Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, przecież mąż Ady wie jak wejść na forum i zawsze może sobie przeczytać co pisze. Zmartwiłam się, że już nie będzie do nas zaglądać, ale wiem że będzie bo to nie ma innej opcji 😁
A co do bachorów.... to i tak Aga masz anielską cierpliwość... i wcale nie jesteś wiedźmą 🙂 Tylko te dzieciaki taki niegrzeczne są, ale to raczej wina rodziców, a nie ich, mimo że na nich ta złość się odbija, jak to takie diabły są 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga ale dla mnie Twoje nerwy są normalne i zrozumiałe. To, że to są dzieci nie znaczy, że mają prawo demolować Ci mieszkanie !! Ja rozumiem dziecko może a nawet musi być ruchliwe ale nie może być psotne i dokuczne. A kto by Ci oddał kasę za świeczniki albo wstawił nowe drzwi do mebli ?? Jakby się coś stłukło to byś usłyszała co najwyżej : Oj potłukło się ! 😮 Dziwią mnie rodzice którzy pozwalają na to żeby dziecko w obcym domu robiło takie rzeczy. A jestem pewna, że u Ciebie był zwierzyniec a w domu są za takie zachowanie bite albo karane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wybaczcie, że tak chaotycznie piszę i nie po polskiemu, ale jestem zakręcona na maxa 😜 We mnie się aż gotuje... Nie wiem czy wczoraj pisałam, najwyżej się powtórzę 😉 ale wczoraj w przychodni jak byłam, to był taki szatan i mówił do matki, że jej nie lubi i nikogo nie lubi ( aż syczał jak to wypowiadał) i że tylko siebie lubi. I biegał po przychodni i do matki krzyczał : zamknij mordę na kłódkę. Z 4 lata może miał... Ale no taki niedobry... wszystko dotykał. Mnie już głowa bolała od chwili z nim, a co ma powiedzieć matka, która jest z nim przez cały dzień. Wiadomo, że swoje się kocha obojętnie jakie jest 😉 Ale jak tak się z boku popatrzy... ech 😜
Ja jestem strasznie niewyrozumiała jeśli chodzi o takie niegrzeczne bachory i naprawdę ich nie lubię... małe potwory 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczerze nie lubię dzieci... tzn. lubię niektóre 😁 Ale nie podniecam się jak widzę jakieś dziecko w wózku 🙂 Tzn. podniecam się, jeśli jest ładne albo ma to coś, że mnie urzeka 😁 wtedy patrzę jak zaczarowana 😉 A tak to mnie nie rusza... 😉 Nigdy nie latałam za mniejszymi dziećmi jak niektóre koleżanki, które traktowały swoje młodsze siostry, czy sąsiadki jak zabawki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no... ja dzisiaj się wysłowić nie potrafię 😁 hhaha
Aga, to co one z tymi meblami zrobiły to jest nie do pomyślenia, że jest to w ogóle możliwe 🤪 I te dzieci nie będą grzeczniejsze, tylko coraz gorsze, a jak dorosną to chyba dom podpalą albo nie wiem co? 🤪 a rodziców przywiążą do kaloryfera 🙃
Każdy popełnia jakieś błędy wychowawcze, bo tego się nie uniknie, ale to nie są błędy wychowawcze, tylko samowola dzieciaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże jaką krzywdę robią rodzice dzieciom, którzy pozwalają im na wszystko. Ja wychodzę z założenia, że nawet jak to jest moje to musi mieć zakazy bo później jest taki mały potwór, który wchodzi wszystkim na głowę. Przecież takiego dziecka nawet później nikt nie lubi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😁 Ja nie spałam do 2h, wstałam o 8h. Ostatnio coś nie mogę w nocy spać 😞 A ten kręgosłup to mi żyć nie da... Chyba muszę jakieś ćwiczenia zacząć robić, żeby sobie ulżyć. Cóż, 3 trymestr już prawie 😜 Dzisiaj niedziela, to wszyscy śpią 😉 Mam nadzieję, że Ada się pojawi 🙂
Oceanarium, wstawać 🤪 Mam tu sama siedzieć?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey Akwarium jak samuopoczucie??:P
U mnie ok, humorek też w miarę, mąż denerwuje mnie ale on tak zawsze... 😁
Aduś jak sie nie bedziesz pojawiac i z nami dyskutować to napiszemy wspólnie petycję do twojego mężą z zażaleniem i w ogóle... hiiiii
Aga jaka ty masz kochana małą normalnie skarb... jak sie bedzie tak opiekować Mają to bedziesz dobrze miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninka ja już mówiłam że jestem witro pylna i sikałam pod wiatr 😁
haha Aga na automacie hmmm ciekawie:d
hahaha
przeziebienie mnie łapie musze czosnek zaczac łykać;/
w srode mam do lekarza 🙂 zobacze moja małą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 dziś mąż z córką dali mi też pospać spałam do 10 🤪 Aga fajnie masz z tą Oliwką anioł nie dziecko 😉 mi właśnie Ewunia usnęła więć do 14 mam wolne 😉 Mąż pojechał na grzybki znów pewnie dwa wiadra przyniesie i trzeba będzie obierać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Baby 😁 Aga ja tam bym to zrobiła na pralce i jeszcze wirowanie włączyła żeby wibrowało pod tyłkiem ha ha ha 😁 Ja wstałam z dobrych humorkiem ale już mam go zepsutego 😠 Ale się mąż wkurwi ( sorry za wyrażenie ale nie da się inaczej tego opisać )- już mówię dlaczego. Mariusz brat ma dzisiaj pierwszą rocznice ślubu i na NK życzenia od rodziny Mariusza posypały się jak makiem a na naszą rocznicę która była miesiąc temu nawet jego matka nie napisała nam DUŻO ZDROWIA. Oj coś czuję, że tej starej kurwie to ja parę słów napisze na skype bo mnie nosi !!!! 😠 A tak ogólnie to idę jeść naleśniki z dżemem truskawkowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaaa jaka cisza...
hihi ja chce moja mała juz 🙂 bym ja naprzytulała i ukochała...
hehehe 🤪
właśnie patrze na męża jak śpi obok mnie słodko 😁 i jakie rzesy dłuuuugie ma hihi chyba mu je ukradnę:P oby nasza córcia po nim je miała 🙂
mmmm... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...