Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia i Aga wy to celowo chyba chodzicie i sprzatacie aby być pierwszymi hahaha, przejrzałam was...
Byłam na zakupach, na spacerze, zrobiłam i zjedliśmy obiad a teraz padłam 🥴Jestem taka zmęczona,boli mnie kręgosłup i w ogóle szkoda gadać 🤢
Idę poleżeć może coś przestanie mnie boleć 🤔 Pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam 😁 Miałam gościa na kawie a do tego pomyłam już wszystkie drzwi i futryny 😁 😁 😁 Miałam 6 futryn i 5 par drzwi ale jakoś moment mi to poszło 😁 Jutro wypoleruje komody i będę przed Świętami miała do pościerania tylko kurze, umyć sanitarne rzeczy i odkurzę podłogi i umyję to mi zajmie jakieś kilka godzin a nie z 3 dni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety też kilka tygodni monet zleci !! Ja sprzątam bo lubię ale nie chce nic przyspieszać 😁 Ja chce w terminie albo najlepiej po bo pewnie i tak będzie 🤨 No tak cisza ostatnio tutaj zapadła. Ale myślę, że wszystkie Nas plecy już za bardzo bolą aby tak przed kompem godzinami siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
Mała mi w klawiature kopie 😁 chyba zła jest że matka z niej podstawke robi 🤪

ale jesteś wredna dla dziecka, ja na kolanach mam laptopa ale kiedyś jak miałam blisko brzucha to tez potrafiła mnie ostro kopać 🤪


No co mi się lepiej pisze jak siedze bokiem przy biurku,część klawiatury mam na biurku opartą a część na brzuchu 😁

biedne dziecko matka od początku chce czerpać z niego korzyści 🤪
kop mała kop 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naylaaa napisał(a):
Wasze dzieci to są chyba bardziej aktywne w dzień 🙂 Moje w dzień sporo śpi, a potem od godziny 20 do 8 rano szaleje....czyli wtedy, kiedy ja chcę spać. Oby potem mu się przestawiło 😮

widocznie mało miejsca ma i dopiero jak sie polozysz ma wiekszy luz, ja mam brzuch jak u słonia to cały czas może szaleć bo miejsca pełno, a u Agi to po prostu dziecko od małego walczy o prztrwanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Wasze dzieci to są chyba bardziej aktywne w dzień 🙂 Moje w dzień sporo śpi, a potem od godziny 20 do 8 rano szaleje....czyli wtedy, kiedy ja chcę spać. Oby potem mu się przestawiło 😮

widocznie mało miejsca ma i dopiero jak sie polozysz ma wiekszy luz, ja mam brzuch jak u słonia to cały czas może szaleć bo miejsca pełno, a u Agi to po prostu dziecko od małego walczy o prztrwanie 🤪


Walczy o przetrwanie hhahahaah 😁 Przemoc w rodzinie od momentu zapłodnienia 😮 🙃 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):


Ja korzyści?... No tak wory pod oczami,dolina mleka,cyce jak zwisy,włosy jak po porażeniu prądem to napewno będzie później korzyść dla mnie 😁 🤪

nie marudz a wiesz jak Maja się czuje jak mui 24h/dobe przebywać z Tobą?? wiesz co to dziecko przeżywa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Walka o przetrwanie to dla Maji zacznie się jak pozna swoją starszą siostrzyczkę 🤪 🤪

hehe będzie ją Oliwka traktować jak pusie, a to znaczy że będzie dużooo przytulania 🤪 ale to dziecko tez musiało to po kimś odziedziczyć, ja myśle że po Tobie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pałki... 😁
moja sie dzisiaj obraziła nie rusza..
2 razy tylko czkawka... nic wiecej... 😮
obraziła sie na Ojca tylko czemu matce nie da znaku zycia pipka mnie tak boli że szok wyytrzymac nie mogę i podbrzusze ... ale brzuch sie nie napina... ani skurczy nie czuje raczej albo niewiem ze to skurcze hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola88 napisał(a):
Pałki... 😁
moja sie dzisiaj obraziła nie rusza..
2 razy tylko czkawka... nic wiecej... 😮
obraziła sie na Ojca tylko czemu matce nie da znaku zycia pipka mnie tak boli że szok wyytrzymac nie mogę i podbrzusze ... ale brzuch sie nie napina... ani skurczy nie czuje raczej albo niewiem ze to skurcze hahaha

hehe Aga jeszcze nie czuje skurczy wiec to nie Twoja pora, no chyba że nie utrzymujecie bliższych kontaktów telepatycznych 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Jak pozna siostrzyczke która wszystkich kocha tak mocko że oczka wychodzą to będzie cieszyła się że mamusia lub tatuś jest obok 😁 dziś Oliwka robiła brzuszkowi "noski eskimoski" tak mocno że Maja się wypieła i zaczęła kopać 😁 a Oliwka "ej dzidzia nie kop mnie" 😁

No cóż Oliwka widocznie tez od poczęcia musiała walczyć o przetrwanie i jej to zostało 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_ta napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Pałki... 😁
moja sie dzisiaj obraziła nie rusza..
2 razy tylko czkawka... nic wiecej... 😮
obraziła sie na Ojca tylko czemu matce nie da znaku zycia pipka mnie tak boli że szok wyytrzymac nie mogę i podbrzusze ... ale brzuch sie nie napina... ani skurczy nie czuje raczej albo niewiem ze to skurcze hahaha

hehe Aga jeszcze nie czuje skurczy wiec to nie Twoja pora, no chyba że nie utrzymujecie bliższych kontaktów telepatycznych 🤪


nie poprostu miałam noc i dzien bardzo stresujacy i jakoś chyba to na nią wpływa... niewiem jak sie ruszac nie bedzie dalej to pojade do lekarza...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Ola88 napisał(a):
Pałki... 😁
moja sie dzisiaj obraziła nie rusza..
2 razy tylko czkawka... nic wiecej... 😮
obraziła sie na Ojca tylko czemu matce nie da znaku zycia pipka mnie tak boli że szok wyytrzymac nie mogę i podbrzusze ... ale brzuch sie nie napina... ani skurczy nie czuje raczej albo niewiem ze to skurcze hahaha


Ola dziecko przed porodem jest mniej ruchliwe...a pogilaj ją albo coś...


nic na nią nie działa... nawet słodkie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...