Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć zwierzyńcu 🙂
No to Marta na patologi,a Iwonce nie źle zawyżyli wage malca...gdzie ok 2700-a 3600??
Kropka nie urodziła,a myslałam że coś u niej się ruszyło...
Nina jak się czujesz?? Udało ci się coś załatwić z tym mułem? wiesz skoro on taki jest to co by było albo będzie gdy Twój mąż będzie u niego pracował?? taki szef to o kant dupy...
Co do tego wyjazdu i tego pecha...to może los nie chce by on wyjeżdżał,mimo że macie tak ciężko...

Ty szczęśćiaro już nic nie mów bo nas tu zaraz czymś znowu dobijesz 😠
Zamiast użyczyć nam troche szczęścia to zaglądasz i udajesz niewinna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj dzwonili z tej jebanej firmy i powiedzieli, że się muszą zastanowić co z nimi dalej zrobić. Ja się modlę, żeby powiedzieli, że ich nie chcą, bo jak powiedzą żeby byli na poniedziałek, to nie wiem czy go puszczę, a on mnie się i tak nie posłucha i będzie awantura. . . 😞
Aga jak męczy swoje córki zdjęciami 😜 Co chwilę ma nowego awatara, a pewnie ile ma zdjęć nowych na kompie 😜 Biedne dzieci 😉 Muszą się przyzwyczaić do życia w świetle fleszy od urodzenia 🤪 🤪 🙃 🙃
Ja mam chyba 117 cm w brzuchu, nie chce mi się miarki rozwijać, bo potem długo się zwija hahahah 🙂

Aga sobie z nas żartuje 🙂 I jeszcze jaki wygładzony ma ten brzuch w photoshopie 😉 hahaha żadnych żył, żadnych rozstępów 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj brzuch jest duzy 😁 ale lekarz powiedzial ze mam calkiem sporo wod plodowych, a zreszta maly tez wazy 3600 wiec jest duzy i musi miec miejsce 🙂 mowilam ze mi opadl ten brzuch ale nie na kazdym zdjeciu to widac 😁 za to na tym co wam wyslalam to widac jak mi sie blizna po wyrostku rozciagnela 😮
A wy to macie małe brzuchy Agata i Aga szok normalnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
no moj brzuch jest duzy 😁 ale lekarz powiedzial ze mam calkiem sporo wod plodowych, a zreszta maly tez wazy 3600 wiec jest duzy i musi miec miejsce 🙂 mowilam ze mi opadl ten brzuch ale nie na kazdym zdjeciu to widac 😁 za to na tym co wam wyslalam to widac jak mi sie blizna po wyrostku rozciagnela 😮
A wy to macie małe brzuchy Agata i Aga szok normalnie!!!

hehe mi też się rozeszła blizna po wyr0ostku, bałam się ze skóra tu pęknie i tu się zaczeły rozstępy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga_ta napisał(a):
a teraz wiadomości od MARTY: 4CM ROZWARCIA I DZISIAJ DO PORODU, NARAZIE SKURCZE MAŁO BOLĄ A POTEM BĘDZIE MIEĆ PRZEBIJANY PĘCHERZ PŁODOWY ALE NIE WIE KIEDY


to pozdrow ja od nas, to pewnie dzis bedzie, najwazniejsze, ze rozwarcie sie powieksza i trzymamy kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
a teraz wiadomości od MARTY: 4CM ROZWARCIA I DZISIAJ DO PORODU, NARAZIE SKURCZE MAŁO BOLĄ A POTEM BĘDZIE MIEĆ PRZEBIJANY PĘCHERZ PŁODOWY ALE NIE WIE KIEDY


to pozdrow ja od nas, to pewnie dzis bedzie, najwazniejsze, ze rozwarcie sie powieksza i trzymamy kciuki!


tak, mocno trzymamy kciuki.

pipki jedne - zadna za mna nie zatesknila i nawet nie zauwazyla, ze mnie wczoraj tu nie bylo! 🤨
wczoraj bylam u poloznej , powiedziala, ze jezeli nie urodze to 23-go, to mam umowiona wizyte do szpitala na 23go zeby zobaczyc co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini23 napisał(a):
Cześć zwierzyńcu 🙂
No to Marta na patologi,a Iwonce nie źle zawyżyli wage malca...gdzie ok 2700-a 3600??
Kropka nie urodziła,a myslałam że coś u niej się ruszyło...
Nina jak się czujesz?? Udało ci się coś załatwić z tym mułem? wiesz skoro on taki jest to co by było albo będzie gdy Twój mąż będzie u niego pracował?? taki szef to o kant dupy...
Co do tego wyjazdu i tego pecha...to może los nie chce by on wyjeżdżał,mimo że macie tak ciężko...



