Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oj Aga kuruj sie bo teraz to przeziebienie wredne krazy! Mnie tez cos probuje ale ja sie nie daje i ciagle cytryna sie kuruje.
Kasia ja tez chce juz rodzic niewazne kiedy tez juz moge w świeta byle juz bylo po bo juz zmeczona jestem tymi ostatnimi dniami 🤢
ide robic stroik do sypialni a wieczorem ubieramy z Pawlem choinke wiec nie wiem czy zajrze dzis jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem 🙂 Mała w dzień płacze i chce na rękach non stop!!! Ewcia też !!! urwanie głowy z dzieciaczkami 🤪 w nocy Adusia przesypia ... kładziemy ją spać o 21 wstaje o 2 potem o 5 i nie śpi do 7 na razie jest dobrze .
Nie nadrabiałam zaległości któraś się rozpakowała ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja wrocilam od lekarza; wrr, jechalam w tamta strone 1,5 godz takie korki, bo snieg napadał. 🤢 😠. U mnie szyjka nie gotowa jeszcze, skrocila sie wprawdzie, ale zamknieta, tj na pol opuszka..w czw mam przyjsc na ktg; ale obstawiam pozniej niz wczesniej; ale dzis wyjatkowo mi sie brzuch duzo stawia, bola pachwiny i mam powoli dosyc 😞 moj Maz mowi, ze wreszcie zaczynam marudzic, hehe 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem. Byłam u gin i powiedziała że brzuch opadł ale tam się nic nie dzieję, wszystko zamknięte. Ja obserwuję że mi czop odchodzi po trochu, co prawda żółty ale coś widać. Jak nie urodzę to po świętach mam się do szpitala zgłosić. Tak szczerze to ja już tym lekarzom nie wierzę, każdy mi mówi coś innego, dziś po usg się dowiedziałam, że moje dziecko może w ogóle nie mieć lewej nerki bo nie widać w ogóle mioąszu, ale może być też tak że to torbiel lub coś innego ją zasłania. Już sama nie wiem co o tym myśleć, najważniejsze że synek kopie i czujemy się dobrze, a reszta się wyjaśni po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz w Katowicach jak byłam na badaniach prenatalnych powiedział, że to jest do diagnozy po porodzie a teraz to nie ma co się tym przejmować bo i tak się w ciąży nic nie powinno robić a najprawdopodobniej to torbiel lub ewentualnie wodonercze i on miał chyba najwięcej racji, bo ci tu to mnie tylko denerwują a sami nie wiedzą co to jest.
Jutro się biorę za potrawy na Wigilię i cierpliwie czekam na poród, a wtedy się dowiem wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 😁
Byłam z mężem w centrum poszliśmy do restauracji i po prostu się nażarłam bo najedzeniem tego nie można nazwać 😁 😁 Później troszkę pospacerowaliśmy i przewietrzyliśmy głowy 😁
A Dziewczyny wasze dzieciaczki leżą już nisko ????
Bo moja jest bardzo nisko i tak myślę czy jak jest tak nisko to mam jakieś rozwarcie już 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki melduje się w domu z Zośka, nie mam czasu nadrabiać, może jutro, tyłek mnie boli nieziemsko ale jestem chyba najszczęśliwsza na świecie 🙂
mój mąż wariuje i co chwile porywa sie z łożka jak mała kichnie prychnie czy kwęknie,ale dzisiaj dumny bo wszyscy mówią że do niego podobna i nawet sam ją wykąpał
[URL=http://img51.imageshack.us/i/dscn1041dz.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4923/dscn1041dz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, witamy, ZOsia przesłodka 🙂 moj tez lezy nisko i nic, zero rozwarcia:-(. Ja dzisiaj sie przeszlam z 20 min i nie wiem czy od tego bola mnie biodra, nogi i w ogole..oby mniw jakies chorobsko nie dopadlo...a Aga Ty sie kuruj! dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dwupaki i mamuśki 😁 Agata witamy spowrotem !!! Słodka Zosia!
Kasiu mój mały już od dłuższego czasu jest bardzo nisko i do tej pory nic 😞 chociaż powiem wam, że dzis czuje sie fatalnie zobaczymy co z tego wyniknie. Wogóle to ja mam dziś na 20 wizyte u lekarza ciekawe co powie 😮
Iwonka masz racje nie ma co słuchać czasem tych lekarzy bo tylko zdenerwują człowieka i to najczęściej bezpotrzeby ! ! ! Najważniejsze, że dobrze się czujesz i malutki dokazuje 🙂
Czyli Agnieszka Ty Święta też pewnie spokojnie przechodzisz z brzuszkiem chociaż to też nigdy nie wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
Agatka, witamy, ZOsia przesłodka 🙂 moj tez lezy nisko i nic, zero rozwarcia:-(. Ja dzisiaj sie przeszlam z 20 min i nie wiem czy od tego bola mnie biodra, nogi i w ogole..oby mniw jakies chorobsko nie dopadlo...a Aga Ty sie kuruj! dobranoc

haha nie zgadniecie co u mnie wywołało poród?? ja się śmieje że zazdrośc Zośki, ale nie byłam u Aśki i Kajtka nosiłam bo płakał, niby nie był ciężki ani nic, bo raptem kg ciezszy od mojej małej, ale wysoko go trzymałam bo mi brzuch przeszkadzał, niby lajtowo ale troche rece scierpły no i poszło , hehe Aśka stwierdziła że miała mi go zabrać ale se pomyślała a chódz nuś szybciej Cie weźmie no i wzięło jak tylko go oddałam poczułam ciepło między nogami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, kurcze, po tym wczorjaszym badaniu (b bolesnym niz normalne) to troche plamie, ale taka zywa krwia - myslalam, ze przejdzie, ale nadal. Zastanawiam sie czy to moze byc po prostu podraznienie po badaniu, hmm 🤨 🥴?
A jak w ogole Agatka porod, bo nie pisalas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
hej dziewczyny, kurcze, po tym wczorjaszym badaniu (b bolesnym niz normalne) to troche plamie, ale taka zywa krwia - myslalam, ze przejdzie, ale nadal. Zastanawiam sie czy to moze byc po prostu podraznienie po badaniu, hmm 🤨 🥴?
A jak w ogole Agatka porod, bo nie pisalas?

szyjka Ci się skraca ja miałam to samo jak mnei zbadali w szpitalu to krew tyle że nie buchała
a poród, eh nie chce nawet o tym myśleć, miałam takie same problemy jak Marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey babulki:*
Witamy Agate:* mała śliczna 🙂 ona ma pieprzyk na nosku?? 🙂
opowiadaj kobito cotam jaktam... moja dopiero zasnęła i dopiero jem śniadanko 🙂 😮 🤪 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini23 napisał(a):
Cześć Torby 😁
U mnie temperatura dalej wacha się między 38- a 37,3...ale dziś musze wziąść się za przygotowania do świąt...
Widze że Agata wróciła 😉 mi się wydaje Agata .że Zośka to skóra zdięta z mamy 😁 te same rysy i nosek 😁 ale każdy myśli pewnie inaczej 😉
Jestem tak połamana że szok 🥴 ide jeszcze poleżeć a później za przygotowania się wziąść o ile dam rade... ☺️ 😞


oj bidulko moja kochana... eh... moja spi padła dzisiaj jak wstanie wystawie ją na balkon w wózeczku chyba 🙂 na 10 min powietrzyć niby mroźno ale słonecznie 🙂 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...