Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola, a jadłaś słodkie?? I inne metody?
Ty nas tu straszysz, a i tak do lekarza nie pojedziesz 😠 😠


No Ola taka jest my panikujemy a ona później pisze "o przeszło mi już" 😠 jej się też wpierdalek należy!


Mimo, że Olka to moja rodzina, to przydałoby się jej w łeb przyłożyć, może by się trochę ogarnęła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):

Agata jedyne o co Oliwka walczyła to o spanie z nami w łóżku 😁 bo tak myśleliśmy że będzie jedynaczką i więcej nie będziemy mieć dzieci więc Buba miała wszystko co tylko chciała...No teraz troche ciężko jest z tym 🥴 bo Oliwka rośnie i ceny jej "wymagań" też... ostatnio na spacerze zobaczyła księżyc i mówi "chce księżyc" na co ja "kochanie mamusia by ci nawet gwiazdki dała ale księżyca nie da się" a ona mi na to "ale ja chcie"

tak przyznaj się , jak na Majce klawiature trzymasz to na Oliwce pewnie myszke trzymałaś 🤪
Ja się boję że moja Zośka taka się zrobi bo to pierwsze dziecko w rodzinie od mojej strony i wszyscy bedą ją rozpieszczać a mm najbardziej, bo poprzednia ciąża poroniona to to jest po prostu dla niego najukochańszy cudzik, a i ja chciałabym żeby miała wszystko czego ja nie mogłam mieć i nie wiem czy na kolejną ciąże się zdecyduje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Moja Aluśka za to dzisiaj daje radę Ona dla odmiany chce się urodzić prze pępek a nie pipke 😁 😁


Myśli, że wywierci dziurkę i się przeciśnie hihi 😁

a pępka Ci jeszcze nie wypchała?? bo mój już prawie wyszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Moja Aluśka za to dzisiaj daje radę Ona dla odmiany chce się urodzić prze pępek a nie pipke 😁 😁


Myśli, że wywierci dziurkę i się przeciśnie hihi 😁

a pępka Ci jeszcze nie wypchała?? bo mój już prawie wyszedł


A ja mam nadal wklęsły pępek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola, a jadłaś słodkie?? I inne metody?
Ty nas tu straszysz, a i tak do lekarza nie pojedziesz 😠 😠


No Ola taka jest my panikujemy a ona później pisze "o przeszło mi już" 😠 jej się też wpierdalek należy!


Mimo, że Olka to moja rodzina, to przydałoby się jej w łeb przyłożyć, może by się trochę ogarnęła...


Nina NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo jej resztki mózgu wypadną uchem 😁 🤪


Ale ona nie ma tych resztek mózgu w głowie, tylko w pipie. Mówiła, że jej spuchła, to od myślenia. . . 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ej 😮 😮 Mój mąż mnie spytał czy będę jeszcze kiedyś szczupła 😮 😮

haahaaaaaa 🙃 🙃


Twój chce chudej a mój grubej 😠osioł wredny! myśli że jak zima i mam brzuch to jestem udupiona... niech poczeka,na wiosne-lato i cyce z mlekiem 😁 ha ha


Jakbyś była gruba, to by chciał żebyś schudła 😉 Widział co brał, więc niech nie narzeka. Taka jesteś i nawet medycyna Ci nie pomogła... Zamiast go gryźć to go walnij po jajach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ola, a jadłaś słodkie?? I inne metody?
Ty nas tu straszysz, a i tak do lekarza nie pojedziesz 😠 😠


No Ola taka jest my panikujemy a ona później pisze "o przeszło mi już" 😠 jej się też wpierdalek należy!


Mimo, że Olka to moja rodzina, to przydałoby się jej w łeb przyłożyć, może by się trochę ogarnęła...


Nina NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
Bo jej resztki mózgu wypadną uchem 😁 🤪


Ale ona nie ma tych resztek mózgu w głowie, tylko w pipie. Mówiła, że jej spuchła, to od myślenia. . . 🙃


O spuchniętym łbie od myślenia słyszałam ale o pipie?? To tak się da?? 🤪


Ola to ewenement 🙂 W końcu myślisz, że skąd jej pseudo - Foka- się wzięło?? 😉 Tak, tak Agnieszko, właśnie od tego.. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
Mini23 napisał(a):

Na Oliwce nawet rąk nie mogłam położyć bo prawie cały czas lądowałam w szpitalu 😞 dla tego taka wykochana,i rozpieszczona...

no ja początki też miałam trudne więc pewnie się to odbije na moim stosunku do Zosi


Agata powiem ci szczerze że ja widze teraz moje błędy wychowawcze związane z tym ze chciałam by moje dziecko miało wszystko..nie które już i tak się udaje naprostować - wejście do sklepu i "mama chce to...",za chwile "chce to..." teraz ma wybór "albo to albo tamto"... tak samo jej płacz gdy coś jej nie wyjdzie,lub próby rozkazu "daj mi" mimo że siedzi obok butelki np.butelka na ławie ona na kanapie to krzyczy "pić" tak długo aż ktoś nie rzuci swoich zajęć i jej nie "usłuży"...No ale już teraz jest coraz lepiej,chociaż podejrzewam że i tak będzie ciężko jak się Maja urodzi bo jeszcze dojdzie zazdrość... Boje się tego rządzenia Oliwki,ona próbuje krzykiem podporządkować innych i jak coś chce to każdy musi zostawić to co robił i lecieć "bo ona tak chce" dla tego ją uczymy że nie wolno,bo co jak ja będe Maje karmić a Oliwka coś będzie chciała 😮 🥴 na już??

e właśnie na przeciwko w domu jest identyczna sytuacja, ale jak będziesz wytrwale tłumaczyć i nie ulegać to będzie coraz łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Mini23 napisał(a):
naylaaa napisał(a):
Ej 😮 😮 Mój mąż mnie spytał czy będę jeszcze kiedyś szczupła 😮 😮

haahaaaaaa 🙃 🙃


Twój chce chudej a mój grubej 😠osioł wredny! myśli że jak zima i mam brzuch to jestem udupiona... niech poczeka,na wiosne-lato i cyce z mlekiem 😁 ha ha


Jakbyś była gruba, to by chciał żebyś schudła 😉 Widział co brał, więc niech nie narzeka. Taka jesteś i nawet medycyna Ci nie pomogła... Zamiast go gryźć to go walnij po jajach.


O mądrze powiedziane 😁 musze mu przywalić w jaja 😁 kiedyś mu nie przeszkadzało ze wyglądam jak dziewczynka a nie "dorosłą kobieta" a teraz mi mówi że jestem za chuda?? i ruda wygląda bardziej dojrzale??!!

a po co masz się postarzać niech on się odmłodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...