Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Dobra lece spać a raczej próbować zasnąć bo mój za pół godziny wstaje do pracy i mnie powiesi 😁 Dobranoc Mamuśki i maluszki 😁 ciasto cycoliny będzie mi się śniło 😁


Nom ja dlatego w grudniu bo po wypłacie Przemka wózek i łóżeczko bo to sporo kasy w końcu jest. Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aga kocham wypieki z cukierni Sowa !!!!!!!!!!! Mieliśmy tort ślubny od Sowy smak królewski i był tak dobry !!!!!!!!!!!!!! 🤪 Poza tym każda większa impreza u mnie w domu to Sowa. Ciasta piekę sama, ale torty zawsze są stamtąd i na chrzciny na pewno też będzie. Iwonka mi by się teraz nie chciało kompletować wyprawki za bardzo zmęczona jestem już i szybko się męczę jak coś robię 🤨 Mi został tylko wózek 🙂 Ale jeszcze dokupuje ciuszki jaki mi się coś spodoba 😁 Teraz kupiłam Alusi spódniczkę mini dzinsową z Next-a i czekam aż mi przyślą 😁 A teraz licytuje dla niej dwie nowe bluzeczki i sweterek ale już taki na 3-6 miesięcy ten sweterek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
Aga kocham wypieki z cukierni Sowa !!!!!!!!!!! Mieliśmy tort ślubny od Sowy smak królewski i był tak dobry !!!!!!!!!!!!!! 🤪 Poza tym każda większa impreza u mnie w domu to Sowa. Ciasta piekę sama, ale torty zawsze są stamtąd i na chrzciny na pewno też będzie. Iwonka mi by się teraz nie chciało kompletować wyprawki za bardzo zmęczona jestem już i szybko się męczę jak coś robię 🤨 Mi został tylko wózek 🙂 Ale jeszcze dokupuje ciuszki jaki mi się coś spodoba 😁 Teraz kupiłam Alusi spódniczkę mini dzinsową z Next-a i czekam aż mi przyślą 😁 A teraz licytuje dla niej dwie nowe bluzeczki i sweterek ale już taki na 3-6 miesięcy ten sweterek 🙂


Ja tam jeszcze nie narzekam, czuję się dobrze to mogę teraz kompletować. Ciuszków mam tylko trzy komplety plus jakieś pojedyńcze rzeczy, mało, ale jadę za tydzień do rodziców tam trochę siostry mi dadzą to potem dokupie te których będzie mało, a z tych małych to i tak szybko dziecko wyrośnie, a te większe to po porodzie będę kupować. Ty będziesz mieć dziewczynkę a dla nich jest większy wybór ciuszków i fajniejsze są, a dla chłopczyków to nie ma szału, ale też będę polować na fajne ubranka 😉 Przerwa techniczna jest na allegro więc muszę maila jutro dokończyć bo numerów aukcji nie mogę kopiować, więc też zaraz kładę się spać, choć mi się wcale nie chce bo w dzień spałam.

Do jutra dwupaczki 😉
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Grubaski 😁
my już na nogach...ja zasnęłam po 2 dopiero,bo mnie pachwiny i pipka 🤪 bolą i całe uda,łydki...masakra
Sebastian mama każe Ci natychmiast opuścić brzuch!!!! 😠 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😁

Gosiu, chyba nie pomyślałaś, że się obraziłam?? 🙂 Ja Was nie opuszczę aż do śmierci hahaha 😁
Na razie czuję się dobrze, noc przespana, humor ok 😁 Także jest dobrze 🙂
Adzie puszczają nerwy, tak jak i mi 😜 szok 🤪 🙃
Mnie raczej dziś nie będzie na forum, ale nie płaczcie z tego powodu, bo wrócę 🤪 🙃
Aga Kafinka nie martw się na zapas 😘 Tak jak Kasia mówi, gdyby było coś nie tak to by Cię zostawili 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki, ale czesc z Was w nocy buszowała 🙂 i jakie ciasto, mniam 😁. Ja dziś dobrze spałam, wstawałam chyba tylko 2 razy i głowa na razie nie boli, wiec fajowo. U nas pierwszy śnieg! Miłego dnia, Aga Kafinka - z tym ktg to sie nie martw, ja mysle, ze to tak jak dziewczyny pisza, powtorza Ci, a jakby cos bylo b niepokojacego, to by Cie zostawili w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Was teraz zaskoczę !! 🤪 NIE ŚPIĘ JUŻ !! 🤪 🤪
Dzień dobry 🙂 😘
A tak serio to praktycznie w ogóle nie spałam tylko dwie godzinki 🤨 Miałam okropne bóle krzyża które promieniowały do brzucha i wywoływały skurcze 🤔 No ale bliżej niż dalej 😉 Ninka ja to wiedziałam, że Ty się nie obrazisz niestety 😮 Nic Cie nie rusza a my już tak mamy Ciebie dosyć 😮 🙃 😉 😜 😜 😜 😁 😁 Mi humorek dopisuje tak samo chociaż zła jestem na męża jak Osa i jakby miała żądło to już dawno wsadziłabym Mu je w dupsko !!!!!!!!!!!!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,listopadowa_mama_iwonka1_urodzilaq_coreczke,17,537395.html,str=6

