa sa ugotowane.
Kuro Paula nie ma planów na wakacje 😞 niestety brak kasy na obóz bo to koszt ok.2 tyś na dwa tygodnie 😮 Może jeszcze moja ciotka ja zabierze nad morze. No ale to znak zapytania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej gUpie i te moNDre 😁
U nas noc ładna a dzisiaj zakupy i spacer bo jest ładna pogoda 🙂
Ala szaleje ( czytać- pływa na sucho ) w łóżeczku ha ha ha 😁
Ja zjadłam właśnie śniadanko i pije kawkę 🙂
Ja zupkę jak gotuje Alusi na mięsie to najpierw gotuje samo mięsko później wylewam wodę z tymi szumowinami, myje garnuszek, nalewam czystą wodę wkładam warzywa i sypię mannę albo ryż i pod koniec wrzucam mięsko pokrojone w kosteczkę 🙂 Później tylko miksowanko 😁
Sylwia ja tam bym chciała na wsi mieszkać i to bardzo ! Wychowałam się praktycznie na wsi bo spędzałam całe wakacje i każdy czas wolny u jednej albo drugiej babci 🙂
Marzy mi się dom, ogródek i nawet kawałeczek pola na swoje warzywa, sad z owocami itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kasiu ja sie ciesze że mieszkam na wsi nad jeziorko mam moze jakies 15 minut spacerkiem no i spokoj, mozna sie wylozyc na hamaku albo kocyku i opalac zrobic warzywnik (za to dopiero w przyszlym roku sie wezme) kwiatki posadzic ech... dobra rozmazylam sie 😜 lece truskawki pomrozic i czesc zostawic na ciacho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Oj Kasiu ja sie ciesze że mieszkam na wsi nad jeziorko mam moze jakies 15 minut spacerkiem no i spokoj, mozna sie wylozyc na hamaku albo kocyku i opalac zrobic warzywnik (za to dopiero w przyszlym roku sie wezme) kwiatki posadzic ech... dobra rozmazylam sie 😜 lece truskawki pomrozic i czesc zostawic na ciacho 😁


Ja też tak chce !!! 🤪 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od mamy 😉
Teraz gotuje dwie zupy Oli : z cukinnia i ze szpinakiem. I dla nas pomidorowa.
Kupiłam sobie dzis komplet bielizny 🤪, Paulinka znów spi u babci to wieczorem go przymierze 😁 😁 😁
Ja tez bym chciala na wsi mieszkac tak jak Sylwia, ale tylko pomarzyc moge 🙂
A i Sylwia pytalas o zoltko. Ja daje Oli cale zgniecione zoltko do zupy co 2 albo co 3 dzien.
Kura zgapilam po Tobie desery 😆 gotuje Oli kasze manna i dokladam do owocowych słoiczków 😉.Zjada az uszy sie jej trzesa 🤪 🤪 🤪
Dobra uciekam bo Tarzan juz w drodze do domu 😉
Zajrze potem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Piękne 🙂 mówią, że Majka to klonik Oliwiera 😁 Mini twoja Maja to naprawdę wygląda tak na 8, 9 mc i mam wrażenie, że się robi bardziej do ciebie podobna ślicznotka 🙂. Nina Łukaszek, jaki przystojniaczek no i jak pięknie pływa 😁 przyznaj się ile dałaś za te doklejane piękne rzęsy 😉 😁. Kasiu wyglądacie pięknie jak zawsze, a te kolczyki są świetne 🙂. Marta życzę powodzenia w odstawieniu Gabi od piersi domyślam się jak Ci ciężko. Byliśmy dzisiaj na plaży jakieś 2 godz. i się spiekłam Maja trochę tu marudzi nie chce jeść obiadków, ale za to pije soczki, a Oliwier w ogóle mnie nie słucha zatrzymuje się przy każdym automacie z kulkami i różnymi pierdółkami i mnie szantażuje, że jak mu nie dam 2 zł to on już nie chce być moim synkiem 🙃 a tak ogólnie to jest straszna drożyzna chyba lepiej wyjechać gdzieś za granicę na jakąś fajną wycieczkę za te same pieniądze albo i mniejsze 🙂
Miłego popołudnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...