Oj Aga Ty to wyglądasz ślicznie , cała aż promieniejesz 😎
Aż zazdroszczę Ci. Masz już komplet dzieci 😉 Maja grzeczna jak aniołeczek, Oliwka urocza a Ty wyglądasz jak najstarsza siostra 🤪 🤪 🤪 Tylko zazdrościć 😉
No Kropka się obija ale za to Marta przestała leniuchować 🤪 i wzięła się za rodzenie 🤪 🤪 nareszcie kolejka się posunie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
aga2010 napisał(a):
aga_ta napisał(a):
a teraz wiadomości od MARTY: 4CM ROZWARCIA I DZISIAJ DO PORODU, NARAZIE SKURCZE MAŁO BOLĄ A POTEM BĘDZIE MIEĆ PRZEBIJANY PĘCHERZ PŁODOWY ALE NIE WIE KIEDY


to pozdrow ja od nas, to pewnie dzis bedzie, najwazniejsze, ze rozwarcie sie powieksza i trzymamy kciuki!


tak, mocno trzymamy kciuki.

pipki jedne - zadna za mna nie zatesknila i nawet nie zauwazyla, ze mnie wczoraj tu nie bylo! 🤨
wczoraj bylam u poloznej , powiedziala, ze jezeli nie urodze to 23-go, to mam umowiona wizyte do szpitala na 23go zeby zobaczyc co i jak.


Oj skrucha 😞 ☺️ 🥴 🥴

No to może jak 23 pójdziesz do szpitala to już zostaniesz i bedziesz rodziła , lub puszczą cie do domu i po świetach wrócisz 😉.
Ja idę we wtorek , albo w piątek za tydzień i też się okaże co dalej ze mną 🥴
Bo jak na razie to na poród się nie zapowiada 😞

Agatka jajecznica pyyychaaaa , czekałam na ciebie 🤢 ale nie dojechałas i sama zjadłam hihihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
No to Marta nam sie posypała hehe 🙂 ciesze sie ze cos sie rusza! A ja sobie nawet na dworku bylam chwile pieska wypuscilam koniki odwiedzilam moze jak zaczne spacerowac to mnie ruszy 😁


Sylwuś ja często spaceruję z psem i na zakupy chodzę i mnie nie rusza 😠
Każda z nas teraz czeka na ten poród hahaha, A jeszcze miesiąc temu to się bałyśmy ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂miałam skurcze w nocy myślałam, że pojadę rodzić, ale przeszło przekręcałam się z boku na bok, bo tak bolało, że nie mogłam znaleźć sobie miejsca i wszystko mnie denerwowało wygląda na to, że mnie coś zaczyna brać i przechodzi na brzuszka i trafiło na Martę hehehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No teraz każda już wyczekuje hehe 🙂 Ja ogólnie to ostatnio mało się ruszałam bo Paweł mi już za barzdo nie pozwala jezdzic samochodem zreszta sama juz do miasta nie jade bo to juz strach jednak tylko tu blisko sobie to do sklepu to do kuzynki czy babci albo szwagierki rusze, ale teraz musze zrobic jeszcze liste zakupow to moze uda mi sie Pawla jutro do jakiegos supermarketu go wyciagnac chociaz łatwo nie bedzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
To może właśnie urodzisz w terminie hehe dziś w nocy już Cię brało więc może ta noc będzie tą właściwą!!!

No to byłoby śmiesznie, bo rzadko się zdarza rodzić w wyznaczonym terminie. Jutro mam wizytę może mi powie, że mam 5 cm rozwarcia i że mam jechać rodzić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SylwiaC napisał(a):
Moja koleżanka niedawno rodziła i urodziła właśnie w terminie hehe 🙂 to jutro będziemy trzymać kciuki!!!


Aga ja już trzymam kciuki za Ciebie, może uda Ci sie w wyznaczonym terminie ha ha .
Idę do sklepu i z pieskiem na spacerek 😉.
Zajrzę za niedługo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...