Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martuska_D napisał(a):
Jestem 😉 Kasia jak zwykle coś kombinuje w kuchni 🙂 Kropka poszła poród wywoływać, a Gosia uciekła bo za duże pustki na forum 😜 Aguś a co u Ciebie z tym zapisem ktg jest ie tak ?? 🤔

Martuś położna mi powiedziała, że zapis jest nierówny i mam skonsultować to z lekarzem powiedziała jeszcze, że przy takim zapisie gin może mnie skierować do szpitala 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
Martuska_D napisał(a):
Jestem 😉 Kasia jak zwykle coś kombinuje w kuchni 🙂 Kropka poszła poród wywoływać, a Gosia uciekła bo za duże pustki na forum 😜 Aguś a co u Ciebie z tym zapisem ktg jest ie tak ?? 🤔

Martuś położna mi powiedziała, że zapis jest nierówny i mam skonsultować to z lekarzem powiedziała jeszcze, że przy takim zapisie gin może mnie skierować do szpitala 😞


Agusia nie równy to znaczy, że co albo coś z tętnem Dzidziusia jest nie tak albo z biciem serduszka 🤨 Dobrze, że idziesz jak najszybciej do lekarza 😘 A co do ciasta to normalnie zrobię zdjęcie i Wam wstawię Ropuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
Kasiu położna mi tylko tyle powiedziała i nic więcej 🥴 mam nadzieję, że to błąd maszyny....


eeeee...szczerze to takie maszyny chyba rzadko się mylą.... a kiedy masz powtórzyć ktg czy coś??

Kazała iść do lekarza i on zadecyduje pewnie będę musiała powtórzyć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Kafinka jestem pewna, że wszystko będzie dobrze jeśli te zapisy były by bardzo złe to by Cie tak po prostu nie wypuściła do domu położna tylko od razu byś musiała jechać na oddział do szpitala na dokładniejsze sprawdzenie.

Mała podczas ktg się ruszała i może przez to taki zapis wyszedł, a wasze zapisy ok.?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Kafinka jestem pewna, że wszystko będzie dobrze jeśli te zapisy były by bardzo złe to by Cie tak po prostu nie wypuściła do domu położna tylko od razu byś musiała jechać na oddział do szpitala na dokładniejsze sprawdzenie.

Mała podczas ktg się ruszała i może przez to taki zapis wyszedł, a wasze zapisy ok.?


No dziecko musi się ruszać podczas ktg,mnie trzymali długo bo mała nie chciał dopiero po kilku cukierków ruszyła dupke 🙂

Tak Aguś dziecko musi się ruszać, ale położna mi mówiła, że jak na ten wiek ciąży to dziecko jest bardzo ruchliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Pozwalam Ci- ukrój sobie ile tylko zechcesz 😉

No to kroje dla mnie i małej 😁


SMACZNEGO !! 😘 Ja jak byłam w szpitalu wtedy co mnie tak szyjka kuła to też dwa razy mnie pod ktg podłączali bo za pierwszym razem wyniki im się nie podobały bo niby Alusia za mało ruchliwa a Ona po prostu sobie spała i drugi raz mnie podłączyli po jakimś czasie i już było oki. Może u Ciebie było tak samo. Zrobiła by drugie po jakimś czasie i tez pewnie wyszło by dobre ktg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
kafinka napisał(a):
aisak_89 napisał(a):
Pozwalam Ci- ukrój sobie ile tylko zechcesz 😉

No to kroje dla mnie i małej 😁


SMACZNEGO !! 😘 Ja jak byłam w szpitalu wtedy co mnie tak szyjka kuła to też dwa razy mnie pod ktg podłączali bo za pierwszym razem wyniki im się nie podobały bo niby Alusia za mało ruchliwa a Ona po prostu sobie spała i drugi raz mnie podłączyli po jakimś czasie i już było oki. Może u Ciebie było tak samo. Zrobiła by drugie po jakimś czasie i tez pewnie wyszło by dobre ktg.

No tak mogłam ją poprosić o drugi zapis, ale tak się zdenerwowałam, że wyleciało mi to z głowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Dziwne że o tej porze jeszcze ktoś jest, zazwyczaj są pustki 😁 Nie nadrabiałam jeszcze postów, może jutro. Muszę się pochwalić że właśnie na allegro zrobiłam mega zamówienie na prawie 40 rzeczy dla mnie i maluszka, więc niedługo będę miała większość rzeczy. Brakować mi będzie tylko wózka, materacyka i łóżeczka ale to na początku grudnia zamówie. Ubranek jeszcze malutko, ale dostanę od sióstr sporo więc potem najwyżej domówie. Ale wreszcie kompletuje wszystko, jako ostatnia, ale wreszcie się ruszyłam 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja łóżeczko i wózek też na allegro zamówie, mam już wybrane i kojec też miałam zamiar na wyjazdy jest dobry, ale jeszcze nie wiem, a do kojca to materac też jest potrzebny prawda? Ajaki materac najlepszy? Ja mam zamiar zamówić gryczany i nie wiem czy dobrze, różnie to mówią.
Teraz jestem w trakcie pisania długiego maila bo ponad połowa rzeczy jest u jednego sprzedawcy i muszę kolory itp. podać 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...