Nie wiem czy wszystkie widziały wątek dla Listopadowej Iwonki, która ostatnim czasem chętnie do Nas zaglądała 🙂


oo, nie wiedziałam, tj Aga Mini coś pisała, ale potem mi nikt nie odpowiedział czy to Iwonka. Czyli udało się w końcu, ale przez cc. Najważniejsze, ze wszystko ok 🙂 gratulacje gdyby Iwonka zajrzała jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej grubaski ha ha ha ha

Ninka tak szybko zniknęłaś ze pomyslałam że zarzuciłaś focha 😞
Ja już od dawna nie śpię, już przygotowałąm sobie obiad , posprzatałam i zjadłam śniadanko. Mam dziś Tomka w domu wię na zakupy się wybiorę bo echo w lodówce ha ha ha
Mam nadzieję że dużo nie naskrobałayście - lecę nadrobić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aisak_89 napisał(a):
No tak w końcu się doczekała 🙂 To chyba była ostatnia już listopadówka a więc teraz NASZA KOLEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


właśnie:-) a ja spojrzałam na tabelkę listopadówek i tam sporo urodziło przed terminem 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Ola ma diete na obrzęki,2 razy dziennie ktg,krew badaną i mocz bo białko się pokazało,i jeszcze czeka na "samolot" bo pojawiły się brązowe upławy. Nie może się doczekać kiedy zobaczy malutką swoją 🙂


Aga napiosz jej że jesteśmy z nia - powinna czuć nasza obecność 😉. A może nie będą czekać do niedzieli i wczesniej zaczną działać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gonia88811 napisał(a):
Kasia narobiłaś takiego smaka na ciasto że ja chyba też dziś upiekę jakiegoś murzyna 😜 😜 😜 😜


To ciasto co ja upiekłam robi się baaardzo szybko i każdy za pewne ma produkty w domu 😉
Aga Mini Gosia ma rację pozdrów Olę i powiedź, że myślami jesteśmy z nią !! Jak nadal będzie mieć takie złe wyniki to troszkę je poprawią i zaraz zaczną wywoływać jak się samo nie ruszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie ruszyłyście 😁
a ja leżę i szukam wózka na allegro...juz sama nie wiem 😞,boję się kupić z piankowymi kołami,bo będzie masakra przejechać zimą a za to pompowane są brzydkie albo drogie 😞

ja włąśnie pisałam do Oli...ciekawe kiedy urodzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
ale sie ruszyłyście 😁
a ja leżę i szukam wózka na allegro...juz sama nie wiem 😞,boję się kupić z piankowymi kołami,bo będzie masakra przejechać zimą a za to pompowane są brzydkie albo drogie 😞

my kupiliśmy na pompowanych ze względu na zimę (jedo), ale piankowe są o wiele lżejsze - to jeśli musisz nosić gdzieś, to chyba piankowe lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pompowanych jeździ sie super a na piankowych sie boję..znalazłam używany stelaż za 500zł i siedziska mutsy za 500 zł...tylko dotego gondolka,śpiworek,folia...wyjdzie z 1200 mąż mnie zabije,no i najgorsze,ze teraz są a ja nie mam siana,dopiero z becikowego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aduś napisał(a):
na pompowanych jeździ sie super a na piankowych sie boję..znalazłam używany stelaż za 500zł i siedziska mutsy za 500 zł...tylko dotego gondolka,śpiworek,folia...wyjdzie z 1200 mąż mnie zabije,no i najgorsze,ze teraz są a ja nie mam siana,dopiero z becikowego 😞


Aduś ale 1200zł za taki podwójny tak ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...