Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja wam powiem że ja z zębami nie mam problemu a nawet lepiej jest bo nie reaagują mi na zimno tak jak przed ciążą... całe szczescie bo ja sie tak panicznie boje dentysty że mam odruchy na samą myśł wymiotne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie mi krwawią 🤨 ALe krwawiły i przed ciążą także jakoś tego się nie lękam bo to po prostu nadwrażliwość dziąseł. Ale teraz mi napuchły i bolą 🤨 Nie całe bo tylko z przodu na dole przy około 4 zębach i trochę z tyły na dole po prawej stronie ale najgorzej jak chce chleb ugryźć 🤔 Muszę dzisiaj iść kartę założyć a do wizyty kupię sobie jakiś żel przeciwbólowy dla ciężąrnych na te dziąsła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jak byliśmy z mężem w kinie na step up w 3D to mała cały film tańczyła 😁 😁 tak mi się smiać chiało wtedy z niej że mówię że to bedzie tancereczka... a lekarz do mnie na badaniu sie pytał ile ojciec dziecka ma wzrostu a ja ze 186 a on że dziecko jest bardzo długie jak na swój wiek i ja na to ooo to modelka bedzie:P długa i zgrabna po tacie a piękna po mamusi 😁:d haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
My już po śniadanku obdzwoniłam klientów Ewunia śpi więc wcinam snickersa i czytam wasze posty 😉 Co do ząbków to mnie tylko 6 boli no i ząb mądrości się nie może przebić, ale to akurat nie boli 🙂
Pogodę mamy paskudną szaro , zimno i mokro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola88 napisał(a):
dziewczyny a liczycie ruchy??


Nie,a lekarz Ci kazał?
Ruchy liczy się niby po 30 tygodniu,nawet taką kartę specjalną można w necie ściągnąć.
Ale ja z Oskarem nie liczyłam,on kopał stale,więc chyba z 200 bym się doliczyła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie słyszałm nic o ciązy a filmach 3D.. tak więc niewiem... ale byłam:P bo myślałam że tylko straszne filmy mogą wywaołaś strach... i tylko te moga zaszkodzić a tak to nie słyszałam nic o tym ... oj mam nadzieje że nic nie zaszkodzilo... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym liczeniem to ja myślę, że nie ma na to czasu, a zresztą dziecko ma różne dni. Tak jak moje 3 dni było niemrawe, a wczoraj wróciły mocne kopniaki 😁 Mi też ktoś mówił, że ciężarne nie powinny chodzić na filmy 3D, bo to wytęża i męczy wzrok, ale nie dajmy się zwariować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki.
Nina mnie już od rana pogania ze mam zajrzeć na forum i Wam dziewczynki tez obiecałam więc jestem 🙂
Aduś, wiesz ze wczoraj jak skończyłyśmy rozmawiać obudził się Maks i miał te same humorki co Oskarek ! Dałam paracetamol bo wkładał rączkę do buzi więc pewnie ząbki a potem jak jazda bez trzymanki a my akurat mieliśmy sporo roboty ale jak tu pracować jak mały przewrót ogulnodomowy przeprowadzał. Już sie tego buntu dwulatka 🤪 Oj kochane mamuśki,nasze dzieci akurat w ten okres buntu zaczną wchodzić krótko po narodzinach naszych drugich bobasów 🤪 Chyba zacznę już teraz szukać dobrego psychoterapeutę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też próbowałam to znaleźć w internecie i nic nie było na ten temat. Eee tam 🙂
To chodzi tylko o to, że wzrok męczy, a jak ciężarna nosi okulary to może się potem źle czuć i pewnie tyle 😉
Ja się bałam, że ciążę będę źle znosić, a znoszę jak na razie wspaniale 😁 Ale cicho, bo idzie 3 trymestr 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...